Baskı balata değişimi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Baskı balata değişimi

İleti portative » 23 Oca 2014, 13:54

Merhaba arkadaşlar.
2 usta aracımı sürerken "baskı balatan bitmiş; ama yaza kadar dayanır" demişlerdi.

Bahar aylarında haftasonu tatillerine uzun yollara gideceğim için şimdiden değiştirmem mantıklı olur mu? Yoksa iyice bitene kadar beklemeli miyim? (Ayda 2000 Km'ye yakın yol yapıyorum)

Ustamdan 300 tl baskı balata + 150 tl işçilik = 450 tl fiyat aldım. (Peşin fiyatına taksit de yaparım dedi, bujiler benden olmak üzere onları da değiştirecek)
fiyat nasıl?

teşekkürler.

portative
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Seat Ibiza 2005 1.4 16V. 75HB

İleti C@GL@R » 23 Oca 2014, 14:40

bujiler benden haa yiyosa alfa romeo için desin bunu 300 lira buji tutuyor :D şimdi değiştirin başkı balata belli olmaz bir anda yolda bırakır bir bakmışsınız araç viteste bağırıyoo ama gitmiyor :D
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti therasmus » 23 Oca 2014, 15:36

portative yazdı:Merhaba arkadaşlar.
2 usta aracımı sürerken "baskı balatan bitmiş; ama yaza kadar dayanır" demişlerdi.

Bahar aylarında haftasonu tatillerine uzun yollara gideceğim için şimdiden değiştirmem mantıklı olur mu? Yoksa iyice bitene kadar beklemeli miyim? (Ayda 2000 Km'ye yakın yol yapıyorum)

Ustamdan 300 tl baskı balata + 150 tl işçilik = 450 tl fiyat aldım. (Peşin fiyatına taksit de yaparım dedi, bujiler benden olmak üzere onları da değiştirecek)
fiyat nasıl?

teşekkürler.

Arabayı kullanmaya devam edecekseniz,yani satmadan eninde sonunda değiştirecekseniz şimdi değiştirmek mantıklı olur.ALLAH (cc) göstermesin ıssız bir yerde kalırsınız bilmediğiniz bir sanayii sitesine gidersiniz 3 katına malolur.
therasmus
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fd
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: roomster 1.2 style

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir