Mükemmeli buldum!: Goodyear Vector5

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mükemmeli buldum!: Goodyear Vector5

İleti loveskoda » 14 Haz 2008, 04:46

Arkadaşlar Fabişime lastik araştırırken dünyanın en iyi lastiğine ulaştım: GOODYEAR VECTOR 5 dört mevsim lastik...ClapClapClapClapClap

Bu lastik aynı zamanda kar lastiği;  aynı zamanda dört mevsim ve aynı zamanda M+S (çamur ve kar) amblemli olan dünyada tek lastik:          

Arkadaşlar öyle bir lastik ki görmelisiniz; anlatılamayacak özelliklerde... Lastik deseninin ayrıntıları için:

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 14 Haz 2008, 06:01

hayırlı olsun
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti melodizm » 14 Haz 2008, 11:12

hayırlı osun dostum ..fiyatı nedir dostum bunların...
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 14 Haz 2008, 12:33

benim goodyear kullanan arkadaşımın bana bir şey şöylemişti goodyear kauçuğu sert kullandığından araba rampada çıkarken patinaja düşüyormuş tutunamıyormuş aslında istanbulda artık kar lastiği pek düşünülmüyor sert hava 1 ay sürüyor en fazla sürekli kullanıyorsan al bence fiyatı makulsa

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 14 Haz 2008, 12:36

mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 14 Haz 2008, 12:40

[quote="sılver_exelance"]mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır [/QUOTE] 

Katılıyorum kullanan olarak ne ses var nede tutuşta sorun var ama en iyi olmak fiyatıda artırıyor
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 14 Haz 2008, 12:43

[quote="kadir_"][quote="sılver_exelance"]mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır [/QUOTE] 

Katılıyorum kullanan olarak ne ses var nede tutuşta sorun var ama en iyi olmak fiyatıda artırıyor
[/QUOTE] eee hocam bırak ta fiyat da artsınnn .benim şu ankilastiklerim goodyear gt3 ama mıchelın ın yanına bile yaklaşamaz her bakımdan Smile
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 14 Haz 2008, 12:47

[quote="sılver_exelance"][quote="kadir_"][quote="sılver_exelance"]mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır [/QUOTE] 

[/QUOTE] eee hocam bırak ta fiyat da artsınnn .benim şu ankilastiklerim goodyear gt3 ama mıchelın ın yanına bile yaklaşamaz her bakımdan Smile[/QUOTE]

Bende ilk aldığımda dunlop vardı bu kadar rezalet lastik olmaz virajda savrılıyor düz yolda ötüyorlardı bitince mıchelın aldım süper lastikler

Kış lastiği olarakta hankook kullanıyorum onlarda kaliteli lastikler bir kere ptt çukuruna düştüm 1 sene lastik aradım ama sanayide
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 14 Haz 2008, 13:00

[quote="kadir_"][quote="sılver_exelance"][quote="kadir_"][quote="sılver_exelance"]mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır [/QUOTE] 

[/QUOTE] eee hocam bırak ta fiyat da artsınnn .benim şu ankilastiklerim goodyear gt3 ama mıchelın ın yanına bile yaklaşamaz her bakımdan Smile[/QUOTE]

Bende ilk aldığımda dunlop vardı bu kadar rezalet lastik olmaz virajda savrılıyor düz yolda ötüyorlardı bitince mıchelın aldım süper lastikler

Kış lastiği olarakta hankook kullanıyorum onlarda kaliteli lastikler bir kere ptt çukuruna düştüm 1 sene lastik aradım ama sanayide
[/QUOTE] aynı kafa dan gidiyoruz hankook kış lastiğinde dört dörtlük bundan önceki favoritdsede hankook vardı süper lastik .Hiç bir şekilde karda yolda kalmadım ne tepelerden inip çıkmadım  lastik kaymıyor abiii ...Kış lastiğinde hankoook
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 14 Haz 2008, 13:11

ıce bear w300 modelini kullandım ben hankook un octi sadece kara oturunca sorun yapıyor yok sorun olmuyor
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti gurdal07 » 14 Haz 2008, 13:32

[quote="sılver_exelance"][quote="kadir_"][quote="sılver_exelance"][quote="kadir_"][quote="sılver_exelance"]mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır [/QUOTE] 

[/QUOTE] aynı kafa dan gidiyoruz hankook kış lastiğinde dört dörtlük bundan önceki favoritdsede hankook vardı süper lastik .Hiç bir şekilde karda yolda kalmadım ne tepelerden inip çıkmadım  lastik kaymıyor abiii ...Kış lastiğinde hankoook [/QUOTE]
hocam başka bi forum da han kook ların çok kötü olduğunu söylemişti  birisi benim kide hankook da hankook lar hakkında daha fazla bilgisi olan varmı?
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 14 Haz 2008, 14:34

[quote="sılver_exelance"]mükemmeli yanlış bulmuşşun .Mükemmel her zaman mıchelındır [/QUOTE]

Michelin de kaliteli lastik ama Vector 5 kadar özellikli ikinci bir model yok dünyada...

Hem dört mevsim, hem M+S hem de kar lastiği... Var mı michelin in böyle modeli?

Goodyear Duragrip de iyi lastik. Çok iyi tutunuyor, çok çok sessiz ve yumuşacık(konforlu)...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 14 Haz 2008, 14:37

[quote="gurdal07"]hocam başka bi forum da han kook ların çok kötü olduğunu söylemişti  birisi benim kide hankook da hankook lar hakkında daha fazla bilgisi olan varmı?[/QUOTE]

Hankook göney kore malı. Hyundai lerde eskiden fabrika çıkışı onlar vardı, Autoshow da Accent i teste almıştı fren mesafeleri uzun çıkmıştı. Daha sonra aynı araba Michelin lastiklerle test edildi, 2 metre kadar daha kısa fren mesafesi sağlandı...

Yani Hankook çok da iyi bi lastik değil...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 14 Haz 2008, 14:37

[quote="34 SCU 59"]hayırlı olsun[/QUOTE]

Henüz daha satın almadımLOLLOLLOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 14 Haz 2008, 15:25

pirellilerde fena değildir hani, uzun gidiyor. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 14 Haz 2008, 15:37

dedigin doğru ama hafıf arabada micler cırlar ve oter michelini agır arabaya koyacaksınkı lastık goreceksın gerçekten teeekkkk
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti loveskoda » 14 Haz 2008, 16:33

Bırakk abi yaa Michelin iyi ama o ŞERREFSİZ Fransızların malını almam ben....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 14 Haz 2008, 16:46

[quote="loveskoda"]Bırakk abi yaa Michelin iyi ama o ŞERREFSİZ Fransızların malını almam ben....[/QUOTE] 

tamam orası doğru katılıyorumda birde canını emanet ediyorsu lastiklere birde ordan düşün sonuçta bunu kullanıcaksın mesela pirelli yapsın böyle lastik 1 numara almayan ne olsun türk malı alsana
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir