SATILIK CAZİP SIFIR OCTAVİALAR

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK CAZİP SIFIR OCTAVİALAR

İleti elegance » 10 Eyl 2008, 17:59

hayırlı olsun octavianız vede iyi ucuzagelmiş

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti ömerfelek » 10 Eyl 2008, 19:43

fiyatlar normal ama tel açın herhangi bi bayiye skodam.coma gerek yok aynı fiatları ve biraz daha düşünü veriyolar..
ömerfelek
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rs » 11 Eyl 2008, 12:39

[quote="şahinbey"][quote="şahinbey"]Bu gün Octavia tour şeker beyazı aracımı plakave sigorta dahil 26.900 ytl'ye satın aldım..
bu bahsettiğiniz fiyatlar bu siteye özel fiyat değil..Hangi bayiye sorarsanız bu rakamlara(Hatta benim yaptığım gibi pazarlıkla daha da indirilebilir) iniyorlar.Ben yaklaşık bir haftadır araştırıyorum ve Ankara'daki bayilerin bana telefonda yaptıkları iskontolar bile siteye özel denilen rakamdan daha aşağı idi..

saygılar..

[/QUOTE]

Bu rakamların üstüne birde park sensörü ve koltuk koruma hediye ettiler..
[/QUOTE]

Önce Hayırlı Olmasını Diler,Kazasız Sürüşler Dileriz.

Aracı İyi Bir fiyata almışsınız,Fakat Türkiye'de Skoda Satış Fiyatları Bizimde Forum da belirttiğimiz gibi İndirimli Fiyat üzerindendir.Fiyat Düşüklüğünün bazı illerde daha düşük olması ise birkaç nedeni vardır.Bayinin fiyat zamları öncesinde yüksek stoklu ürün alması,2008 girişli olan,fakat 2009 Çıkışı yapılabilinen Araçlar,Hedef'e baglı satış ve forumda belirtemiyeceğim nedenlerden dolayı ürünü daha uygun fiyat vermesi olağandır.

Biz,Türkiyede Satılan ve Distribütörümüzün Belirlediği Tavsiye Edilen İndirimli Tutarın da altına inerek Siz Skoda.com dostlarına özel fiyat verdik.Fakat En iyi fiyatıda biz verdiğimizi söylemiyoruz.

Sizin aldığınız Fiyat gerçekten İyi,Fakat Stoğumuzdaki 2009 Octavia Tourların maliyeti bu değil.Teşekkürler..
rs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rs » 11 Eyl 2008, 12:42

[quote="ömerfelek"]fiyatlar normal ama tel açın herhangi bi bayiye skodam.coma gerek yok aynı fiatları ve biraz daha düşünü veriyolar.. [/QUOTE]

Ek indirimler vardır.Filo,Skoda Kullanıcısı,Ticari Araç...ve benzeri...

Bu durumlarda Özel İskontolar yapılır
rs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 11 Eyl 2008, 12:53

Dikkat çekici indirimlerde aracı ve donanımlarını çok iyi kontrol edin.Nakliye kusurları olabilir.Donanım eksiği olabilir.Gerekirse donanımları tek tek çizittirerek bakın.Benden söylemesi.Çünkü araç özelliklerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır her zaman üreticinin ve dolayısıyla satışçı kardeşlerimin.

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti şahinbey » 12 Eyl 2008, 00:09

[quote="rs"][quote="şahinbey"][quote="şahinbey"]Bu gün Octavia tour şeker beyazı aracımı plakave sigorta dahil 26.900 ytl'ye satın aldım..
bu bahsettiğiniz fiyatlar bu siteye özel fiyat değil..Hangi bayiye sorarsanız bu rakamlara(Hatta benim yaptığım gibi pazarlıkla daha da indirilebilir) iniyorlar.Ben yaklaşık bir haftadır araştırıyorum ve Ankara'daki bayilerin bana telefonda yaptıkları iskontolar bile siteye özel denilen rakamdan daha aşağı idi..

saygılar..

[/QUOTE]

Bu rakamların üstüne birde park sensörü ve koltuk koruma hediye ettiler..
[/QUOTE]

Önce Hayırlı Olmasını Diler,Kazasız Sürüşler Dileriz.

Aracı İyi Bir fiyata almışsınız,Fakat Türkiye'de Skoda Satış Fiyatları Bizimde Forum da belirttiğimiz gibi İndirimli Fiyat üzerindendir.Fiyat Düşüklüğünün bazı illerde daha düşük olması ise birkaç nedeni vardır.Bayinin fiyat zamları öncesinde yüksek stoklu ürün alması,2008 girişli olan,fakat 2009 Çıkışı yapılabilinen Araçlar,Hedef'e baglı satış ve forumda belirtemiyeceğim nedenlerden dolayı ürünü daha uygun fiyat vermesi olağandır.

Biz,Türkiyede Satılan ve Distribütörümüzün Belirlediği Tavsiye Edilen İndirimli Tutarın da altına inerek Siz Skoda.com dostlarına özel fiyat verdik.Fakat En iyi fiyatıda biz verdiğimizi söylemiyoruz.

Sizin aldığınız Fiyat gerçekten İyi,Fakat Stoğumuzdaki 2009 Octavia Tourların maliyeti bu değil.Teşekkürler..
[/QUOTE]
Doğrudur...skoda'nın satış stratejisinden anlamam.Aldığım araç 2009 tour,ve tüm özelliklerini tek tek satış görevlisi ile birlikte test ederek teslim aldım.Araç konusunda çok hassasımdır...Aracı alırken fiyatları araştırdım önce sizin vermiş olduğunuz siteye özel fiyatı verdiler(Telefonda)bayiye gittiğimde ise (Pazarlığı severim)bahsettiğim rakama çok rahat indiler...Bu gün diğer bayii arayıp(Aracı aldığımdan haberi yok) Kartel koruma ile boya koruma hediye edelim dedi...Confused.Ayrıca aracı aldığım bayiide bahsettiğiniz gibi yüksek stok yoktu sadece iki adet tour vardı gri ve beyaz,beyaz olan showroom da idi gri olan garajda .Bizzat bunu kontrol ettim bildiğim kadarı ilede başka yerde garajları yok.Bence fiyatlardaki bu tutarsızlığın sebebi sizin bahsettiklerinizin yanında başka şeylerde var ancak ben bunu anlayamadım.Bildiğim tek şey şu çok uygun fiyatlara kaliteli otomobil satıyor olmaları..

Saygılar..
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Halikarnasos » 09 Ekm 2008, 11:26

Bir soru; TOUR modellerde otomatik vites var mı? 
Halikarnasos
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir