Mazda yedek parça lazım tavsiyeniz önemli

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mazda yedek parça lazım tavsiyeniz önemli

İleti fung_hu » 23 Tem 2014, 02:18

herkeze hayırlı ramazanlar. feliciamı sattım mazda 626 aldım. tavsiye edebileceğiniz mazda yedek parçacısı varmı. triger, baskı balata, fren balatası gibi ürünler lazım. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

fung_hu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre
Nereden: Çorum
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi Safaline, Doblo2

İleti favorit55 » 23 Tem 2014, 07:36

fung_hu yazdı:herkeze hayırlı ramazanlar. feliciamı sattım mazda 626 aldım. tavsiye edebileceğiniz mazda yedek parçacısı varmı. triger, baskı balata, fren balatası gibi ürünler lazım. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Hayırlı olsun. Parça konusuna yardımcı olamıyacağım ama bende favoriti satıp alıcaktım yanlız soğuttular aslında cok seviyordum aracı parçası pahalı kolay bulunmaz çok yakar filan dediler Anlayanı ustası zor bulunur filan dediler. Sizin araç hakkındaki yorumlarınız nelerdir?
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Samsun
Arabanız: favorit

İleti fung_hu » 23 Tem 2014, 18:34

Araç D sınıfı bir araç. parça bulmak sıkıntı değil. çokta pahalı değil ama ben japon yedek parçalarını hiç tanımıyorum. çok yabancıyım. hep Alman kullandım.
Aracın kullanımı süper. Avensis alacaktım. mazdaya bindikten sonra inemedim. yok tutuş mükemmel. insan kendini güvende hissediyor. Dünyanın en az sorun çıkaran bozulan arabası Mazda. Sen kimsenin ağzına bakma. hayalindeki neyse onu al. mazdayıda tavsiye ederim.
fung_hu
CLASSIC
CLASSIC

İleti serhat_a89 » 23 Tem 2014, 20:18

Mazda parçaları sanıldığı gibi kıt değildir, bulunabilir ve ucuzdur.
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti fung_hu » 23 Tem 2014, 23:51

Evet parça sıkıntısı yok ama markaları bilmiyorum. Valeo marka baskı balata ve fren balatası nasıldır. kullanan bilen duyan varmı acaba
fung_hu
CLASSIC
CLASSIC

İleti favorit55 » 24 Tem 2014, 08:22

fung_hu yazdı:Araç D sınıfı bir araç. parça bulmak sıkıntı değil. çokta pahalı değil ama ben japon yedek parçalarını hiç tanımıyorum. çok yabancıyım. hep Alman kullandım.
Aracın kullanımı süper. Avensis alacaktım. mazdaya bindikten sonra inemedim. yok tutuş mükemmel. insan kendini güvende hissediyor. Dünyanın en az sorun çıkaran bozulan arabası Mazda. Sen kimsenin ağzına bakma. hayalindeki neyse onu al. mazdayıda tavsiye ederim.

Bilgiler için teşşekürler. Bir de yakıt tüketiminde aydınlatırsanız cok iyi olucak.
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fung_hu » 05 Arl 2014, 00:04

yakit tuketimide cok iyi. sehir ici 11 litre s.disi 7.8 litre lpgde bu tabi. 140dan asagiya inmiyorum. tabi radar sandigim yerlerde 120 devam. cok memnunum aractan ama sanirim satacam arabayi. bedelli cikinca krediyide gozum kesmiyor. satp felicia yada fav.for alacam
fung_hu
CLASSIC
CLASSIC

İleti SKDFORMAN » 05 Arl 2014, 01:12

japon hastası birisi olarak japonun üstüne araba tanımam. İmkanım olsa japondan başka aracada binmem.
Kia mazda vs. sözde parçaları pahalı bulunmuyo çok problemli çok yakan araçlar. 11 sene japona bindim. Ne bi parça sıkıntısı yaşadım ne başka bişey. Zaten parça değişmiyoki araçta kolay kolay. Arızalanmıyor çünkü. Heryerde söylerim benim aracın fan rolesi bozukmuş. senelerce fansız binmişim. gitmediğim şehir kalmadı neredeyse. Hararet yarıda sabitlenip kalırdı. Tesadüfen rolenin bozuk olduğunu farkettik bir gün. Seneler sora fanın ilk kez çalışışını gördüm.
Tabiyki bu bir tane anım ahh ahh japon bitanedir. Çok arabaya bindim japondaki tadı hiçbiri vermedi. İnanınki halen gözüm japonlarda...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti favorit55 » 05 Arl 2014, 08:39

fung_hu yazdı:yakit tuketimide cok iyi. sehir ici 11 litre s.disi 7.8 litre lpgde bu tabi. 140dan asagiya inmiyorum. tabi radar sandigim yerlerde 120 devam. cok memnunum aractan ama sanirim satacam arabayi. bedelli cikinca krediyide gozum kesmiyor. satp felicia yada fav.for alacam

Abi ne yaptın senin mazda 2000 motor değilmi favorit bile kışın ş.içi 12 lt buluyor yakıtı zaten mazdalara hastayım alacam şimdi bitane.satılık mazda 323 var 1,6 glx hb olanlardan onlar nasıldır bilginiz var mı yakıtı filan.
favorit55
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti blauzahn » 05 Arl 2014, 10:22

favorit55 yazdı:
fung_hu yazdı:yakit tuketimide cok iyi. sehir ici 11 litre s.disi 7.8 litre lpgde bu tabi. 140dan asagiya inmiyorum. tabi radar sandigim yerlerde 120 devam. cok memnunum aractan ama sanirim satacam arabayi. bedelli cikinca krediyide gozum kesmiyor. satp felicia yada fav.for alacam

Abi ne yaptın senin mazda 2000 motor değilmi favorit bile kışın ş.içi 12 lt buluyor yakıtı zaten mazdalara hastayım alacam şimdi bitane.satılık mazda 323 var 1,6 glx hb olanlardan onlar nasıldır bilginiz var mı yakıtı filan.

99 üzeriyse modeli astina diye geçen efsane modeldir o. Ne hb ne stw dur. Çok tatlı bir havası vardır. Hastası çok benim gibi :D Şartlar el verse düşünmeden alırdım. Hatta bildiğim var bir tane fiyat çok iyi daha 78 binde :(
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir