DOD, O2, VE DİĞER ARABA SATIŞ HAKKINDA FİKİRLERİNZ

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DOD, O2, VE DİĞER ARABA SATIŞ HAKKINDA FİKİRLERİNZ

İleti muratogretmen25 » 28 Ekm 2008, 02:46

A.serkan hocam Allah razı olsun inşallah bulrum inanın bulunduğum kasaba ve mesleğim itibarıyla araba bana çook şart. bu arada imzanızdaki araç size mi ait? valla vergisi ile nası başa cıkıyosunz?

muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti A.SERKAN » 28 Ekm 2008, 03:08

hani her faaliyetin bir maliyeti var derlerya.aynen öyle oluyor.ben işim gereği sürekli uzun yol yapıyorum.bu yüzden böyle bir araba tercihim.
A.SERKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti terasus » 28 Ekm 2008, 10:34

Ben 10 ekim 2008 tarihinde 2001 model faiba yı Yüce oto ya verip 2008 octacia elegance aldım. Sadece fark olarak(takas farkının dışında) 430 ytl noter masrafı verdim.Plakasını hem jandarma trafikten sorgulattım, hemde Balıkesir de ki yetkili servisin Bilgisayarından baktırdım. Araba nın sadece klima komprosör hortumu değişmiş. Sitede de dikkatimi çekti , genelde bu hortum problemi var sanırım.
Ben arabanın farkını ödedim satışını aldım, sadece fabia ya verdikleri tutar kadar senet yaptılar.Nedenini sorunca da; Size haciz falan gelirse araba bloke edilirse diye alıyoruz dediler.Satış olur olmaz size bu senedi iade edeceğiz dediler. Yüce oto nun satış müdürü Atilla bey le hep irtibat halindeydim.Herhangi bir problem yaşamadım..Arabamdanda gayet memnunum.Balıkesir e döndükten sonra servisteki elemanlar incelediler ve çok temiz dediler. Ben 2001 yılından beri skoda lara laf söyletmem ..:)))
terasus
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muratogretmen25 » 28 Ekm 2008, 11:00

[quote="terasus"]Ben 10 ekim 2008 tarihinde 2001 model faiba yı Yüce oto ya verip 2008 octacia elegance aldım. Sadece fark olarak(takas farkının dışında) 430 ytl noter masrafı verdim.Plakasını hem jandarma trafikten sorgulattım, hemde Balıkesir de ki yetkili servisin Bilgisayarından baktırdım. Araba nın sadece klima komprosör hortumu değişmiş. Sitede de dikkatimi çekti , genelde bu hortum problemi var sanırım.
Ben arabanın farkını ödedim satışını aldım, sadece fabia ya verdikleri tutar kadar senet yaptılar.Nedenini sorunca da; Size haciz falan gelirse araba bloke edilirse diye alıyoruz dediler.Satış olur olmaz size bu senedi iade edeceğiz dediler. Yüce oto nun satış müdürü Atilla bey le hep irtibat halindeydim.Herhangi bir problem yaşamadım..Arabamdanda gayet memnunum.Balıkesir e döndükten sonra servisteki elemanlar incelediler ve çok temiz dediler. Ben 2001 yılından beri skoda lara laf söyletmem ..:)))[/QUOTE]

eyvallah güzel kardesimde biz dod dan bahsediyoruz araban hayırlı olsun.
muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muratogretmen25 » 31 Ekm 2008, 12:48

:) emirbey süpersiniz yaaaaaa   
muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti recebov » 28 Oca 2010, 17:11

galeriden araba almayın nerden alırsanız alın.
recebov
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir