*SATILDI* 2000 Model Seat Cordoba'mı satıyorum.

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

*SATILDI* 2000 Model Seat Cordoba'mı satıyorum.

İleti yonetici » 10 Arl 2008, 19:47

Arkadaşlar aracımı satmaya karar verdim. Ağustosta askerlik var, evdeki Fabia boşta bekliyor, motorsikletim var yani araç ihtiyaç fazlası duruma geldi Embarrassed. Aklımda askerden sonra yeni kasa cordoba almak var ama bir haftadır falan tekrar fabiaya binmeye başlayınca vazgeçer gibi oldum. Belli olmaz belki evdekilere otomatik bir araç alıp ben Fabia'ya binebilirim. Cordobayı isteyen olursa çevrenizde eş dost vs. araç sorunsuz ve bakımlıdır.

İlanın detayları aşağıda:

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hakanerdogan » 10 Arl 2008, 19:53

tam bir admin ilanı olmuş, yakışmış.

hayırlı satışlar.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yonetici » 10 Arl 2008, 20:02

Sağol. Elimden geldiğince detaylı fotoğraflamaya çalıştım. Bende internetten çok araba baktığım için o hususun önemini biliyorum. Aracın her yerini yeterince gösterdim birazda teknik ve donanım özelliklerinden bahsettim. İlana bakan birinin aklında çok fazla soru işareti kalacağını sanmıyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti hakanerdogan » 10 Arl 2008, 20:04

niye alaşım jant yok ben onu merak ettim. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mygokhan » 10 Arl 2008, 21:11

Hayırlı satışlar Emir bey...

Askerlik yapmadınızmı siz ? :) Kısa dönem mi yapacaksınız?

Fabiaya binince Cordoba alma fikrimden vazgeçtim dediniz..Biraz açarmısınız?
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti yonetici » 10 Arl 2008, 22:15

[quote="mygokhan"] Hayırlı satışlar Emir bey...

Askerlik yapmadınızmı siz ? :) Kısa dönem mi yapacaksınız?

Fabiaya binince Cordoba alma fikrimden vazgeçtim dediniz..Biraz açarmısınız?
[/QUOTE]

Geçen sene okul bitince askerliğe başvurdum bu seneye attılar erken alın dedim en erken Nisan diyorlar ne gerek var 3 ay daha beklerim bana ilk söylenen zamanda giderim. Yedek subay başvurusu yaptım kısa yada uzun artık ne alırlarsa onlara kalmış. Ben askerliği severim uzun dönem maaşlı yapmakta cabası. Ben isterim ama mühendisler varken kamu yönetimi okumuş birini yapmazlar ordu çalıştıracak adam arar onlara yönetici lazım değilki orada en bol ondan var.

Araba meselesine gelince 1-2 senedir Fabia'ya binmiyordum benim araba daha fazla yakıyor diye son bir haftadır bir kenera bıraktım Fabia ile gezmeye başladım. Aranaya binip şöyle bir koltuk ısıtmasını çalıştırınca kanım kaynadı tekrardan Tongue Yeni kasa cordoba alsam fabiadan çokta farkı olmayacak onun motoruda 1.4 beyigiri biraz düşük torku yüksek donanımlarıda hemen hemen aynı. Hem yeni cordoba için ikincielde 17 bin ytl civarı bir parayı gözden çıkarmam lazım fabiayı kendime alıp bizimkilere bir otomatik araç almak ise bana 14 bine falan malolur. Arabamı satabilirsem kesin kararımı o zaman verebilicem.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti HTP » 11 Arl 2008, 01:59

Emir hayırlı satıslar ama birde yıkayıp koysaydın fotografları cok daha guzel olurdu, insallah diledigin fiyata satarsın.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti yonetici » 11 Arl 2008, 02:17

Fiyat olarak aracın ederini yazdım. Bu konuda araştırma yapan yetkili ağız TSRSB güncel fiyatına 12.950 lira diyor sigorta şirketlerinede 13.750 liradan kaskolattırıyor. Bir tanıdığım 12.500 vermeye razıydı aslında bir nevi onun içinde koymuş oldum bu ilanı çünkü aracı görme fırsatı olmadı detaylı fotoğraflarına bakmak istiyordu. Birde allaha şükür maddi bir sıkıntıdan dolayı haraç mezat satma durumunda değilim o yüzden bazı fırsatçılar çıkarsada birşey elde edemezler. Fiyat teklifleri 12.500 civarına çok yaklaşırsa tanıdıkta almak isterse ona veririm yabancıya gitmesin.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti fmaka » 11 Arl 2008, 11:10

emır bey aracınıza talıbız

bız cıddı olarak seat arıyorduk

sızden olması daha guven verır.özelden msj atmıstım.gorusuruz

ılk fırsatta sızle gorusuruz.

hayrlı satıslar.

fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti yonetici » 11 Arl 2008, 14:14

Özel mesajınızı gördüm bir tanıdığım vardı bahsetmiştim ondan bir haber alayım o almayacak ise size ulaşırım.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti alpko » 11 Arl 2008, 14:21

Hayirlisi olsun.. ama fabia`ya binince cordobanin degerini anladima getirmissin kirildik vallahi:)) hepsi ayni elden gecme makinalar, biri cek-alman muhendislik calismasi digeri de spanish-alman :) makina konusunda cekliler daha odun gibi olduklarinda kendileri  gibi saglam araba yaparlar :)))))
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 11 Arl 2008, 14:37

Smile Tam olarak öyle demedim aslında. Fiyat olarak karşılaştırınca Fabia şuanda yeni kasa Cordoba almaktan daha avantajlı geliyor. Genel olarak baktığımda Seat'a daha çok güveniyorum tabi yeni model araçlarının durumunu bilmiyorum ama eskilerden herkes memnun. Fabiada yok gaz kelebeğini temizlemek gerekir, amortisör takozu kırılır ses yapar gibi irili ufaklı meşguliyetler çıkarıyor. Cordoba o yönden çok taktirimi topladı ölüsü bile gider o arabanın diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti ERCİS » 11 Arl 2008, 15:43

emir abi askerlik yeri belli oldumu
ERCİS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 11 Arl 2008, 16:04

Belli olmadı yedek subay adayları mülakatlara ve sınava girmeden yeri belli olmuyor daha aylar var.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti lazianke » 14 Arl 2008, 07:07

emir bey aracınızın 90 bin bakımı yapışmış mıydı, ne zaman/km de?
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti yonetici » 14 Arl 2008, 15:06

[quote="lazianke"]emir bey aracınızın 90 bin bakımı yapışmış mıydı, ne zaman/km de?[/QUOTE]

90.000 bakımı yapılmadı açıkçası ben araca binmeye devam etsem o bakıma bu aracı sokmam. Çünkü orada tek riskli durum triger meselesi geri kalan değişmesi öngörülen parçalar ancak arıza çıkardığı taktirde değişebilecek şeyler yada bir kısmı daha erken arızalandığından değişiyorlar. Aracı aldığımda triger için eski sahibine sormuştum ne zaman değişti diye geçen sene değiştirdim dedi buda aşağı yukarı 2006 yılı yapıyor yani daha vakti var. Kafam rahat olsun diyen biri 90.000 de değiştirmeye kalkabilir ama ben kalkmam çünkü zaten adamın arabasını almışım ne yalan borcu var değiştirdim diyorsa ben adama güveniyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti alpko » 14 Arl 2008, 15:28

Ben de servise yag degisimi icin gittigim de sisteme girmek icin km`yi sorduklarin da 89000 demistim, daha adam bakmadan, kablo sistemi degisecek dedi, otomatik yani kafadan, ya kardesim belki bu aracin o dediginiz olayi yapildi, ya da km ile belki daha once oynandi, once bi bakin sonra.. valla ben de bu yuzden hala 90000`e sokmadim araci, sorun ciktikca yaptiriyorum.. frenleri degistirdim, kablolara baktim saglam simdilik, bir tek aku degismesi gerekiyor simdi sira onda...
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 14 Arl 2008, 20:09

hayırlı satışlar emir kardeşim, araba gerçekten güzel inşaallah bir dosta gider.
askerlik meselesine gelince her şey gönlünce olsun. hayırlısı ile yapar dönersin.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir