=YARDIM= Bu Parçayı Nasıl Temin Ederim.?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

=YARDIM= Bu Parçayı Nasıl Temin Ederim.?

İleti Fabia_Yalçın » 28 Tem 2008, 03:19

Merhaba arkadaşlar, Fabiamın Ön sis farı çerçevesi düşmüş, nasıl ve nezaman düştüğünü fark edememişim, Örnek bir resimde yerini belirttim, Bu parçayı internetten bulma şansım varmı, Eğer bildiğiniz bir site varsa link verebilirmisiniz, Birde bu parçanın fiyatı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan bilgi rica edecem, Şimdiden teşekkür ederim...
İŞTE PARÇA BU

Fabia_Yalçın
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 28 Tem 2008, 03:20

parsanoto nickli üyeye özel mesaj yolla Wink
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti BlueVRS » 28 Tem 2008, 10:31

Fabia sis farı çerçevesi sağ taraf derseniz mesajda kolay anlaşılır..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 28 Tem 2008, 10:48

[quote="Fabia_Yalçın"]Merhaba arkadaşlar, Fabiamın Ön sis farı çerçevesi düşmüş, nasıl ve nezaman düştüğünü fark edememişim, Örnek bir resimde yerini belirttim, Bu parçayı internetten bulma şansım varmı, Eğer bildiğiniz bir site varsa link verebilirmisiniz, Birde bu parçanın fiyatı hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan bilgi rica edecem, Şimdiden teşekkür ederim...
İŞTE PARÇA BU

[/QUOTE]

Çift 60 YTL'den başlayan fiyatları var, sakın ola Diamond marka almayın, eriyip gidiyor...

Hella ya da Skoda logolu olsun.

Makyajlı eski kasa Fabia, Roomster ve Yeni Fabia için sis farları aynıdır. Ama şunu da öğrendim ki 2004 model T5 VW Transporter'da aynı sis farını kullanıyor. O nedenle piyasada daha ucuz Hella marka OEM sis farı bulmak mümkün. Farlarda HB4 tipi ampul var.

Skoda'nın orijinal sis farı kodları
7E0 941 699 sol far
7E0 941 700 sağ far

T5 VW Transporter orijinal sis farı kodları
7H0 941 699
7H0 941 700

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

Servis, Yedek Parça, Aksesuar