camdaki skoda amblemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

camdaki skoda amblemi

İleti lazianke » 31 May 2008, 17:08

kardeş üzerinde saint gobaint yazıyorsa da skoda amblem yoksa gene taktırayım mı?

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 31 May 2008, 17:11

aynı camdır hocam. ama benim taktırdığımda skoda amblemi de vardı. bura
büyük şehir diye getirmişler skoda için. rizede olmayabilir. ama
saint-gobain benim bildiğim kaliteli bi camdır. taktır derim.

1600 lü yıllardan beri fransız cam üreticisi... güvenebilirsin.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 31 May 2008, 18:06

[quote="hakanerdogan"]aynı camdır hocam. ama benim taktırdığımda skoda amblemi de vardı. bura büyük şehir diye getirmişler skoda için. rizede olmayabilir. ama saint-gobain benim bildiğim kaliteli bi camdır. taktır derim.

[/QUOTE]
acaba trabzondaki camcılarda olur mu bir soruşturayım...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fabiamania » 31 May 2008, 23:12

skoda amblemi çok önemli değil ama camın hafif renkli olması gerekiyor. benim arabaa taktırmıştım, adam şahin camı gibii direk saydam renksiz bi cam taktı, hemen ayırt ediyor. değiştirttiçm şimdikinde sekurit yazıyor ama skoda amblemi yok, olsun..

fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 31 May 2008, 23:33

Bende başak var geçen banada oldu az kırıldı bi yumruk attım sert yukardan aşağı çatladı gittim hasarsızlıktan değiştirdim bedava orjinalide 240 ytl istiyorlar haberin olsun cepten olursa hersene patlatmak lazım aslında LOL
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 01 Haz 2008, 00:32

[quote="kadir_"] cepten olursa hersene patlatmak lazım aslında LOL[/QUOTE]
o kadar da değil...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 10 Haz 2008, 15:17

arkadaşlar lütfen bilgisi olan yanıtlasın. yerli cam takan kaskomla anlaşmalı bir camcıda orjinal bir tane skoda faia camı depoda kalmış. adam diyor ki sadece  çift renklidir. nasıl dedim, üst çerçevedeki siyah kısmın altındaki kısım biraz daha koyu renkliymiş. böyle bir orjinal cam var mı? orjinal damgalı uydurma bir cam olmasın. bir diğer sorum da kaskomun avrupa cam takma nedeniyle hasarsızlığında sorun olur mu? yerli avrupa farkı var mı?
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti octaviacı » 10 Haz 2008, 15:43

o hani otobüslerde olur ya güneşi engellemek için o benim octavianın camı hiç degimmiş o siyah bendede var ve iyi oluyor güneşi biraz engelliyor
octaviacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 10 Haz 2008, 15:59

[quote="octaviacı"]o hani otobüslerde olur ya güneşi engellemek için o benim octavianın camı hiç degimmiş o siyah bendede var ve iyi oluyor güneşi biraz engelliyor[/QUOTE]
kayseride bir firma tüm markaların camlarını taklit ediyormuş, orjinal diye takıyorlarmış. ondan korkmuştum ben açıkçası.

bilgi için sağol oktaviacı. yarın değiştirteyim o zaman.

demin servisten birine tlf sordum. skoda ve vw gurubunun orjinal camı yok dedi. fason olarak firmalara ürettirip üzerine logo vurduruyor dedi. sen camını markasının aynısını taktır yeter, logoya bakma dedi
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 11 Haz 2008, 21:50

arkadaşlar, bugün skodası olan arkadaşımın biri bana orjinal takılsa da (aracın fabrikadan çıkma ) orj.camını söktürme, adamlar iyi yapamazsa ayar tutmaz, arabanın döşemelerini pisletirler yanına kar kalır. zaten çok da ciddi değil diyor. açıkçası bugün değiştirtecektim içime kuşku girdi hava da yağmurlu olunca vazgeçtim. yarına bıraktım. adamlar 2 saate işi bitiyor yapışıyor dediler, servis bir gün bekletmek iyidir diyordu, bekletiyorlar da. sizce 2 saatlik bekletme yeterli midir?
değişim konusundaki bu tereddütlerimi nasıl izale edebilirim? tecrübesi olan arkadaş varsa lütfen aydınlatsın...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kadir_ » 11 Haz 2008, 22:14

benim çatladığı zaman söktüler hiçde öyle dediği gibi kirletme vs yapmıyorlar ama yaptırdığın yere bağlı yapıştırıyorlar sonra bantlıyorlar tavana dışra sağdan soldan yapıştırıyorlar yanlış hatırlamıyorsam bantlar 24 saat kalması gerekiyormuş oturması için veya yapışması için
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti tam3r » 11 Haz 2008, 22:17

[quote="lazianke"][quote="hakanerdogan"]aynı camdır hocam. ama benim taktırdığımda skoda amblemi de vardı. bura büyük şehir diye getirmişler skoda için. rizede olmayabilir. ama saint-gobain benim bildiğim kaliteli bi camdır. taktır derim.

[/QUOTE]
acaba trabzondaki camcılarda olur mu bir soruşturayım...
[/QUOTE]

ey gidi bir zamanlar trabzondaki camcılarda kelebek camı bulamamıştım. servisten mecburen istedik onlarda bulamadı. van a kadar bölgesel servisleri hep aramıştım yoktu.
en son şikayet etmiştim de getirmişlerdi.
tam3r
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 11 Haz 2008, 22:59

[quote="kadir_"]benim çatladığı zaman söktüler hiçde öyle dediği gibi kirletme vs yapmıyorlar ama yaptırdığın yere bağlı yapıştırıyorlar sonra bantlıyorlar tavana dışra sağdan soldan yapıştırıyorlar yanlış hatırlamıyorsam bantlar 24 saat kalması gerekiyormuş oturması için veya yapışması için[/QUOTE]
siz aracınızı bir gün camcıda mı beklettiniz? yoksa bantlarla mı bekledi.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 11 Haz 2008, 23:33

Ben fabianın camını yüce motorda değiştirdim aracı ertesi günden önce teslim etmeyiz dediler bekledi. Geçtiğimiz günlerdede cordobanın camına yerli DoraGlass taktırdım açıkcası orijinalinden bir fark varsada ben anlamadım. Birkaç saat içerisinde aracı gel al dediler ama ben güvenemediğim için birkaç saat daha geç gittim. Cam bantlıydı bir gün sökme çukura falan girme kasisten yavaş geç arabayı yıkatma dediler. Akşam yağmur yağdı mevlanın işine karışacak halimiz yok araba yağmuru yedi. Uzun süre cam acaba su alırmı korkusu yaşadım her kasiste durdum ettim falan ama sonradan alıştım onun üzerine daha ne yağmurlar yağdı ne kasislerden atladım zıpladım birşey olmadı.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti lazianke » 12 Haz 2008, 00:16

[quote="?"]

Ben fabianın camını yüce motorda değiştirdim aracı ertesi günden önce teslim etmeyiz dediler bekledi. Geçtiğimiz günlerdede cordobanın camına yerli DoraGlass taktırdım açıkcası orijinalinden bir fark varsada ben anlamadım. Birkaç saat içerisinde aracı gel al dediler ama ben güvenemediğim için birkaç saat daha geç gittim. Cam bantlıydı bir gün sökme çukura falan girme kasisten yavaş geç arabayı yıkatma dediler. Akşam yağmur yağdı mevlanın işine karışacak halimiz yok araba yağmuru yedi. Uzun süre cam acaba su alırmı korkusu yaşadım her kasiste durdum ettim falan ama sonradan alıştım onun üzerine daha ne yağmurlar yağdı ne kasislerden atladım zıpladım birşey olmadı.

[/QUOTE]
teşekkürler emir bey...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kadir_ » 12 Haz 2008, 00:50

[quote="lazianke"][quote="kadir_"]benim çatladığı zaman söktüler hiçde öyle dediği gibi kirletme vs yapmıyorlar ama yaptırdığın yere bağlı yapıştırıyorlar sonra bantlıyorlar tavana dışra sağdan soldan yapıştırıyorlar yanlış hatırlamıyorsam bantlar 24 saat kalması gerekiyormuş oturması için veya yapışması için[/QUOTE]
[/QUOTE]

Onlar yaptı normal ben kullandım aracımı adam dedi yarın bu saatlerde sökersin dedi bende söktüm hiç bir sorunda yok camda
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti lazianke » 12 Haz 2008, 01:09

[quote="kadir_"][quote="lazianke"][quote="kadir_"]benim çatladığı zaman söktüler hiçde öyle dediği gibi kirletme vs yapmıyorlar ama yaptırdığın yere bağlı yapıştırıyorlar sonra bantlıyorlar tavana dışra sağdan soldan yapıştırıyorlar yanlış hatırlamıyorsam bantlar 24 saat kalması gerekiyormuş oturması için veya yapışması için[/QUOTE]
[/QUOTE]

Onlar yaptı normal ben kullandım aracımı adam dedi yarın bu saatlerde sökersin dedi bende söktüm hiç bir sorunda yok camda
[/QUOTE]
bilgiler için sağolun...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 13 Haz 2008, 01:58

arkadaşlar eski kaskom 17.06.2008 tarihinde doluyor, ben 17 sinde cam değişimi yapabilir miyim yoksa o gün kasko bitiyor mu?
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir