SKODA YEDEK PARÇA KAMPANYASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA YEDEK PARÇA KAMPANYASI

İleti ankarailhan » 18 Tem 2009, 06:00

sizin elinizde skoda  pick up direksiyon  simidi varmı 4 kollu çıkmada olur fiyatları ne kadar degişiyor  birde çakmak takılan kültabagının sagındaki parca yada takım olarak bunların fiyatlarını yazarsanız sevinirim

ankarailhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 18 Tem 2009, 11:20

[quote="oguz"]parsanoto cevap bekliyorum... [/QUOTE]
golf 5 tabla burçları kalmadı elimizde çok satıldı çünkü.fiyatı 12,5 liraydı orjinal.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti oguz » 18 Tem 2009, 11:54

[quote="parsanoto"][quote="oguz"]parsanoto cevap bekliyorum... [/QUOTE]
golf 5 tabla burçları kalmadı elimizde çok satıldı çünkü.fiyatı 12,5 liraydı orjinal.[/QUOTE]

teşekkürler ama gelicek demi?

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti parsanoto » 18 Tem 2009, 12:06

araştırıyoruz şu anda.piyasada çin mlları var almıyoruz.bunun gerçek orjinali türk malı.burdan almanyaya gidiyor.

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti ankarailhan » 21 Tem 2009, 01:57

PARSAN OTO GECEN PARCA SORMUŞTUM AMA CEVAP YAZMADINIZ BEN SKODA PİCK UP DİREKSİYONU SORMUŞTUM 4 KOLLU VE KÜLLÜK VE CAKMAKLIK VARMI DİYEAMA CEVAP ALAMADIM
ankarailhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 21 Tem 2009, 02:19

PARSAN CEVAP
GÜNCEL
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 21 Tem 2009, 10:47

arkadaşlar fiyat sorduğunuz zaman lütfen özel mesaj yazınız.burda fiyat yazmayı çok doğru bulmuyorum.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti bagci35 » 21 Tem 2009, 14:11

o da doğru
bagci35
CLASSIC
CLASSIC

İleti ggkk » 01 Ağu 2009, 21:06

2001 octavia nın sol motor kulağını değiştirmem gerekiyo fiyat nedir öğrenebilirmiyim.birde motor kulağının dışında şanzuman kulağıda mı var.usta şanzuman demişti yanlış anlmadıysam.

ggkk
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2001 octavia elegance

İleti korgi81 » 11 Ağu 2009, 12:35

MERHABA ARKADAŞIM BANA SKODA FELİCİA 1,3 MPİ GAZ KONTROL ÜNİTESİ LAZIM PARÇA FİYATI % 15 İNDİRİMİYLE BİRLİKTE KAÇA GELİR PEŞİN OLARAK FİYATI NEDİR TAKSİTLE NEDİR  TEŞEKKÜR EDERİM

korgi81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti asongur » 14 Ağu 2009, 12:39

[quote="parsanoto"]arkadaşlar fiyat sorduğunuz zaman lütfen özel mesaj yazınız.burda fiyat yazmayı çok doğru bulmuyorum.[/QUOTE]

SİZİ KINIYORUM PARSAN OTO...2 FARKLI TARIHTE 2 FARKLI PARÇA SORDUM ÖZELDEN.. OKUDUGUNUZ HALDE CEVAP VERMEDİNİZ....!!!!
asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 14 Ağu 2009, 13:26

[quote="asongur"][quote="parsanoto"]arkadaşlar fiyat sorduğunuz zaman lütfen özel mesaj yazınız.burda fiyat yazmayı çok doğru bulmuyorum.[/QUOTE]

SİZİ KINIYORUM PARSAN OTO...2 FARKLI TARIHTE 2 FARKLI PARÇA SORDUM ÖZELDEN.. OKUDUGUNUZ HALDE CEVAP VERMEDİNİZ....!!!!
[/QUOTE]
HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIMDIR AMA DOZUNDA VE HAKLI OLDUĞUNUZ SÜRECE.BEN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR HER MESAJA CVP VERMEYE ÇALIŞIYORUM.TEK MESAJ SİZDEN GELMİYOR.SÜREKLİ MESAJLAR GELİYOR.HEPSİNE YETİŞMEM MÜMKÜN DEĞİL.SADECE BİLGİSAYAR BAŞINDA BULUNMUYORUM BİR ÇOK İŞİMİZ VAR DÜKKANDA.BİR ARKADAŞIMIZDA İZİNDE OLDUĞU İÇİN BURDAKİ SORUMLULUĞUM DAHA ÇOK ARTTI.OKUYUP CVP VERMEMİŞ OLABİLİRİM.O AN Bİ İŞİM ÇIKMIŞTIR DEVAMINDA UNUTMUŞ OLUP YAZAMAMIŞIMDIR.EĞER Kİ BEN YAZAMADIYSAM TELEFONLARIMIZ VAR.SİZDE Bİ ZAHMETE GİRİP ARAYABİLİRSİNİZ.VE DAHA ÖNCEKİ MESAJLARA BAKIYORUM SİZİN BİR ÇOK MESAJINIZI CEVAPLAMIŞIM.BUDA SİZDEN GELEN CEVAP;

Daha önce kalipper konusunda sizinle yazışmıştık hatırlarsanız.. sizinde bana  verdiğiniz bilgilerden dolayı yola çıkarak ön tekerleri söktüm ve sorunu buldum sorun KALİPER pimlerindenmiş gevşemiş ve onları sıktım ve ses kesildi. Yardımlarınızdan dolayı Çok TEŞEKKÜR EDER hayırlı işler dilerim..

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti asongur » 14 Ağu 2009, 13:37

[quote="parsanoto"][quote="asongur"][quote="parsanoto"]arkadaşlar fiyat sorduğunuz zaman lütfen özel mesaj yazınız.burda fiyat yazmayı çok doğru bulmuyorum.[/QUOTE]

[/QUOTE]
HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIMDIR AMA DOZUNDA VE HAKLI OLDUĞUNUZ SÜRECE.BEN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR HER MESAJA CVP VERMEYE ÇALIŞIYORUM.TEK MESAJ SİZDEN GELMİYOR.SÜREKLİ MESAJLAR GELİYOR.HEPSİNE YETİŞMEM MÜMKÜN DEĞİL.SADECE BİLGİSAYAR BAŞINDA BULUNMUYORUM BİR ÇOK İŞİMİZ VAR DÜKKANDA.BİR ARKADAŞIMIZDA İZİNDE OLDUĞU İÇİN BURDAKİ SORUMLULUĞUM DAHA ÇOK ARTTI.OKUYUP CVP VERMEMİŞ OLABİLİRİM.O AN Bİ İŞİM ÇIKMIŞTIR DEVAMINDA UNUTMUŞ OLUP YAZAMAMIŞIMDIR.EĞER Kİ BEN YAZAMADIYSAM TELEFONLARIMIZ VAR.SİZDE Bİ ZAHMETE GİRİP ARAYABİLİRSİNİZ.VE DAHA ÖNCEKİ MESAJLARA BAKIYORUM SİZİN BİR ÇOK MESAJINIZI CEVAPLAMIŞIM.BUDA SİZDEN GELEN CEVAP;

Daha önce kalipper konusunda sizinle yazışmıştık hatırlarsanız.. sizinde bana  verdiğiniz bilgilerden dolayı yola çıkarak ön tekerleri söktüm ve sorunu buldum sorun KALİPER pimlerindenmiş gevşemiş ve onları sıktım ve ses kesildi. Yardımlarınızdan dolayı Çok TEŞEKKÜR EDER hayırlı işler dilerim..

[/QUOTE]
Gönderen: 03/Ağustos/2009 Saat 19:49
Gönderen:
asongur

Merhaba Parsan oto..
93 Skoda favorit lx için kapılara yapıştırılan siyah renkli plastik ten varmı ve fiyatı nedir?
sanırım adına kapı çitası deniyor ..Fiyat verirmisiniz? Saygılarımla Adil

BUDA BENDEN..3  agustostan beri telefondamısınız Smile
asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 14 Ağu 2009, 13:48

[quote="asongur"][quote="parsanoto"][quote="asongur"][quote="parsanoto"]arkadaşlar fiyat sorduğunuz zaman lütfen özel mesaj yazınız.burda fiyat yazmayı çok doğru bulmuyorum.[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
Gönderen: 03/Ağustos/2009 Saat 19:49
Gönderen:
asongur

Merhaba Parsan oto..
93 Skoda favorit lx için kapılara yapıştırılan siyah renkli plastik ten varmı ve fiyatı nedir?
sanırım adına kapı çitası deniyor ..Fiyat verirmisiniz? Saygılarımla Adil

BUDA BENDEN..3  agustostan beri telefondamısınız Smile
[/QUOTE]

anlayış farkı.yazdıklarımı detaylı okursanız bu yazdığınızın cvbını bulabilirsiniz.her dakika ben bu gelen mesajlarla ilgilenirsem bu dükkanda çalışamam.
cvp yazdığımız zaman çok teşekkür ediyorsunuz cvp yazamayınca sorgusuz sualsiz infaz ediyorsunuz.yazamdıysam telefon edebilirsiniz bu kadar zor değil.kendinizi benim yerime koyun.hergün 10-15 tane msj geliyor bana.hangisine yetişmemi beklersin.kaldıki ben sadece yedek parça fiyatı vermiyorum bu mesajlarda.arabasında sorun olanlarda sorunu ile ilgili mesaj çekiyor.elimden geldiğince teknik destekde vermeye çalışıyuorum.size verdiğim gibi...
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti asongur » 14 Ağu 2009, 13:52

güler ve tek geçerimSmile...Yinede saygılar...
asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 14 Ağu 2009, 13:54

[quote="asongur"]güler ve tek geçerimSmile...Yinede saygılar...[/QUOTE]

bu düşünceye de gülmek yakışır.bendende saygılar.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti royal » 14 Ağu 2009, 16:19

yigidi öldür ama hakkını yeme derler ya parsan oto hakan abi bu ender yiğitlerdendir. ben yaklaşık üç yıldır önce lada samaram vardı simdide favoritim var alışveriş yapıyorum bi güne bi gün hayır olamaz kesinlikle dediklerini duymadım. akşam iş çıkışı malzeme almaya gidiyorum haliyle işyerimle ümraniye uzak oldukları için arıyorum geç kalıcam abi diyorum. yarım saat beklettiğim oldu ses çıkmadı. çok parça alıcam zaman mutlaka başka yerlerdende fiyat alıyorum hakan abidende alıyorum zaten ucuz malzeme sattıkları halde bide ben lazım bu kadar fiyat biçtim bunlara diyorum (10-20 tl kırıyorum) ses çıkmıyor. yani kısacası ADAMLARDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ön planda. müşteri kaçırmamak için ellerinden geleni yaptıklarına ben şahidim.
BÖYLE Bİ FİRMAYLA ÇALIŞMAK GERÇEKTEN AYRICALIKTIR. BUNU HER ŞEKİLDE HİSSETTİRİYORLAR. HAKAN ABİME ORDAKİ MUSTAFA ABİYE VE DİĞERLERİNE TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tasforum » 26 Ağu 2009, 18:25

Merhaba,
Tel ilede görüştük ama buraya da yazayım dedim.

2004 Fabia Special parçaları lazım:

*Ön cam

*Arka cam

*Sağ Yan cam

*Sol Yan cam

*ön Silecek çifti

*Arka Silecek fitili

*Sol Kapı Aynası (Elekrikli ve Manuel)

*Sağ Çamurluk

*Sol Çamurluk

*Kaput

*Tavan

*Tavan direği (Sağ kapı kaput arasındaki)

Teşekkür ederim.

tasforum
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir