SATILIK TERTEMİZ FELİCİA ORJİNAL JANTI 4 ADET

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK TERTEMİZ FELİCİA ORJİNAL JANTI 4 ADET

İleti hetepe » 03 Tem 2013, 07:06

+1
eğlencelik konular işte...tabii ki göz gore gore birinin keklenmesini de istemeyiz...
Yan tarafta da konu açılmış isim benzeri(?) olan biri tarafından, sordum, yanıt alamadım...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti kispest » 03 Tem 2013, 12:33

Forum tüccarı fena enselendi. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti sonertevfik » 03 Tem 2013, 20:39

arkadaşlar jantlar satıldı, konuyu kapatmanızı rica ediyorum. hemde 80 liraya satıldı. alan arkadaşım çok menmun. kimseye birşey ispat etmek zorunda değilim. yazılarınız sayesinde sanırım forumdaki abimiz (adını asla açıklamayacağım, onun hatırı çok büyük bende, sürekli alışverişim var ve bundan sonra da olacak) bana mesaj attığı halde almaktan vazgeçince, bende bakırköy'de favoriti olan bir arkadaşıma sattım. bu kadar basit. bu konuyu güncellemeyelim daha fazla. benim kimseye yalan borcum yok. sen kendini biliyorsun, sen rahat ol... seni, dikkate almıyorum. güneş balçıkla sıvanmaz... beni karalayamazsın... sana bilgisayar satacaktım, mızıklayınca sana GÜVENEMEDİM VE BİLGİSAYARI BAŞKASINA SATTIM. bu kadar basit bir sebepten birkaç sene sonra bile bana karşı bu kadar kin tutacağını tahmin bile edemezdim. adam değilmişsin. yazıklar olsun sana... acınacak halin var. sen kendini biliyorsun.

YUKARIDA AZ ÖNCE İFADE ETTİĞİM CÜMLELERİMDEN; FORUMDAKİ TÜM BENİ TANIYAN, BİLEN, 2007 YILINDAN BERİ, BENİMLE ÇEŞİTLİ ALIŞVERİŞLERİ OLAN, BİRLİKTE ÇAY İÇİP SOHBET ETTİĞİMİZ, BULUŞMALARA GİTTİĞİMİZ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ SKODA SEVER KARDEŞLERİMİ TENZİH EDİYORUM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 03 Tem 2013, 20:48

kispest yazdı:Doğrudur, bak ne güzel açıklamışsın. Arkadaşı da görmezden gelmek yerine böyle açıklayabilirdin.

TÜRKÇE bildiğini sanıyordum. Hem anladığını söylüyorsun, şimdi de forum tüccarı enselendi diyorsun. Sen TÜRKÇE bilmiyormusun?
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti kispest » 03 Tem 2013, 23:46

sonertevfik yazdı:
kispest yazdı:Doğrudur, bak ne güzel açıklamışsın. Arkadaşı da görmezden gelmek yerine böyle açıklayabilirdin.

TÜRKÇE bildiğini sanıyordum. Hem anladığını söylüyorsun, şimdi de forum tüccarı enselendi diyorsun. Sen TÜRKÇE bilmiyormusun?

Soner arkadaşım, ben bu sözleri söylediğimde olay henüz "Jantlar benim değil, babamın" noktasındaydı. Açıklaman o an için ikna ediciydi, söyledim. Oturup senin ne iş karıştırdığını mı araştıracaktım? Burak arkadaşımın cevabı ve diğer Skoda sitesinde aynı jantları satışa çıkarman üzerine olayın senin söylediğin gibi bir açıklaması olmadığına kanaat getirdim. Ben gördüğümü dürüstçe söylerim, kıvırmam.

Enselenmenin fotoğrafı da şurada: http://imgim.com/8433incik2184713.jpg

Bu arada o diğer Skoda sitesinden de şutlanmışsın, geçmiş olsun. Bir gelir kapısı daha kapandı desene. Üzüldüm senin adına. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti skodaizm » 04 Tem 2013, 00:14

sonertevfik yazdı:arkadaşlar jantlar satıldı, konuyu kapatmanızı rica ediyorum. hemde 80 liraya satıldı.

Jantlar satıldı ama ilan hala aşağıdaki linkte baya baya duruyor. Ve de resimlerde de jantlardaki deformasyon bariz belirli

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-orjinal-skoda-felicia-favorit-janti-129765825/detay/

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti Balki, Burak » 10 Tem 2013, 15:40

ahhh soner ahhh. kurdu gören eşek bile kaçmak yerine yatarmış yerine olacakları bildiginden. Sen hala çırpınıyorsun be hacım...
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti hetepe » 10 Tem 2013, 19:26

Kafam bozuktu, burak...son mesajı okuyunca yarıldım gülmekten..Allah da seni güldürsün...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Balki, Burak » 11 Tem 2013, 01:43

hep birlikte hocam. Rabb dertten uzak tutsun inşallah (:
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC