Mükemmeli buldum!: Goodyear Vector5

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mükemmeli buldum!: Goodyear Vector5

İleti yonetici » 14 Haz 2008, 17:07

[quote="gurdal07"]başka bi forum da han kook ların çok kötü olduğunu söylemişti  birisi benim kide hankook da hankook lar hakkında daha fazla bilgisi olan varmı?[/QUOTE]

Hankook K406 kullanıyorum bence herhangi bir kusuru yok. Tanesini 70 liraya almıştım fiyatını sonuna kadar hakediyor. Bilindik markaların en ucuz lastiğini alsanız hankook tan iyi değildir hemde fazladan para vermiş olursunuz.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti PİCK-UP » 14 Haz 2008, 17:13

bridgestone kullanıyorum süper bir lastik herkeze tavsiye ederim model b330
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti cakmak » 15 Haz 2008, 00:11

kumho aldım kh15  H swerisi daha yeni ama zaten benim planladığım 3 sene kullanım. tanesini 110 YTL den aldım. Ses az konfor iyi.... Ama kışı atlattıktan sonra ansıl olacak bilmiyorum.... Çok performanslı kullanmıyorsanız çok pahalı lastik almak mantıklı değil bence de..

Selam-Sevgi

Cakmak
cakmak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 15 Haz 2008, 01:20

hayırlısı olsun..
 ben şu an continental kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım en iyi lastik...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti loveskoda » 29 Haz 2008, 21:11

Lastik almayı düşünen arkadaşlar var. Belki yararlı olur diye GÜNCELL:::
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviamania » 19 Tem 2008, 16:03

dün değiştim lastiklerin dördünüde...önce micheline fiyat sordum dört lastik 680 ytl peşin dediler...butçeyi çok zorlar dedim. toyonun bi ürünü maxxis m1a5 sanırım adı tanesi 90 ytl den aldım suan butceye anca o uygun geldi simdilik gayet iyi umarım memnun kalırım...
octaviamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 19 Tem 2008, 16:12

[quote="octaviamania"]dün değiştim lastiklerin dördünüde...önce micheline fiyat sordum dört lastik 680 ytl peşin dediler...butçeyi çok zorlar dedim. toyonun bi ürünü maxxis m1a5 sanırım adı tanesi 90 ytl den aldım suan butceye anca o uygun geldi simdilik gayet iyi umarım memnun kalırım...
[/QUOTE]
İnşallah memnun kalırsın. İzlenimlerini ilerde aktarırsan seviniriz. Neticede dediğiniz gibi, bütçe meselesi. Güle güle kullanın.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti octaviamania » 19 Tem 2008, 16:21

haftaya yola cıkacam...gitgel zonguldak 800 km izlenimlerimi yazarım.tesekkurler...
octaviamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 19 Tem 2008, 16:24

İyi yolculuklar.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti maniak » 19 Tem 2008, 16:45

şuanki aracımızda goodyear vector 5 var.zamanında çok arştırıp almıştık.piyasadaki en iyiler arasındaydı o zaman.araştırarak aldık lastiklerle ilgili hiç problem yaşamadık yanlış bilmiyorsam garanti dışında birde 1 yada 2 yıl sigorta veriyorlardı.lastik genel olarak güzel bizde 4 mevsim olması cazip olmuştu fakat zamanla araştırmalarda ve lastik geliştiren kişilerle konuştukça şöyle bir kanıy vardım.hem kış hemde yaz lastiği bir lastikte olmaz.ikisinine çalışma koşulları farklı ve birbirinin çalışma koşullarında çalıştıklarında aşınma kolay oluyor.bu lastik her iki koşuldada çalışıyor ama çok zorlayıcı olmadıkça.bu lastik varken hiç kış lastiği takmadık yeterli geldi ama kullandığımız ortamlar zorlayıcı bir ortam değildi.şehir içi olduğu için ve kar yağdığında temizlendiği için problem yaşamadık ama zorlu kış koşullarında çok fazla cevap vermeyebilir....önerebileceğim kaliteli lastik ama imkanın varsa hem yaz hemde kış lastiği alman mantıken çok daha iyi olur bence....bu arada alacaksan fransız üretimi olup olmadığına iyi bak biz araştırdığımızda aynı model ama üretim yeri farklı olanlarda bariz kalite farkı vardı renginden belli oluyor zaten o yüzden toptancısından gidip bulduk aldık :)genel olaraka söyleyebileceğim şu alırsan pişman olmazsın ama tam kar lastiği performansı bekleme :)
maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir