ÖZGEN OTO MACERAM VE CENGİZLER ÖZEL SERVİS TAVSİYESİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÖZGEN OTO MACERAM VE CENGİZLER ÖZEL SERVİS TAVSİYESİ

İleti ayhani » 06 Tem 2013, 00:19

Değerli forumdaşlar Adana'da bulunan skodacılara yardımı olur diye size hem CENGİZLER ÖZEL servisi tavsiye etmek hem de başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.

Adanada'yken 1.6 lpgli octim teklemeye başladı. Birkaç gün öncede esp-asr ışığı yanmıştı. Bende arıza büyük diye ÖZGEN OTO'ya octimi götürdüm. 50 lira arıza tespit parası verdim, beni iki saat beklettikten sonra önüme 1000 liralık bir fatura koydular. Bende kendilerine siz arızayı tespit etmemişsiniz ne var ne yok değiştirmeye çalışıyorsunuz diye itiraz ettim ücreti 910 tl'ye çektiler. Arabanın bir gün orada kalması gerektiğini filan söylediler.

Herhalde arabanın teklemesi ve benim zamanımın az olmasını fırsat bilip nasıl olsa yaptıracak diye kazıklamaya çalıştılar.

Ne yapayım diye düşünürken LPG'yi söktürüp getirin deyince kan beynime sıçradı. Çıkarın arabayı ben özele göstereceğim dedim.

Neyse ÖZGEN'den çıktım nereye göstersem diye düşünürken az ileride CENGİZLER VW ÖZEL servisini gördüm. Baktım dışarıdan bayağı iyi bir yere benziyor bir gireyim dedim. Sağolsunlar çok iyi karşıladılar hemen bilgisayara bağladılar 2.silindirin ateşleme yapmadığını ve sağ ön abs sensöründen sinyal gelmediğini tespit ettiler.

Ateşeleme bobini+buji kabloları+bujiler+hava filtresi+polen filtresini 450 liraya değiştirdim. Toplamda tüm işlemler iki saatte bitti.

ASR-ABS ışığı için sağ tekeri söktüler baktık kablo zedelenmiş onuda lehimlediler sorun kalmadı.

Yani özetle güler yüzlü tavırlarıyla memnun kaldığım CENGİZLER OTO servisini tavsiye ederim. Yer olarak ÖZGEN OTO'ya çok yakın.

NOT: Sen firmadamı çalışıyon reklamınımı yapıyon tarzı zeka özürlü mesajlar dikkate alınmayacaktır.

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 06 Tem 2013, 12:09

gecmis olsun. ucuz Kurtulmuşsun ellerinden. tuttuklarini opuyorlar .
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti ayhani » 06 Tem 2013, 22:27

mustklc yazdı:gecmis olsun. ucuz Kurtulmuşsun ellerinden. tuttuklarini opuyorlar .

Teşekkür ederim. Herşeyi geçtim LPG'yi söktür getir dediklerinde sigortam attı zaten ne saçmalık.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti PİCK-UP » 06 Tem 2013, 22:49

özgenin servisi resmen çöplük ya.. Aykan servisi müthiş. cengizler de çok iyi yerdir opelimi oraya götürürdüm.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir