arabamı sattım

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arabamı sattım

İleti gurdal07 » 22 Ağu 2008, 15:38

hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 22 Ağu 2008, 15:43

Hayırlısı Olsun.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 22 Ağu 2008, 16:51

Arkadaşım Skoda markasını kullanarak ''bir daha asla diyorsun'',birde helallik istiyorsun,benim 2007 model arabam da Skoda senin sattığın felicia da ama sen direk markayı hedef alan bir cümle kullanıyorsun,araba favorit ya da felicia ise birde 3-4 kez el değiştirmiş ve hor kullanılmış ise üzerinde bol miktarda yan sanayi ucuz parça kullanılmışsa sanayide yatsan o arabadan bir halt olmaz..forumlarla çok aşina isen burada yazılan mesajların dünyaya açık olduğunu bilmen gerekir,şimdi bugün yada yarın olmadı 1 sene sonra Skoda marka araba almak isteyenlerin de arabasını satmak isteyenlerinde önünde bir engel bu konu başlığı altındaki olumsuz mesajların..

Ben 98 model Lpg'li pick-up ı 3.el olarak 2003 te aldım anormal masraf ettim ve 2006 da sattım ama şimdiki kullandığım arabayı satıpta yerine alınabilecek araba alternatifi bulamıyorum..Bende octi var babama da octi aldırdım sıfır..Son derece memnunuz..Dikkat ikiside SKODA..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti diavolorosso » 22 Ağu 2008, 20:36

ya kardeşim ben nediyorum bana dekkelmiş olabilir dedim yazdığımı tam okusuan ve benim cektiklereimi bilsen
diavolorosso
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir