Alkan Ticaret Skoda Parçacısı İkitelli / İSTANBUL

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Alkan Ticaret Skoda Parçacısı İkitelli / İSTANBUL

İleti kilit_kadir » 21 Kas 2007, 05:41

Arkadaşlar arabam 110bine yaklaştığı için değişmesi veya bakım yapılması gereken parçları vardı ben de aracımı sıfırlamaya karar verdim. Fakat serviste takılan parçalara ve verilen fiyatlara güvenemiyordum.

Bu yüzden kafama göre bi parçacı buldum. Aynı parçaları servisinin verdiği fiyatın %10-20 daha altında ve orjinalliğinden emin olarak alıyorum tanıdığım iyi bir ustaya taktırıyorum işçilik masrafı da belli oranda düşüyor.

Bu nedenle size yeni bulduğum skoda parçacımın reklamını yapmak istiyorum umarım bir sakıncası yoktur. Bana çok yardımları oldu =) Umarım sizlerin de işine yarar. Kartvizitte yazanları aynen aşağıya yazıyorum. Anadoluya ve İstanbulun pekçok yerindeki özel skoda servislerine toptan ve perakende parça yollayan yetkili bir firmaymış bu.

ALKAN TİCARET

SKODA ORJİNAL YEDEKLERİ TOPTAN VE PERAKENDE

Organize Sanayi Bölgesi Bağcılar - Güngören Sanayi Sitesi

Çarşı Grubu No: 26

İkitelli - Küçükçekmece / İSTANBUL

Tel: 0212 671 11 84      Fax: 0212 671 11 85   GSM: 0542 611 03 62

kilit_kadir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti berat555 » 24 Kas 2007, 16:38

bende gittim oraya fiyat lar uygun en güzeli öyle, zaten çünkü servisler çok pahalı 13 ytl ye aldıgım ambleme ismini vermicem hemde özel servis 35 ytl ye satıyor sonuçta ikiside orjinal
berat555
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Adana
Arabanız: fabia II 2008 1.6 Elagance

İleti kilit_kadir » 25 Kas 2007, 18:08

Bana orjinalinin üstünde fiyata yan sanayi olanı takıp bir de yüksek işçilik bedelleri istiyorlardı özel skoda servisinde. Artık yeter dedim. Benm için çok büyük şans oldu bu firmayı bulmam. Senin de işine yaramasına sevindim. Skoda sahibi olmak insana çok şey öğretiyor =)

kilit_kadir
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gorgi » 28 Arl 2007, 15:00

bu firmayı tanıyorum ben skodanın perakendecisiyim.15 yıldır bu işi yapıyorum ve bütün scoda parçalarını toptan olarak burdan alıyorum ve firmadn çok memnunum tavsiye ederim

hoşçakalın

gorgi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 28 Arl 2007, 16:52

Ağır bakımlarını yinede yetkili serviste yaptırmakda fayda var..genel serviste triger değştirdim sözde orjinal taktı..Yetkili serviste takılan parçaların orjinal olmadığını gördüm. Aklınızda bulunsun fabiaların orjinal triger kayışları continental..başka marka almayın
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti parsanoto » 12 Oca 2008, 14:22

arkadaşımız doğru sölemiş fabıa nın orjinal kayışı continental dir..ama başka marka almayın demiş şunu belirtmek isterim piyasada bulunan dayco,gates gibi markalarda çok ii markalardır..italyan araçlarının orjinal ekipmanı daycodur..kaliteli markalar olduğu sürece sorun yaşamazsınız..
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir