BİM'de Satılan Park Sensörü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BİM'de Satılan Park Sensörü

İleti PİCK-UP » 02 Ekm 2013, 08:37

ekran arkasındaki ayırıcı tuştan bayan sesi veya bipp sesi olarak ayırabilirsnz.

bu sensörü diger sensörlerden ayıran tek şey konuşması konuşma yapmazsa hiçbir anlamı kalmaz ;)

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti kispest » 02 Ekm 2013, 14:04

Arkadaşlar, hepinizi tek tek cevaplamayayım. Yazdıklarınızın hepsini okudum. Yardımlarınız ve cevaplarınız için cümleten teşekkür ederim. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti fung_hu » 02 Ekm 2013, 23:22

PİCK-UP yazdı:ekran arkasındaki ayırıcı tuştan bayan sesi veya bipp sesi olarak ayırabilirsnz.

bu sensörü diger sensörlerden ayıran tek şey konuşması konuşma yapmazsa hiçbir anlamı kalmaz ;)

daha önce yine bimden yine aynı marka aldığım sensörde dediğin gibi oluyor. ya bipp sesi yada bayan sesi olarak.
fakat şimdiki sensörde aynı marka ama arkasında bipp ve OFF var. ya bip sesi yada tamamen ses kapalı. zaten kutusuda farklı bunun üzerinde türkçe sesli uyarı yazmıyor. öncekilerde yazıyordu bu farklı olsa gerek.
hem onu kaldırmalarıda iyi olmuş aslında. 80 cm diyo bunu diyene kadar 2 saniye geçiyo o zamana kadar mesafe baya bi azalıyo. sadece sesli uyarıyı dinlemek iyi olmuyo ekrana bakarak park etmek daha iyi. (Teselli edecek şeyler arıyorumda )
fung_hu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre
Nereden: Çorum
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi Safaline, Doblo2

İleti PİCK-UP » 03 Ekm 2013, 20:48

türkçe sesli uyarı yazıyor kutuda

sadece bip sesli değil ürün arkadaşları yanlış yonlendirmeyin.. ;)

konuşan park sensörü ;)

2 kutu aldım

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fung_hu » 03 Ekm 2013, 21:21

PİCK-UP yazdı:türkçe sesli uyarı yazıyor kutuda

sadece bip sesli değil ürün arkadaşları yanlış yonlendirmeyin.. ;)

konuşan park sensörü ;)

2 kutu aldım

Yanlış yönlendirme diye bişey yok bende 3 kutu aldım üçüde türkçe yok. internetten baktığım kutu resimlerinde üzerinde türkçe şeyler yazıyo ama bendekilerde arapça ve ingilizce yazıyo. farklı bimlere baktım bir tanesinde türkçe var birinde yok. Alınırken üzerinde arapça yazılar olandan almayın. türkçe yazılar olandan alın. Servisini aradım ürünleri alıp yenisi ile değiştirecekler.
bende broşürdeki resme bakıpta aldım ama yazanla satılan farklı oluyormuş bunu öğrenmiş olduk.
yani hepsi türkçe değilmiş kimseyide yanlış yönlendirmedim. en azından alacak olanlar alırken sorupta almıştır.
fung_hu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre
Nereden: Çorum
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi Safaline, Doblo2

İleti PİCK-UP » 04 Ekm 2013, 21:09

bnm ikisindede sıkıntı yok öyle birşey yapamazlar burda kafasına atarlar adamın.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir