şarjm usbmi belli değil

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

şarjm usbmi belli değil

İleti bullmer » 12 Ağu 2014, 09:52

arkadaşlar bu ürün ile 2 tane telefonu bir arada şarj edebilirsiniz ben 1 aydır kullanıyorum gayet güzel bi ürün ve kullanışlı
http://www.hediyefabrikasi.com/hediye/t ... rtner=1113

bullmer
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ahmet batuhan acısu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Super b

İleti Kindred Brujah » 12 Ağu 2014, 10:07

Bu fiyata en az 8 tane çakmaklık şarjı alınır be. Yada bir çakmaklık çoğaltıcı 6 tane de çakmaklık şarjı alıp 6 telefonu aynı anda şarj ederim. Fiyat/performans olarak alınacak bir ürün değil.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti bullmer » 12 Ağu 2014, 10:57

Kindred Brujah yazdı:Bu fiyata en az 8 tane çakmaklık şarjı alınır be. Yada bir çakmaklık çoğaltıcı 6 tane de çakmaklık şarjı alıp 6 telefonu aynı anda şarj ederim. Fiyat/performans olarak alınacak bir ürün değil.

kanka ama kalite meseleside var
bullmer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustklc » 12 Ağu 2014, 11:02

evet fiyat mantıklı değil. daha da iyisi bu fiyata bir 12 volt inverter alınır, araçta laptop kullanılır, çay makinesi çalışır, bagajda buzdolabı çalışır..vs..vs
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti bullmer » 12 Ağu 2014, 11:04

ben aldım valla kanka gayet iyide kullanıyorum tavsiye ederim o diğerlerinde telefonun anası ağlıyodu şarj man yağı oluyo sonra
bullmer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Kindred Brujah » 12 Ağu 2014, 14:35

Dandik bir yerden alacağınız 5 liralık çakmaklık adaptörü ile elektriksel olarak güvenlik olarak bir farkı yok bu aletin. Sadece tasarımı farklı ve insanlara kaça kakalarsak kardır mantığı ile üretilmiş bir cihaz. Forumun eski sayılabilecek, ya da en azından teknik paylaşım yapan üyelerinden biri olarak kimseye bu tuzağa düşmemesini öneriyorum.

Kalite meselesine gelince dediğim gibi 5 liralık adaptörden pek de bir farkı yok. İsterseniz 5 liranıza kıyıp alın ikisini de hor kullanın aynı süre dayanacaklardır. İçlerini açıp bakabilirsiniz de, muhtemelen aynı marka, çin üretimidir. Fazladan plastik katılmış hadi en kaliteli plastik kullanılmış olsun 10 liralık bir alet.

Sizin de satıcı olduğunuzdan şüpheleniyorum verdiğiniz cevaplara ve forumdaki mesaj sayınıza baktığımda. Foruma yeni üye olmuşsunuz, toplamda 5 mesajınız var, ve hala şu dandik para tuzağı ürünü çok güzel ama diye kakalamaya çalışıyorsunuz.

Skodacılar olarak tuttuğumuz markanın sloganına "Simply Clever" ters düşen bir ürün.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Kindred Brujah » 12 Ağu 2014, 14:41

Telefonunuz çoooook eski bir model değilse telefonlarda kullanılan güncel bataryalar %90 da da şarja taksanız ömür boyu şarda da dursa, yada sürekli sonuna kadar bitirip taksanız da ömrü pek değişmeyen bir yapıya sahip. Lithium-ion bataryalar hakkında bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Bu bataryalar şarj etme sıklığınıza göre ömründen yer, yani her bir şarj döngüsünde ömründen bir döngü kaybetmiş olur. Bu yarım şarjda olabilir tam şarjda. Kısaca eğer bir bataryanın ömrü 1000 döngü ise, onu 1000 kere şarj edip şarj ettiğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bunu 1000 yarım şarj yaparak da yiyebilirsiniz, 1000 tam şarjda. Doğal olarak alacağınız çakmak şarjının marka model kalite gibi özellikleri batarya ömrünüzü değiştirmeyecektir.

bullmer yazdı:ben aldım valla kanka gayet iyide kullanıyorum tavsiye ederim o diğerlerinde telefonun anası ağlıyodu şarj man yağı oluyo sonra

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 12 Ağu 2014, 17:47

Şüphe etmeye gerek yok, arkadaşımız aynı zamanda ürünün satıcısı. Yanlış mıyım kanka? :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti skodaizm » 12 Ağu 2014, 19:54

kispest yazdı:Şüphe etmeye gerek yok, arkadaşımız aynı zamanda ürünün satıcısı. Yanlış mıyım kanka? :D

Bu durumda diyorsun ki; USB mi şarj mı? belli değil ama, satıcı belli..

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti lestat » 12 Ağu 2014, 20:10

onu bunu bilmem de fiyatı yüksek o kesin
Geçenlerde vatandan belkinin şarj aletini aldım 2100ma veriyor ve kalitesi belli bir ürün 18tl falandı. Çift usb çıkışlı olanları bile 30-40 tl civarında bence bu fiyat bu ürüne fazla
Kullanıcı avatarı
lestat
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Hakan ÖZLER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Elegance

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir