Bursa bolgesinde ozel skoda servisi tavsiyesi...!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bursa bolgesinde ozel skoda servisi tavsiyesi...!!!

İleti emre_tokay » 13 Kas 2014, 01:27

Arkadaslar ben bursa orhangazi ilcesinde yasiyorum. Daha once baska konularda da anlattigim uzere bulundugum bolgede skoda dan anlayan usta yok. Benim gibi birkac skodaci arkadasim daha bu konudan muzdarip. Egerki bizim arabalardan anlayan yakin cevremizde guvenilir bir usta bulamazsak araclarimizla vedalasmak zorunda kalicaz. Cuunku surekli sorunlarimiz cvpsiz kaliyor ve internetten ve siz degerli arkadaslardan sanal ortamda sonuc bulmaya calisiyoruz.

Lutfen sizden rica ediyorum bursa bolgesinde bildiginiz guvendiginiz isciligi ve fiyati arac sahibini uzmeyecek kisacasi herkesin aradigi gibi bir usta bilen taniyan varsa buran bizlere yardimci olun bilgilerini paylasin.

Simdiden yardimlariniz icin teşekkür ediyorum.

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti emre_tokay » 13 Kas 2014, 14:19

Hic mi bursada oturan yok ??????
emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti KorsanKedi » 14 Kas 2014, 00:01

emre_tokay yazdı:Hic mi bursada oturan yok ??????

Var Emre var. Beni zaz buçuk takip ettiysen, kaç usta gezdiğimi, kaç ustaya kendimi ............ boşu boşuna ne kadar paralar harcadığımı görmüşsündür. Ben sana kimi, nasıl tavsiye edeyim. En son özel servis diye gittiğim bir yerin çırağı, kontak yuvasını dağıttı. Daha ne diyeyim.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: İlhan Alan
Nereden: Bursa
Arabanız: Punto Evo 1.4 2012

İleti kenand70 » 14 Kas 2014, 13:22

Bana tavsiye edilen Otosansitte 22. Blokta süleyman usta varmış haftaya bakıma götüreceğim. Benim 1.3 2001 Fellicia da rölantide yağlambası yanıyor ona baktıracağım çözebilirse memnun kalırsam sizlerede tavsiye ederim özellikle İlhan beye :idea:
kenand70
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kemal AHISKALI
Arabanız: TOYOTA

İleti KorsanKedi » 14 Kas 2014, 20:28

kenand70 yazdı:Bana tavsiye edilen Otosansitte 22. Blokta süleyman usta varmış haftaya bakıma götüreceğim. Benim 1.3 2001 Fellicia da rölantide yağlambası yanıyor ona baktıracağım çözebilirse memnun kalırsam sizlerede tavsiye ederim özellikle İlhan beye :idea:

Oraya geçen kış kalörifer için gitmiştim. Hava yağışlıydı, bekleyen arabalar okadar çoktu ki. İçerde bekleyen, dışarıya taşan. Sağolsun, hiç beklemediğim halde sorunumla ilgilenmişti. Başka kaloriferci tavsiye etmişti. Ama açık söyliyeyim, o yoğunluk gözümü korkuttu. Bilmiyorum halen öylemidir.

Kavşaktan otosansite gir, lambalardan sola dön, ileriden sağa döndüğünde soldaki köşe dükkanlardan biri.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti KorsanKedi » 15 Kas 2014, 22:17

Faydası olursa...

http://www.skodam.com/viewtopic.php?f=6&t=24979

http://www.skodam.com/viewtopic.php?f=4&t=18313

http://www.skodam.com/favorit-forman/bursa-da-favorit-ustasi-ariyorum-t24828.html

Konunun birinde bahsedilen "Emin usta" nın yerini aramış, fakat bulamayıp geri dönmüştüm.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BaTeRRiiSStt » 15 Kas 2014, 22:22

Bursa da skoda nın belli başlı ustalarından biri var bildiğim . adı soner . skoda üstüne doktora yapmış desem yeridir. 8 yıl fabıa kullandım herhangı b ır arıza yada bakım sonrası 2.kez goturmedım o kadar iyidir. 0535 433 02 21 .
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti KorsanKedi » 16 Kas 2014, 00:32

BaTeRRiiSStt yazdı:Bursa da skoda nın belli başlı ustalarından biri var bildiğim . adı soner . skoda üstüne doktora yapmış desem yeridir. 8 yıl fabıa kullandım herhangı b ır arıza yada bakım sonrası 2.kez goturmedım o kadar iyidir. 0535 433 02 21 .

Bu arkadaşı da aradım sanırım, ve yine sizin daha önce bir başka konu da vermiştiniz numarayı. Aradım, "numaranızı internetten buldum" dedim, biraz kaçamak konuştu, bilmiyırum şuan nerede çalışıyor, Numarayı internetten buldum, bir arkadaş sizi tavsiye etti dediğimde sanki biraz bozuldu, yan, nerede oturur, dükkanı var mı, bir şey öğrenemedim.
KorsanKedi
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ihsan » 16 Kas 2014, 02:49

BaTeRRiiSStt yazdı:Bursa da skoda nın belli başlı ustalarından biri var bildiğim . adı soner . skoda üstüne doktora yapmış desem yeridir. 8 yıl fabıa kullandım herhangı b ır arıza yada bakım sonrası 2.kez goturmedım o kadar iyidir. 0535 433 02 21 .

hocam seın isim neydi aceba
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti electro_tayfun » 16 Kas 2014, 07:17

Bende orhangazideyim senin gibi pek güvenmediğimden ustalara 60 bin bakımı ve check-up şeklinde bakımı Sertepe yetkili skoda servisinde yapmıştım. Bilindik birşeyi olursa orhangazide yaptırıyorum balata değişimi yağ değişimi gibi. Geçen yıl 60 bin bakımı motor filtre ve yağ değişimi fren sistemi ayarları ön takım (viraj lastikleri vs.) hepsine 750-800 arası bir ücret ödemiştim. Dışarıdada bence 600 den aşağı tutcagını sanmıyorum.

Orhangazi için diyorum en basitinden balataları orhangazide değişmiştim araba kartal gibi fren yapıyordu servis ayarladıktan sonra kendine geldi. Ancak ben bakım yaparken LPG li araç almıyorlardı sanırım böyle bir sıkıntı var.
electro_tayfun
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tayfun gedikli
Arabanız: fabia 1.2 htp

İleti kenand70 » 17 Kas 2014, 08:37

Telefonundan ziyade diğer arkadaşlarında dediği gibi dükkan adresini verseniz daha faydalı olur
kenand70
CLASSIC
CLASSIC

İleti ihsan » 17 Kas 2014, 20:09

BaTeRRiiSStt arkadasım baskaların numarasını veriyorsun kimden izin aldı aceba bende soner abiyi taıyorum işinde de ahlkıda cok iyi birisi oyle izin almadan adamın ismii cep tel verme hıc dogru degil. senın ısım ne aceba bi soylermısın baskaların ismini vermek kolay bide sen kedi ismini yaz bakalım hadi
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BaTeRRiiSStt » 18 Kas 2014, 11:32

OLlum siz hastamısınız ya. 8 yıl bu adamla alış verıs yaptım ben. Aram da cok iyidir.Gemlıkten osman deyın arayınca.Bu adam yetkılı skoda servisinde ustadır. Zaten bursada 2 tane var dı 1 i kapandı.adama müşteri buluyorum adam bana nıye kızsın. ne kadar olumsuz insanlarsınız sız arkadaş.Adamı arıyan kişi gemlıkten osman ın arkadaşıyım desın. her turlu yardımcı olur.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kenand70 » 20 Kas 2014, 17:08

BaTeRRiiSStt yazdı:OLlum siz hastamısınız ya. 8 yıl bu adamla alış verıs yaptım ben. Aram da cok iyidir.Gemlıkten osman deyın arayınca.Bu adam yetkılı skoda servisinde ustadır. Zaten bursada 2 tane var dı 1 i kapandı.adama müşteri buluyorum adam bana nıye kızsın. ne kadar olumsuz insanlarsınız sız arkadaş.Adamı arıyan kişi gemlıkten osman ın arkadaşıyım desın. her turlu yardımcı olur.

Yanlış bişey yaptıysak özür dileriz abi kızma (!)
kenand70
CLASSIC
CLASSIC

İleti emre_tokay » 20 Kas 2014, 20:05

kenand70 yazdı:
BaTeRRiiSStt yazdı:OLlum siz hastamısınız ya. 8 yıl bu adamla alış verıs yaptım ben. Aram da cok iyidir.Gemlıkten osman deyın arayınca.Bu adam yetkılı skoda servisinde ustadır. Zaten bursada 2 tane var dı 1 i kapandı.adama müşteri buluyorum adam bana nıye kızsın. ne kadar olumsuz insanlarsınız sız arkadaş.Adamı arıyan kişi gemlıkten osman ın arkadaşıyım desın. her turlu yardımcı olur.

Yanlış bişey yaptıysak özür dileriz abi kızma (!)

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

İleti ihsan » 21 Kas 2014, 16:32

yanlış olan birsey yok emre. ben sevdıgım bi kişinin zor duruma dusmesını ıstemıyom sadece . soner abiye ilettim konuyu cunku oncedende sormustu bana benım numarayı dagıtan biri var diye. konuyu fazla uzatmaya gerek yok
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kenand70 » 31 Tem 2015, 09:27

emre_tokay yazdı:Arkadaslar ben bursa orhangazi ilcesinde yasiyorum. Daha once baska konularda da anlattigim uzere bulundugum bolgede skoda dan anlayan usta yok. Benim gibi birkac skodaci arkadasim daha bu konudan muzdarip. Egerki bizim arabalardan anlayan yakin cevremizde guvenilir bir usta bulamazsak araclarimizla vedalasmak zorunda kalicaz. Cuunku surekli sorunlarimiz cvpsiz kaliyor ve internetten ve siz degerli arkadaslardan sanal ortamda sonuc bulmaya calisiyoruz.

Lutfen sizden rica ediyorum bursa bolgesinde bildiginiz guvendiginiz isciligi ve fiyati arac sahibini uzmeyecek kisacasi herkesin aradigi gibi bir usta bilen taniyan varsa buran bizlere yardimci olun bilgilerini paylasin.

Simdiden yardimlariniz icin teşekkür ediyorum.

2 senedir uğraşıyorum Bursada rölantide yanan yağ lambası sorununu çözebilecek birisi çıkmadı İstanbul skodauzmanoto erdem bey imdada yetişti ve sorun çözüldü çözülemeyen sorunlar için kendisi ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim
kenand70
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir