izmirde yetkili servis vosmermi renk otomu?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmirde yetkili servis vosmermi renk otomu?

İleti sekonder » 10 Nis 2014, 17:12

Merhabalar. 2006 model octavia aracimiz genelde babam kullanmakta ve 73bin km de. Daha hic servise gitmedi ve sorunda cikarmadi. Filtreleri triger kayisi ozelde degisti ve suana kadar bize hic sorun cikartmadi.
Aracimiz son zamanlarda ozellikle sag arka tekerde yuklu oldugunda cukura girince kut diye ses gelmekte. Amatisorlerde bir sorun olabilir emin degiliz. Yarin servise sokmaya karar verdik sizce izmirdeki bu iki servisten hangisine gitmeliyiz. Yada ozel bir servisemi gitmeliyiz. Servisin bize cikartacagi hesap ortalama nekadar olur tesekkurler.

sekonder
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: önder zengin
Nereden: İzmir

İleti poirot » 10 Nis 2014, 17:38

Yetkili servis olarak ikiside gözüküyor skoda'nın sitesinde diğer bilgiler için İzmir'li arkadaşlar yardımcı olacaktır.
poirot
CLASSIC
CLASSIC

İleti sekonder » 11 Nis 2014, 13:43

Yardimci olacak yok sanirim.
sekonder
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: önder zengin

İleti erenefem » 11 Nis 2014, 13:57

önder bey ikisi de yetkili servistir. yetkili servis fiyatları biraz farklı olur özelden(daha fazla olur).
özel servis olarak ben hep sedat nezire götürdüm alsancaktaki. oldukça da memnundum.
hem fiyat olarak hem de işçilik olarak güvenebilirsiniz.
saygılar...
[b][b] Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil,
omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
[/b][/b]
erenefem
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: gokhan emmi
Arabanız: Volvo V70 2.0T-2001 Otomatik

İleti muallim45 » 22 Nis 2014, 00:38

ben yetkili servis olarak renk i öneriyorum ustalar iyi parça işi güvenilir neden derseniz orada bakıma gelen bir araçta müşterinin fiatı çok bulmasından ötürü bi laflaşma olmuştu evelce başka ilde yaptırdığı yetkili servis bakımından çıkan filtreler vs çin malı olarak çıktı tabii fiatın düşük olması da ortaya çıktı ancak müşteri bana iki seçenek sunmuşlardı dediğinde usta da olmaz abi öle şey dedi orijinal parçada fiat tektir başka fiat verildiğinde çakma bir iş olduğunu anlamak gerek dedi tabii usta haklı. ben balatalarımı ist da değiştirttim balatacı getirdi orijinal taktı abi ucuzu da var ama biz orijinalini takalım dedi senin kendi aracın çünkü diyede ilave etti
Nobody is perfect. I'm Nobody
muallim45
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hayrettin GÜCİN
Nereden: Manisa
Arabanız: 1.2 TSI DSG YETİ

İleti zawerty » 22 Nis 2014, 18:48

Ben iki servise de gittim. Önce renk oto ya gitmiştim memnun kalmıştım. uzak olduğu için(karşıyakadayım) en son vosmer e gittim. renk oto daha sıcak , özel servis formatında yetkili servis. bi daha gidersem renk otoyu tercih ederim.
zawerty
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: fabia 1.2 2007

İleti muallim45 » 23 Nis 2014, 11:06

ayn en katılıyorum insanlara derdinizi daha iyi anlatma şansınız var orada
Nobody is perfect. I'm Nobody
muallim45
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hayrettin GÜCİN