sıkıştım fabia mı satıcam arkadaşlar

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sıkıştım fabia mı satıcam arkadaşlar

İleti crash » 18 Kas 2008, 23:58

12000 YTL' ye fabia demek :)) araç almayı düşünenler için iyi bir fırsat derim ben ;) bu arada baha arkadaşım herhalde siz diyosunuz ki herkesin gözü gibi baktığı araçlarını hemde skoda gibi kaliteli bir markayı piyasası yok diye ucuza verelim gitsin.Ayrıca skoda artık türkiyede kendini ispatlamaya başladı.Diğer forumlarını okuyormusunuz bilmiyorum ama skodayı beğenmeyen tüketici sayısı çok çok az.Ayrıca pazara bi fabia birde palio götürün yanyana koyun ikiside aynı fiyat olsun ciddi bir alıcı kesinlikle fabia alır ben buna eminim.Adam bi palioya biner birde fabiaya.Fabiaya bindikten sonrada palionun yüzüne bile bakmaz.Şu skoda antipatisini atın artık bir kenara.

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 19 Kas 2008, 00:14

ya antipati değil skodayı beğenmeyen kişi sayısı az mı şaka yapıyorsunuz her halde arabanın önüne bir fiat veya reno vb... amlen koyun satmayı deneyin derim ben en sonunda öyle satacağım bende dediklerinize katılıyorum ama piyasa fiyatları çok düşük birde skoda faktörü
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti muzaffer » 19 Kas 2008, 04:02

Fiyat düşük bile.Ayrıca ben şahsım adına konuşuyorum ; Piyasası iyi , iyi satılacak diye gidip tekerlekli tenekelere para vermem.Kullandığım araç varsın para etmesin ama herhangi bir kazada teneke kutuya dönmesin. Kullandığımız araçlarda can taşıyoruz.Öncelik budur bence arkadaşlar.
muzaffer
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir