karadenizli üye arkadaşlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

karadenizli üye arkadaşlar

İleti lazianke » 26 May 2008, 15:44

az önce sms ile cebime reklamı geldi. yeni bir servis açılmış trabzon fatih sanayiinde, eski sayitoğlundan ayrılan ustalar kurmuşlar, akademi otomotiv tlf 0462 325 44 44

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti lazianke » 28 May 2008, 11:31

arkadaşlar yukarıda bahsettiğim yeni özel servise dün gittim gayet kaliteli bir yer, henüz yeni açılmış. ustası yeni el değişen y. servis sayitoğlu otonun eski ustabaşı Ali usta. servis müdürü olan Tamer bey ve yedek parça bölümüne bakan Hikmet beyle beraber açmışlar, ayrıca direksiyon kutusu şüpheli sesi gidererek bir süredir ağzımda olan yüreğimi ağzımdan da indirdiler sağolsunlar.
ön düzenden gelen ve sol amortisör bilyesi şüphesiyle başlayan, servisin bir şey bulamadığı,tozlanmadan bilye yapabilir artarsa gelin dediği, rot balansınçımın direksiyon kutusu dediği, servisin dün  2. sefer gittiğimde gene bulamayarak rot kol ve başlarını değişirsek düzelebilir deyip 240 ytl + işçilik+ rot ayarı talep ettikleri sorunu hemen tespit ettiler. tabi ben servise gitmeden önce bizim üstad skodacıdan taktik aldım ve direksiyon kutusundan hiç bahsetmedim. Ali usta deneme sürüşünde bana direksiyon kutusundan geliyor dedi. lifte kaldırıp sol rot kolunu oynatınca ses tekrarlıyordu, kutunun arka-ortasında bir civata vardı onu sıktı sorun da düzeldi, sadece boşluk varmış onu aldı. para bile istemediler.

ayrıca servis tamamen orjinal yedek parça kullanıyor, yüce otodan koli gelip duruyor.

bana triger değişimi için, 316 ytl istediler. 216 sı triger seti (devirdaim yok)+ 50 işçilik+ 50 yağ (filtreler benden) gerçi ben o yağı kendim götürürüm. 505 01 koydururum. Smileyeni açıldıkları için fiyatları gayet uygun. trabzon ve civar illerdeki arkadaşlara öneririm. ayrıca serviste muhabbet de çok sıcak.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir