İL VE İLÇELERDEKİ EN İYİ SKODA SERVİSİ VEYA TAMİRC

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İL VE İLÇELERDEKİ EN İYİ SKODA SERVİSİ VEYA TAMİRC

İleti 9336 » 13 Ekm 2008, 15:11

[quote="fabiasm"]Kırıkkaledeki arkadaslara Skodacı Ayhan Usta yı tavsiye ederim[/QUOTE]
[quote="çerkezoğlu"]çorumdaki arkadaşlara  tavsiyem aydoğuş otomotiv. wv gruba
bakıyor.hayrettin ve mehmet usta. hallemediğim sorunum olmadı şimdiye
kadar.[/QUOTE]
Adres, telefon...vs verirseniz diğer arkadaşlara daha faydalı olur.

Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti ssargut » 13 Ekm 2008, 18:36

ARKADASLAR kocaman oto. kapandı oradakı kahraman usta kartal oto sanayii sitesinde dukkan actı Graj 2008 adında kocaman oto dakı kaporta ustası davut ustada orada ben hala oraya gıdıyorum , kartal oto sanayı sıtesının ana gırıs kapısından gırdıgınız gıbı sağa donuyorsunuz sol yapıyorsunuz orada goruceksınız GARAJ 2008 0535 250 50 37 CEP TELİ KOCAMANDAKI MUSTERILERI ORAYA GIDIYOR.......
ssargut
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ERCİS » 13 Ekm 2008, 19:09

Bursada Y.tomurcuk otomotivi (küçük sanayi sitesi 17.blok) tek geçerim..
ERCİS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti themirt » 30 Ekm 2008, 13:13

[quote="trenci"]Arkdaşlar ben iki senedir İzmrde can skodaya gidyorum ve gayette memnunum ama İmizrli arkdaşlar can skoda hakkında iyi şeyler yazmamışlar.bildiğiniz şeyleri daha acık yazarsanız bizde blgi sahibi oluruz.tekrar sölüyorum iki yıldır serdar usta(can skoda) arabama gayet güzel bakıyor.[/QUOTE]

bi daa can skoda'ya gitmem herhalde. bikaç kere bor-ser'e gittim ama artık gidemiyom kapandı çünkü. can'a neden gitmem:
  1. bor-ser'deki yaşlı amca uyardı. akis körüklerinin kelepçelerini takmamışlar. yağ akmış gitmiş. can skoda körükleri geçirip bırakmış.
  2. can'a kalorifer arızası için gittim. rezistans dediler. yaptılar. 1-2 ay sonra tekrar bozuldu. bu sefer bor-ser'e gittim rezistans değişirse biraz idare eder. ama sorun kaloriferde dediler. değiştirdiler 7-8 aydır tık yok. can skoda da söyleyebilirdi.  ben her dakka servise gitmeye gönüllü değilim.
  3. bor-ser kalorifer arızasına bakarken. aracın termostatı olmadığını farketti içi boşmuş. can skoda farketmedi bile.
  4. en son uzun yola gidecem diye komple bakıma soktum can'da. araç artık lpg'de gitmiyor. usta tamam diye verdi bana arabayı. sonra serdar usta bi test edeyim dedi. baktı kesiklik var. diğer usta tekrar aldı, distribütörle oynadı, bobinle oynadı. yenilerini taktı. bi türlü çözemedi olayı. en son abi bunu gaz ayarına götür dedi. bizde prob yok dedi. ertesi gün gaz ayarı yaptırdım hala kesiklik var. gazcı dedi çok oksijen geliyo. sübap ayarı lazım. Dedim daha dün yapıldı. tabi yanlış yapılmış. gazcı oksijeni biraz kesmek için bant falan yapıştırdı. şimdi ite kaka lpg ile gidiyor. ama sübap ayarına götürmem lazım tekrar.
  5. bu son bakımda dedimki araç sola çekiyor. zati ön fren balataları vs değiştiği için rot'a girecekti. girdi, çıktı. araç daha da fazla sola çekiyo şimdi. altınyolda, aydın çevre yolunda bomboş yol sola kaçıyo araba.
  6. son bakımda 15:30'da teslim ettiğim arabayı 20:00 civarı alabildim. usta bi öbür arabaya gidiyor 15 dakka yok. bi sohbete dalıyo 10 dakka yok. aralarda da benim aracı yapıyo. ilgi alaka çok zayıf.

ha hiç mi memnun değilsin. kaporta işlerinden memnun kaldım. para yönünden de üzmüyolar. işi yapıyo. kaskodan ne zaman para gelirse o zaman götürüp veriyosun.

themirt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 30 Ekm 2008, 20:23

[quote="9336"] [quote="fabiasm"]Kırıkkaledeki arkadaslara Skodacı Ayhan Usta yı tavsiye ederim[/QUOTE]
[quote="çerkezoğlu"]çorumdaki arkadaşlara  tavsiyem aydoğuş otomotiv. wv gruba bakıyor.hayrettin ve mehmet usta. hallemediğim sorunum olmadı şimdiye kadar.[/QUOTE]
Adres, telefon...vs verirseniz diğer arkadaşlara daha faydalı olur.
[/QUOTE]
F1 Gençler otomotiv

ankaradan gelirken çorum şehir merkezine sağdan sapılan yoldan içeride(çorumdan ankara yönünde giderken de ankara yolu 2.km de). moil istasyonu var onun bitişiği. BMW-LAND ROVER-SUBARU yetkili servisi. vw ile tüm alman gurubuna özelden bakıyorlar. fiyatları makul ve ustaları çok kaliteli. özellikle Ahmet usta. arabanın sesinden arıza buluyor...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti themirt » 03 Kas 2008, 11:05

arabayı düzeltmek için Çiğli'de CENK-iZ var ona götürdüm tavsiye üzerine.Araç cillop gibi oldu. eskisinden daha iyi durumda. Herkese tavsiye ederim. Karşıyaka Alaybey'de de şubesi var. çiğlide babası, şubede oğlu duruyormuş.
themirt
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zanek » 03 Kas 2008, 22:18

ÜMRANİYE SANAYİ SİTESİNDE ÖZ OTOMOTİV DE ALİ VE AKIN USTA VAR TEL 0216 634 08 07 ÇIKMA VE YENİ PARÇA HUSUSUNDA VE İŞÇİLİKTE EN UYGUN ORASIDIR TAVSİYE EDERİM.

zanek
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OctaviaAmbiente » 03 Kas 2008, 22:32

Yetkili servislerin içersinde en uygun maliyetteki işciliği ile, ustalığı ile, ilgileri ve müşteri odaklı hizmetiyle Çorum Skoda Yetkili Servisi Kantar Otomotivi tek geçerim.Daha geçen hatfa yine gittim.Özellikle kaborta üzerine mükemmeller. 
Çoruma yakınsanız mutlaka tavsiye ederim. 
OctaviaAmbiente
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabkolik » 18 Kas 2008, 20:36

[quote="kadir_"][quote="serdar89"]Maltepe Yüce Motor..

1998 den beridir oraya gideriz.. Şuana kadar hiç bir Sorun olmadı..

1998 Öncede Kocaman Otomativ vardı.. Onda giderdik..
[/QUOTE]

Serdar bende oraya gidiyordum ama kapatmışlar kocamanı belki bilirsin ufak bir çocuk var usta başı kartala dükkan açmış müthiş akıllı en ufak şeyi buluyor tavsiye ederim kartı bulayım yazarım telefonunu felan yücenin alt tarafında
[/QUOTE]

Kahraman ustayı diyorsun sen; kendi yerlerini aaçtılar, tavsiye ederim, kocamandan sonra bende onlara gidiyorum

http://www.garaj2008.com

iletişim bilgileri
fabkolik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ZEUS » 19 Kas 2008, 00:16

Antalyada havaalanı yolu üzerindeki yetkili servis çağ otomotiv. Müdüründen tutun ustalara kadar gayet yakından ilgileniyor ve sorunları çözüyorlar.
ZEUS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti çakıroğlu » 23 Kas 2008, 01:47

Ben de YASİN arkadaşımız gibi ÇORUM KANTAR OTOMOTİV den memnun kaldım. Gerçi çokça yetkili servis havası yok ama FAHRETTİN USTA nın deneyimli bir usta olduğunu düşünüyorum. 15 kasımda gittim. baskı balata değiştim, amortisörleri yükselttirdim ( malum karter her şeye sürtüyor ) antifiriz aldım, buz çöözücü sprey aldım, fren balatalarını temizlettiedim, direksiyon hidroliğini tamamlatıp gözden geçirttirdim, rot ayarı yaptırdım, 2 adet perk 1 adet stop lambası değiştirdim, tüm kapı ayarlarını yaptırdım, HER ŞEYDEN ÖNCE 2 VİTESTE NADİREN YAŞADIĞIM SORUN İÇİN SEKRAMENÇTEN ŞÜPHE EDİYORDUM VE İNAT   EDİP ŞANZIMANI AÇTIRDIM FAKAT SEKRAMENÇ SAĞLAM ÇIKTI, ADAMLAR  ŞANZIMANI AÇIP TOPLAMA ÜCRETİ ALMADILAR. Sadece baskı balata yerleştirdiği için şanzımanı indirme ücreti aldılar. Velhasıl genel bir bakıımdı ve 650 ytl ödedim. Şunu  söyleyeyim 450 si zaten baskı balata. Bence iyi fiyat. Almadıkları şanzıman söküp toplama ücreti 150 ytl idi. Daha ne diyeyim. Bu kıyağı yapacak ama.Onlar SKODA nın ağası. Ağalığını yapacakki biz de onları bırakmayıp iyiliğini konuşacağız. Hayırlı geceler. 
çakıroğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti shooter » 06 Arl 2008, 15:42

valla ben yeni aldım skoda felicia 2000 model 1.3 GLX İ temiz bi araba idi serdar ustaya sormadan hiç birşey almam.. izmirde kalite,güven ve ayrıcalıklı hizmeti sadece CAN SKODA VERİYOR. ne donatım ne uyar skoda nede özdaş otomotiv. tek geçerim can skodayı.. ;)
Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti fıratt » 06 Arl 2008, 16:24

vay be ne konu açmışımBig%20smile 7828 kişi,bu konunun gelişmesine katkısı olan herkese teşekkur..bikaç gune kadar detaylı bir liste yapıp il ve ilçelerdeki tamiri ve servisleri tek çatı altında toparlamak çok daha iyi olucak duşuncesindeyim
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hakanerdogan » 06 Arl 2008, 16:30

ankarada şaşmaz sanayide Ünaldı derim. hem skoda fan club'ı tanıyorlar, ATA dakiler kadar sert değiller, pek bişey fark etmesede başları daha az kalabalık oluyor, aracınızın direkt olarak bakım esnasında başında durmanıza kimse bişey demiyor.

az biraz naz geçiyor o olay... ben her ne kadar vaktiyle yetkili servislerden ATA sayesinde soğumuş olsamda, Ünaldı varken özel işine pek girmem. yetkili daha kısadan ve daha insanın içinde kurt kalmadan hallediyor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti W7OOİSEL » 06 Arl 2008, 16:46

arkadaşlar tavsiye ettiğimiz tamirci veya servislerin güvenilirliğinden ve iyi tamirci olup olmadığını çok iyi analiz etmeden lütfen burada yayınlamayalım.zira sizin yazdıklarınıza inanıp tavsiye ettiğiniz insanlara gidip, başkalarının canı yanmasın.
W7OOİSEL
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 06 Arl 2008, 16:51

kendi gittiğim yer zeki ünaldı... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 61ogretmen61 » 07 Arl 2008, 04:06

[quote="ERCİS"]Bursada Y.tomurcuk otomotivi (küçük sanayi sitesi 17.blok) tek geçerim..[/QUOTE]
kardeş tek gitmeyeceğim yer orasıdır. geçen yıl 28 ytl min üzerine yattılar. bir servis 28 ytl nin hesabını yapar mı? evet yaptılar.
61ogretmen61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti felicia929 » 07 Arl 2008, 20:26

Yasin adlı üyeye ben de katılıyorum Çorum Kantar Otomotiv gerçekten işini çok iyi yapıyor.Otomobilimi  servise bırakkırken içim kendi garajıma bırakır gibi rahat oluyor, servise gittiğinizde de Fatih ve Fahrettin Ustalarla tanışınca bana hak vereceksiniz.Ayrıca ne zaman ihtiyaç duyduysam hep yanımda oldular.Tavsiye ederim
felicia929
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir