ŞAMYELSİZ LASTİK ?????

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ŞAMYELSİZ LASTİK ?????

İleti BlueVRS » 14 Tem 2008, 12:56

Ben artık sadece tubeless lastik satılıyor diye biliyorum,diğerini istesek de bulamayız..Ama tubeless yeni nesil diğeri eski,mantıken düşünecek olursak kendini yenileyen ve ileri yönde geliştiren otomotiv sektöründe yeni olan yani tubeless iyidir sonucunu mantıken bulabiliriz...

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 14 Tem 2008, 13:45

[quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Soru soran-bilmeyen arkadaşları kırmadan,incitmeden cevap yazabilirsek herhalde daha iyi olur.Ayıp değil ya bilmemek.
Arkadaşım sen kullanılan tabiri ile dublex lastik kullanırsan biraz daha güvenli tarafta kalırsın.Otoyolda şamrelli lastiğim patlamıştı yani Allah'tan hızlı değildim.Dublex lastiği eğer yırtmazsan hemen öyle 3-5 saniyede inmez.Müdahale için daha fazla zamanın olur.

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
[/QUOTE]

ilkaşk sen benden daha ağır konuşmuşsun ayı demişsin adama şimdide adamı alkışlıyorsun LOL  şaka da yapamayacaksak konuşmayalım. LOL
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 14 Tem 2008, 13:48

Çarpıtmamak lazım..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 14 Tem 2008, 14:19

[quote="ahmetva"][quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Soru soran-bilmeyen arkadaşları kırmadan,incitmeden cevap yazabilirsek herhalde daha iyi olur.Ayıp değil ya bilmemek.
Arkadaşım sen kullanılan tabiri ile dublex lastik kullanırsan biraz daha güvenli tarafta kalırsın.Otoyolda şamrelli lastiğim patlamıştı yani Allah'tan hızlı değildim.Dublex lastiği eğer yırtmazsan hemen öyle 3-5 saniyede inmez.Müdahale için daha fazla zamanın olur.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

ilkaşk sen benden daha ağır konuşmuşsun ayı demişsin adama şimdide adamı alkışlıyorsun LOL  şaka da yapamayacaksak konuşmayalım. LOL
[/QUOTE]

canımkardeşim ben adama ayı demedim ki o kadar densizmiyim ben ben denizde şamyelle bazı ayılar var yüzüyorlar dedim . bir hafta sonu denize gitmiştik adam kamyon iç lastiğini almış hem de kıllı ayı bir rahat yüzdürmedi . ben bunlara ayı dedim .yoksa konuyu açana niye ayı diyeyim . sen ilk aşk ı tanımamışın galiba Cry
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 14 Tem 2008, 14:46

[quote="ilk aşk"][quote="ahmetva"][quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Soru soran-bilmeyen arkadaşları kırmadan,incitmeden cevap yazabilirsek herhalde daha iyi olur.Ayıp değil ya bilmemek.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

engin abim insan kırmaz azını bozmaz ben tanıyorım engin abimi

ha o iç lastikle girenlere bende deli oluyorum artık 2008 i bitirecez kardeşim onu getirene kadar onun gibi birsürü şişme botlar var alla alla demi  engin abi

bide şalvarla donla  felan girerler orda gırtlaklican onları   

canımkardeşim ben adama ayı demedim ki o kadar densizmiyim ben ben denizde şamyelle bazı ayılar var yüzüyorlar dedim . bir hafta sonu denize gitmiştik adam kamyon iç lastiğini almış hem de kıllı ayı bir rahat yüzdürmedi . ben bunlara ayı dedim .yoksa konuyu açana niye ayı diyeyim . sen ilk aşk ı tanımamışın galiba Cry
[/QUOTE]
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti serrrkan » 14 Tem 2008, 18:50

[quote="ilk aşk"][quote="ahmetva"][quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Soru soran-bilmeyen arkadaşları kırmadan,incitmeden cevap yazabilirsek herhalde daha iyi olur.Ayıp değil ya bilmemek.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

AHMETVA KEŞKE SENDE İLKAŞK KADAR ADAM OLSAN, İNSAN OLSANDA ONDAN SONRA KONUŞSAN . BEN DAHİL BU KADAR ADAM APTAL Bİ SEN AKILLISIN DİMİ? BURDA AMAÇ BİRBİRİZİME YARDIMCI OLMAK AMA SENİN DERDİN BAŞKA. BİR SÖZ VARDIR " MEVLANA DEĞİLİM ADAM OL ÖYLE GEL " WinkWinkWink
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 14 Tem 2008, 20:48

olayı büyütmenin manası yok bi lastik yüzünden 'adam olsan , insan olsan 'gibi ağır konuşmanın gereksiz olduğunu düşünüyorum..

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti favoritrally » 14 Tem 2008, 21:05

bence kilitlensin bu konu !
favoritrally
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 14 Tem 2008, 21:37

olay büyüyor yine
iç lastik kullandığında eğer civi gibi cismler lastiğe  girerse lastiğin havası hemen söner. tubeless lerde olay bu şekilde değildir. çivi çıkmadıktan sonra içindeki havayı muhafaza edre taki duruncaya kadar
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti favo29 » 15 Tem 2008, 03:11

[quote="ahmetva"][quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Soru soran-bilmeyen arkadaşları kırmadan,incitmeden cevap yazabilirsek herhalde daha iyi olur.Ayıp değil ya bilmemek.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Zaten konuşmuyor yazıyorsun.

Okuduğunu anlamada da sıkıntı var gibi görünüyor.Kim kime ne için ne yazmış karıştırmışsın.

Yazdığın imzanı bi oku.Anlamlı bir söz.Kendin yazdığın için anlamakta zorluk çekmezsin.

favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 15 Tem 2008, 13:35

ADAM MISIN LAN SEN... DENGESİZ... ADAM OL...
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 15 Tem 2008, 13:39

[quote="favo29"][quote="ahmetva"][quote="ilk aşk"][quote="favo29"]Soru soran-bilmeyen arkadaşları kırmadan,incitmeden cevap yazabilirsek herhalde daha iyi olur.Ayıp değil ya bilmemek.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Zaten konuşmuyor yazıyorsun.

Okuduğunu anlamada da sıkıntı var gibi görünüyor.Kim kime ne için ne yazmış karıştırmışsın.

Yazdığın imzanı bi oku.Anlamlı bir söz.Kendin yazdığın için anlamakta zorluk çekmezsin.

[/QUOTE]

KES ... SENİNLE MUHATAP DEĞİLİM
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 15 Tem 2008, 13:55

Konuyu yumuşatma adına naçizane birkaç ismi düzelteceğim: Şamyel veya şamrel değil, ''Şambriyel'',  Dupleks yada dubleks değil, '' Tubeless'', İstepne yada istetme değil, ''Stepne'' . dir.Amacım sadece bu sitedeki arkadaşlarımla doğru bildiğimi paylaşmaktır.Lütfen kimse alınmasın.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti favo29 » 16 Tem 2008, 02:29

Bilg. başında yazmak kolay-hakaret etmek de.

Hakettiğin şeyler yazılı orada.Oku.Zora gelince klavye bıçkını kesiliyorsun.

Muhatabın değilsem alıntı yapma benim yazımı.Sultanbeylide'yim.İstersen özelden numaramı da atayım.Gel ya da ben geleyim o yazdıklarını bi de yüzüme karşı söyle.

Bana müdahale edemeyeceğim ortamda hakaret etme.Sonunu bulamayız.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Tem 2008, 02:40

[quote="ahmetva"]ADAM MISIN LAN SEN... DENGESİZ... ADAM OL...[/QUOTE]

Hoooop birader...Angry O kadar da değil....Angry Ağır ol...Exclamation

İNTERNETE İNSANLAR BİLGİ AMAÇLI GİRERLER... BİLENE DE BİLMEYENE DE SAYGILI OLMAK ZORUNDAYIZ... AYRICA YAZDIKLARINI Bİ OKU BAKALIM... NE KADAR AYIP ETMİŞSİN...!ExclamationNuke
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 16 Tem 2008, 02:44

[quote="serrrkan"]AHMETVA KEŞKE SENDE İLKAŞK KADAR ADAM OLSAN, İNSAN OLSANDA ONDAN SONRA KONUŞSAN . BEN DAHİL BU KADAR ADAM APTAL Bİ SEN AKILLISIN DİMİ? BURDA AMAÇ BİRBİRİZİME YARDIMCI OLMAK AMA SENİN DERDİN BAŞKA. BİR SÖZ VARDIR " MEVLANA DEĞİLİM ADAM OL ÖYLE GEL " WinkWinkWink[/QUOTE]

Kusura bakmayın.Smile Aslında çok seviyeli bir site burası ancak internete her türlü insan girebiliyor... Confused
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 16 Tem 2008, 02:46

BİR DE BU KONUDA NEDENSE KENDİMİ İÇİNDE BULDUM . BEN BAZI AYILAR VAR KAMYON ŞAMYELİYLE DENİZDE YÜZÜYORLAR  SEVMİYORUM DEDİM ................
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 16 Tem 2008, 16:34

[quote="loveskoda"][quote="ahmetva"]ADAM MISIN LAN SEN... DENGESİZ... ADAM OL...[/QUOTE]

Hoooop birader...Angry O kadar da değil....Angry Ağır ol...Exclamation

İNTERNETE İNSANLAR BİLGİ AMAÇLI GİRERLER... BİLENE DE BİLMEYENE DE SAYGILI OLMAK ZORUNDAYIZ... AYRICA YAZDIKLARINI Bİ OKU BAKALIM... NE KADAR AYIP ETMİŞSİN...!ExclamationNuke
[/QUOTE]

KES LAN BEBEK... ADAM MI OLDUN BANA LAF SÖYLÜYORSUN, BÜYÜ DE GEL... SENİN YAŞIN KADAR OKUL OKUDUM BEN... KÜFÜR ETTİRME KENDİNE. BU FORUMA BİR DAHA DA GİRMEM BU TİP  BABALARININ ARABALARIYLA BİLMEDEN KONUŞANLAR YÜZÜNDEN... ADAM SORUYOR BU DİREKSİYON HİDROLİK Mİ ACABA DİYE YUH YANİ... İLK AŞK SENİ DE YANLIŞ TANIMIŞIM KUSURA BAKMA SENDEN ÖZÜR DİLERİM. ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ YAPARSAN SEVİNİRİM EMİR BEY.. İYİ GÜNLER
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir