KORNA ARIYORUM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KORNA ARIYORUM

İleti Aykan DURAN » 02 Ağu 2008, 02:34

Evet Abi Bu Ay Gidiyorum allah kısmet ederse.

Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 02 Ağu 2008, 02:34

[quote="ilk aşk"][quote="sılver_exelance"]ben sana yollayayım ilk aşk 2 çift seger var elimde ....ben hella alacağım aldıktan sonra segerler boşa çıkıyor alma boşa ben göndereyim sana[/QUOTE]

KARDEŞİM KIZMA AMA NASIL ÇALIYOR BU SEGER DEDİKLERİN YANİ ÖKÜZE BENZER FALANMI
[/QUOTE] gayet güzel çalıyor mersedeslerde çalan kornalara benzer bir kalın bir ince tonu vardırr ikisinin birleşmesi ile güzel ve kuvvatli bir ses oluşur
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 02 Ağu 2008, 02:43

[quote="sılver_exelance"][quote="ilk aşk"][quote="sılver_exelance"]ben sana yollayayım ilk aşk 2 çift seger var elimde ....ben hella alacağım aldıktan sonra segerler boşa çıkıyor alma boşa ben göndereyim sana[/QUOTE]

KARDEŞİM KIZMA AMA NASIL ÇALIYOR BU SEGER DEDİKLERİN YANİ ÖKÜZE BENZER FALANMI
[/QUOTE] gayet güzel çalıyor mersedeslerde çalan kornalara benzer bir kalın bir ince tonu vardırr ikisinin birleşmesi ile güzel ve kuvvatli bir ses oluşur [/QUOTE]

TAMAM KARDEŞİM GÖNDER HABER VERDİĞİNDE BEN DE SANA ADRES VERİRİM
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 02 Ağu 2008, 11:08

[quote="ilk aşk"]KORNA SESLERİNİ DUYABİLECEĞİM BİR SİTE VAR MI ACABA KORNA ALMAK İSTİYORUM AMA SADECE ŞEKİLLERİ VAR SESLERİNİ DUYARAK İNCELEMEK İSTİYORUM [/QUOTE] www.stebel.it burdan dinle.compact ferrari kornası al.ses mükemmel.başka marka alma.iki gün sonra cort.stebel alacaksın kesinlikle.Thumbs%20Up
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti Crzyboy » 02 Ağu 2008, 11:45

[quote="hakanerdogan"]ben hiç kornaya basmıyom size söküp satiyim... Tongue

bugün optimuma kadar gidip geldim (içime oturdu yani klima açık bide yol çalışması var 8.0 litre ortalamayla gittim 3 km yolu.LOL)  neyse önümde bisikletle giden çocuğa selektör yaptığımı fark ettim......

sonra dedim hakan kendine gel, iyice yanaştım bastım kornaya ama bi attı kendini kenara görmeliydiniz gidonu 90 derece kırdı. Smile
[/QUOTE] LOLLOLTongueTongue
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir