roomster koltuk kılıfı YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

roomster koltuk kılıfı YARDIMCI OLURMUSUNUZ

İleti roomster/ta » 06 May 2008, 15:25

EŞİM SKODA ROOMSTER ALDI BENDE HEDİYE OLARAK KILIF ALMAK İSTİYORUM AMA NERDEN ALABİLRİM EMİNİMKİ BURDAKİ ARABA TUTKUNLARI BİLEBİLİRLER CEVAP VERİRSENİZ COK SEVİNİRİM EN GEC CUMA YA KADAR HALLETMEM LAZIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. SmileLOL

roomster/ta
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 06 May 2008, 15:28

Hayırlı olsun!

Roomsterda arka koltuklara kılıf bulmak zor, üçüde ayrı ayrı hareketli oldukları için sıkıntı olur. Olsa bile koltuklar hareketli ve katlanır olduğu için zor olur.

Koltukları olduğu gibi kullanarak eskitip tadını çıkarın aracın, satarken kılıflayıp satarsınız, naçizane fikrim...
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti roomster/ta » 06 May 2008, 15:34

CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM EŞİM ARACI İKİNCİ  EL OLARAK 9000 KM DE ALMIŞ DAHA TESLİM ALMADI CUMA TESLİM ALACAK SÖYLEDİĞİNE GÖRE DÖŞEME DE BAZI KUSURLAR VARMIŞ O YÜZDEN DEMİŞTİM AMA ORJİNAL KILIF BULAMZSINIZ DİYORSUNUZ YAN İ ??????? ÜZÜLDÜM
roomster/ta
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 06 May 2008, 16:09

[quote="roomster/ta"]CEVAP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM EŞİM ARACI İKİNCİ  EL OLARAK 9000 KM DE ALMIŞ DAHA TESLİM ALMADI CUMA TESLİM ALACAK SÖYLEDİĞİNE GÖRE DÖŞEME DE BAZI KUSURLAR VARMIŞ O YÜZDEN DEMİŞTİM AMA ORJİNAL KILIF BULAMZSINIZ DİYORSUNUZ YAN İ ??????? ÜZÜLDÜM [/QUOTE]

Sonax, Ziebart ya da Auto King gibi yerler leke çıkarma işinde profesyoneller, şansınızı deneyin, güzel işler çıkartıyorlar. Hem detyalı bir iç dış temizlik yaptırmış olursunuz. Pırıl pırıl ilk sahibi gibi binersiniz.

Bu yerlerde antibakteriyel temizlik, detaylı iç temizlik, döşeme koruma gibi paketler var.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti PİCK-UP » 06 May 2008, 17:19

hayırlı olsun..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN