Oto Kılıfı

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Oto Kılıfı

İleti aaras95 » 13 Eyl 2008, 01:51

[quote="fmaka"]ben arabayı aldıgım da eskı sahıbı kılıf takımı verdı.
döşenelerim bej olmasına ragmen takma geregı duymadım.

boyle arabada ne gerek var bence kılıfa
[/QUOTE]

Haylaz,yerinde duramayan, arabanın içini oyun parkı sanan bir veya iki çocuğunuz varsa mutlaka lazım kılıf.Benim aracı aldığım şahısta özel diktirmiş onlarıda verdi sağolsun. Mecburen kullanıyorum. Ama ilandaki kılıfları beğenmedim. (şahsen)... 

aaras95
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 13 Eyl 2008, 02:02

selamlar ben by wodoo...
bende araştırmıştım zamanında, ama bu linktekini hiç beğenmemiştim, hatta krem rengi fln da vvar bunun ayrıca fiyatıda çok fazla...
bende gittim aksesuarcıdan 60 ytl ye aldım, krem rengi, bundanda pek farkı yok işte resimleri...

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti fmaka » 13 Eyl 2008, 02:24

[quote="aaras95"][quote="fmaka"]ben arabayı aldıgım da eskı sahıbı kılıf takımı verdı.
döşenelerim bej olmasına ragmen takma geregı duymadım.

boyle arabada ne gerek var bence kılıfa
[/QUOTE]

Haylaz,yerinde duramayan, arabanın içini oyun parkı sanan bir veya iki çocuğunuz varsa mutlaka lazım kılıf.Benim aracı aldığım şahısta özel diktirmiş onlarıda verdi sağolsun. Mecburen kullanıyorum. Ama ilandaki kılıfları beğenmedim. (şahsen)... 
[/QUOTE]

şuan haylaz sınıfına gırmeyen bır oglum var.onun ele avuca gelmesı ve ayaklanması lazım once sonrası ıcın kısmet

fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti şahinbey » 13 Eyl 2008, 02:46

Koltuklarınızda yırtık veya yanık izi yoksa bence gereksiz..2004 te Lancer'i sıfır aldığımda aynı gün kılıf taktırmıştım,daha sonra o kılıfları yıkayıp yıkayıp kullandım..yani orjinal döşemesine sadece bayiden döşemeciye gidene kadar oturdum..şimdi yeni sahibi keyfini çıkartıyor.Kesinlikle octimin koltukları yırtılmadığı sürece kılıf takmayacağım.
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HÜSEYİN » 13 Eyl 2008, 05:08

Ben aynısını yaklaşık bir yıldır kullanıyorum octiye çok yakışıyor, temizlemesi kolay, benim kız çamurlu ayaklarını kolduğun arkasına dayıyor  sonra hergün koltuk sil temizle ama bunun temizlemesi kolay bir ıslak bez sil gitsin. Yalnız oturma yerinde düğme şeklinde desenler var 4 tane onlar zamanla yerinden kopuyor özellikle kot pantolan ve arka cepte cüzdan vs. kaba birşey varsa binip inerken biraz daha kibar olacaksınız.
HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokhanbek » 13 Eyl 2008, 14:16

[quote="alwaysloser"]selamlar ben by wodoo...
bende araştırmıştım zamanında, ama bu linktekini hiç beğenmemiştim, hatta krem rengi fln da vvar bunun ayrıca fiyatıda çok fazla...
bende gittim aksesuarcıdan 60 ytl ye aldım, krem rengi, bundanda pek farkı yok işte resimleri...

[/QUOTE]

İYİDE İKİ KILIF ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR. SİZİN DÜZ BİR KILIF, LİNKTE GÖSTERİLEN KILIF SUNİ DERİ.DERİ KOLTUK HAVASI VERİYOR YANİ....
gokhanbek
CLASSIC
CLASSIC

İleti ufuk » 13 Eyl 2008, 14:44

Yukardaki görüşlere bende katılıyorum sattıktan sonra ki sahibi mi eskiktsin sen mi?kullan kullan eskiyince taktırırsın...Hem en rahat halide orjinal hali bence...
ufuk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 13 Eyl 2008, 16:04

Güzelmiş belki formene alabilirim kendi üstündeki kılıfları zaten sevmiyordum değişmiş olur.
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 13 Eyl 2008, 17:11

kullan kullan eskit yırtılsın isterse parçalansın döşemeciye 100-150 ytl ver ister orj. kılıfı istersen spor bir kılıf seçerek kaplat mis gibi orjinalden hiç farkı bile olmaz. bu benim görüşüm. :D

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir