İL VE İLÇELERDEKİ EN İYİ SKODA SERVİSİ VEYA TAMİRC

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İL VE İLÇELERDEKİ EN İYİ SKODA SERVİSİ VEYA TAMİRC

İleti Bluedays » 14 Kas 2011, 13:06

Bu arıkan oto paso reklam yapıyor. Ne zaman bir alışveriş merkezine gitsem, aracımın başına döndüğümde sileceklere sıkışmış broşürlerini görüyorum. Hizmetleri de reklamları kadar iyi mi çok merak ediyorum.

Ankara'da Lojistik Skoda- Serkan/Lütfi Ustaları tavsiye ederim.
Şaşmaz 1. Cadde 2. sağdalar.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hakan48 » 14 Kas 2011, 13:16

hakan48 yazdı:
beyazkurt61 yazdı:trabzon da cakaldan baska bıse yokkk ustayım dıe gecınen pezevenk ınsanlar allahdan korkun ya

Şikayetlerinizi Skoda'nın Web Sitesine de Yazmanızı Tavsiye Ederim, Malesef Skoda Bir Türlü Kurumsallaşamadı, Araba Demeye Şahit İsteyen Dacia Dahi Daha yaygın Servis Ağına Sahip, Halbuki Renaulttan Bile Daha Kaliteli Araçlara Sahip Skoda ,Servis Hizmet Kalitesi Görünüşe Bakılırsa , Para Gelsinde Nasıl Gelirse Gelsin, Servisler Kötü Olsada Olur, Politikası İzlemektedir, Skoda Malesef Doğuş ve Yüce Oto dan Ayrı Bir Grup Tarafından Getirilirse, O Zaman Hakettiği Değere Ulaşacaktır. Ama Yıllardır Kurumsallaşamadı , ve Bence Önümüzdeki 20 Yıldan Öncede Kurumsallaşamaz. Yani Hem Volkswagen Hem Skoda hem Seat Aynı Grup Tarafından Satılırsa Ortada Rekabet Olamaz, Ben Şahsen Süperb nin Passat la Aynı Kalitede Olduğunu Düşünüyorum, Hiç Bir Fark Yok Çünkü, Dünyada Vw Groupun Markalarının Tek Çatı Altında Satıldığı Yer Yok Türkiyeden Başka,

Bu Doğuş Otonun Sitesinde Şöyle Yazılmış
Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu'na bağlı tüm markaları çatısı altında bulun­duran dünyadaki tek şirkettir.
Aşagıdaki Linkte Açıklama Var.

http://www.dogusotomotiv.com.tr/c/dogus-otomotiv.aspx
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti alirıza » 14 Kas 2011, 15:13

onurson yazdı:ankara arıkan otoyu tarif edecek varmı? yıldırımlar sanayi sitesi nerede bulamadım

bence gitme derim oraya .orada muharrem usta var iyidir ima ortagı tam bir üçkağıtcı....işi muharrem yapıyor ama hesabı diğer ortağı yapıyor paragözün teki......
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

İleti Bluedays » 14 Kas 2011, 15:31

alirıza yazdı:
onurson yazdı:ankara arıkan otoyu tarif edecek varmı? yıldırımlar sanayi sitesi nerede bulamadım

bence gitme derim oraya .orada muharrem usta var iyidir ima ortagı tam bir üçkağıtcı....işi muharrem yapıyor ama hesabı diğer ortağı yapıyor paragözün teki......

Klasik türk ortaklığı tipi :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti onurson » 14 Kas 2011, 15:58

Bluedays yazdı:
alirıza yazdı:

hocam siz nereyi önerirsiniz? lojistik kalıyor seçenek.. oradan da ben memnun değilim
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Bluedays » 14 Kas 2011, 16:16

onurson yazdı:
Bluedays yazdı:
alirıza yazdı:

hocam siz nereyi önerirsiniz? lojistik kalıyor seçenek.. oradan da ben memnun değilim

Dostum, lojistik skoda dan neden memnun değilsin bilmiyorum fakat ostimde atisan kavşağında sol tarafta bilginler otomotiv var. Alternatif olarak aklında bulunsun.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alirıza » 15 Kas 2011, 10:10

Yüce Otomotiv var.Şaşmaz da orayı denemeyi düşünüyorum bu sefer. daha önce hiç gitmedim .Nasıl bir yerdir bilen varmı?
alirıza
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ali rıza
Arabanız: 2005 tdi fabia 1

İleti kayayasak » 27 Arl 2011, 11:03

BURSA İçin en iyi VW grubu ( Skoda , Seat , Audi, Volkswagen ) tamircisi Küçük Sanayi sitesi 7.Blok No: 28 KUTAY OTO'dur. vw polo aracım vardı o arkadaşlarla tanıştım hiç sıkıntım kalmamıştı. Bursa gibi yerde aracın rolanti sorununu aşamamıştık. orada Kamil usta var o allaha şükür yarım saatte çözdü. şimdi Fabia'mı götürüyorum, gözüm arkada değil. Yalnız Skoda'yı vw aldıktan sonraki modellerine bakarlar, diğerlerindende anlarlar ama adamlar volkswagenci. Bu adamları kesinlikle öneririm.
T.T.K
Kullanıcı avatarı
kayayasak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kaya
Nereden: Eskişehir
Arabanız: 1.4TDI Fabia Sedan

İleti lostar58 » 27 Arl 2011, 12:56

İst Avrupa yakasında k.çekmece beşyol durağına yakın mevkide özel bir servis acılıyor binek araçlar için wv seat skoda audi ağırlıklı bilginiz olsun arkadaşlar
lostar58
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: OKTAY
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti NAVYSEA » 27 Arl 2011, 21:31

:idea: BENDE SİZLERE KONYA DA ,ESKİ SANAYİDEN NUH USTA VE ŞÜKRÜ USTA YI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

;İKİSİ BERABER ÇALIŞIYORLAR...
NAVYSEA
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yasar
Nereden: Balıkesir
Arabanız: OCTAVİA CLASSIC

İleti kayayasak » 28 Arl 2011, 10:30

Bu arada ben Eskişehir'de oturuyorum, ama aracımın bakımı için en ufak bir arızası olsa bile ( Allah'a şükür öyle büyük sorunlar yaşamadım ) Bursa'ya Kutay Oto'ya götürürüm aracımı 150km yol gidiyorum ama kafam rahat.
T.T.K
Kullanıcı avatarı
kayayasak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kaya
Nereden: Eskişehir
Arabanız: 1.4TDI Fabia Sedan

İleti Cihan_06 » 28 Arl 2011, 16:38

Piyasada durum sakat...Ustalar mekana düşeni hemen düdüklemeye çalışıyorlar hissetirmeden.Ankarada Ünaldı ile Lojistik fena değl sanki anlatılanlardan bu çıkıyor....
Cihan_06
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia classic 2007

İleti Abdülkadir » 28 Arl 2011, 18:36

KAYSERİ CENGİZ OTO ÖZEL SKODA SERVİS BURADAN ŞAŞMAYIN GİDİNCE KALİTEYİ,HİZMETİ,SAMİMİYETİ VE FİYAT FARKINI GÖRECEKSİNİZ.
Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Nereden: Kayseri
Arabanız: FELİCİA

İleti ex37 » 29 Arl 2011, 09:56

OKTAVİACI yazdı:konyada
yetkili servis samet skoda
özel servis özışık skoda
bence en iyisi bunlar

aynen katılıyorum....
Kullanıcı avatarı
ex37
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İlhan Özşen
Nereden: Konya
Arabanız: Superb 2.8 V6 Elegance

İleti skodamusa » 22 Oca 2012, 01:54

Lider otomativ
Ylların deneyimi ile şimdi velibaba pendikte
Adres: velibaba mah. Ankara cad. Altan sk. no: 7/A Pendik/İST
TEL: 0216 307 02 96
Cep: 0533 293 06 35
0542 335 31 75

İşçilik ve kalite yıların deneyimi ile garantili, ekonomik tamir, onarım, bakım

sitemizi ziyaret edebilirsiniz
http://www.skoda.comyr.com
skodamusa
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: dursun durmuş
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia

İleti coolman » 23 Oca 2012, 21:21

Aykan DURAN yazdı:İstanbuL Gaziosmanpaşa'da Bayraktar Oto, Musa Usta Var. Yılların Tecrübesiyle skoda araçlarda altından kalkamayacağı hiçbir sorun yoktur. Çok temiz iş yapar, çokta hesaplıdır.

s

Selamlar,
Evet Gaziosmanpaşa da. Bende onun fanıyım. Aldığım tüm skoda araçları ona götürürüm. Onun üzerine tanımıyorum. Zaten bilen bilir. Musa Ustanın el sanatı çok iyidir ve temiz iş yapar, kimseyi kazıklama derdinde
değildir, bir çok yerden çok daha iyi fiyata iş bitirir. Bence SKODA DEDİNMİ HER YOL MUSA USTAYA ÇIKAR.

İsteyen arkadaşlar için telefonu 0535 696 66 60
coolman
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: coolman X
Arabanız: skoda

İleti skodaizm » 23 Oca 2012, 22:20

Ben bugün Güngören'deki eski Skoda servislerinden olan şimdilerde Samand yetkili servisi ve VW grubu özel servisliğini de yapan Şahkan otomotive gittim. Servis sahibi ve yine orada görevli kendi oğulları oldukca ilgi gösterdiler müşterilerinin de memnumiyeti üst seviyedeydi.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti coolman » 02 Şub 2012, 20:34

Artık Musa Usta Murat tan ayrıldı şimdi Bayrampaşa da OTOBERK olarak..

Yıldırım mah. Ceberhan sk.N:4 Bayrampaşa-İst.
0 212 578 45 45
gsm: 0 535 696 66 60 - 0 507 549 92 69 :D
coolman
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: coolman X
Arabanız: skoda

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir