BÖYLE UCUZ ARABA GÖRÜLMEDİ :D

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BÖYLE UCUZ ARABA GÖRÜLMEDİ :D

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 18:28

serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 22 Arl 2008, 18:31

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdullah » 22 Arl 2008, 18:33

hayatımda gördügüm en pahalı araba  ve bizim gibilerin hiçbir işine yaramaz o araba
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 18:35

[quote="crash"]Birde istersen buna bak :)))

[/QUOTE]

DOSTUM O ARABA DEĞİL EV :D
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 18:36

[quote="abdullah"]hayatımda gördügüm en pahalı araba  ve bizim gibilerin hiçbir işine yaramaz o araba[/QUOTE]

ClapClapClap    haklısın kardeş cebimiz küçük ama gönlümüz büyük
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 22 Arl 2008, 18:42

Benim o kadar param olsa bile o arabayı almam cesaret edemem yani.3 tane ferrari alıyor düşünün :))
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 22 Arl 2008, 18:42

aradım bunları, tup garantiyi bozarmı diye.. bozarmıs ozaman benide bozar bu araba dedim almadım :))
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 18:46

[quote="HTP"]aradım bunları, tup garantiyi bozarmı diye.. bozarmıs ozaman benide bozar bu araba dedim almadım :))[/QUOTE]

LOLLOLLOL
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 22 Arl 2008, 18:51

Yaramaz bu araba...tavanı bile yok...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hakanerdogan » 22 Arl 2008, 18:57

Rolls Royce un içinde o parayı edecek pek bir şey yok, elbette var ama o kadar para değil.

Rolls-Royce sadece lüksün, zerafetin, şatafatın bir simgesi, ucuz olması beklenemez, yani amaçları çok satmak falan değil, hatta mümkün olduğunca sayılı az insana satmak.

sadece elitler ötesi aşırı zengin insanlar alabilsin,ve rolls royce a bindikleri için fark edilsinler diye o kadar para.

eee, bence onu alan değişik bi dünya görüşüne sahiptir o zaman. Big%20smile  şimdi enayi diyecem, ama hakkaten uzanamadığım ciğere pis demiş olacağım. LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti HTP » 22 Arl 2008, 19:02

Hakan sagol acıkladıgın icin bizimkisi laf iste... ama para bile olsa oyle bir harcama yapmak, cevremizde okadar yardıma muhtac insan varken yada ogrenci okutmak gibi hayırlı isler dururken luks zerafet yada prestij sadece insanın nefsini aldatmasından ote zevkler olmayacaktır. Helal parayla aldigim araba bence en guzel arabadır.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 19:03

[quote="hakanerdogan"]Rolls Royce un içinde o parayı edecek pek bir şey yok, elbette var ama o kadar para değil.

Rolls-Royce sadece lüksün, zerafetin, şatafatın bir simgesi, ucuz olması beklenemez, yani amaçları çok satmak falan değil, hatta mümkün olduğunca sayılı az insana satmak.

sadece elitler ötesi aşırı zengin insanlar alabilsin,ve rolls royce a bindikleri için fark edilsinler diye o kadar para.

eee, bence onu alan değişik bi dünya görüşüne sahiptir o zaman. Big%20smile  şimdi enayi diyecem, ama hakkaten uzanamadığım ciğere pis demiş olacağım. LOL
[/QUOTE]

kusura bakma kardeş hiçte enayilik falan değil % 100 haklısın. şahsen ben o parayı o arabaya vermem. o arabaya kadar alınacak daha uygun ve daha güzel arabalar var !!! örneğin  bende felicia war. Allah nasip ederde birgün param olursa alacağım araba süper b olur :)
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 19:04

[quote="HTP"]Hakan sagol acıkladıgın icin bizimkisi laf iste... ama para bile olsa oyle bir harcama yapmak, cevremizde okadar yardıma muhtac insan varken yada ogrenci okutmak gibi hayırlı isler dururken luks zerafet yada prestij sadece insanın nefsini aldatmasından ote zevkler olmayacaktır.[/QUOTE]

ClapClap
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 22 Arl 2008, 19:08

[quote="HTP"]Hakan sagol acıkladıgın icin bizimkisi laf iste... ama para bile olsa oyle bir harcama yapmak, cevremizde okadar yardıma muhtac insan varken yada ogrenci okutmak gibi hayırlı isler dururken luks zerafet yada prestij sadece insanın nefsini aldatmasından ote zevkler olmayacaktır.[/QUOTE]

ya evet bu sonuçta 300-500 milyar değil yani 1.5 trilyon, bende sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum ama, şunuda düşünüyorum ki o paraya sahip insanın yerinde olsam ne yapardım?
buna bir cevap veremediğimden, aslında veririm, ama yerine geçilmeden de bilinmez ki. ayrıca ona binen adam hayırlı işide yapıyorsa ne güzel....

aha bakın ne buldum, bu rolls'u ezer kanımca bu B7 zırhlı hummer.

http://www.sahibinden.com/2007_hummer_h ... isplayitem

B7 zırh, yanlış hatırlamıyorsam roketatara dayanıklı idi Angry alttanda mayın zırhlı, lastikler de zırhlı kurşun murşun bomba filan işlemiyor. gaz saldırılarındada içeri hava almayıp kendi O2 tüplerini kullanıyor.

ahada EuroNcapten 25 yıldız.... Big%20smile  bunu teste soksalar çarpan direk kırılır, aracın çarptığı düzenek toz olur Tongue

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 22 Arl 2008, 19:08

[quote="serrrkan"][quote="hakanerdogan"]Rolls Royce un içinde o parayı edecek pek bir şey yok, elbette var ama o kadar para değil.

[/QUOTE]

kusura bakma kardeş hiçte enayilik falan değil % 100 haklısın. şahsen ben o parayı o arabaya vermem. o arabaya kadar alınacak daha uygun ve daha güzel arabalar var !!! örneğin  bende felicia war. Allah nasip ederde birgün param olursa alacağım araba süper b olur :)
[/QUOTE]

Superb de çok basit kaçtı şimdi Phantom'dan sonra Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 19:11

LOL
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serrrkan » 22 Arl 2008, 19:12

kurtlar vadisindeki gibi  camına roket atar atsalar yinemi bişe olmaz arabaya Big%20smile
serrrkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 22 Arl 2008, 19:20

[quote="serrrkan"]kurtlar vadisindeki gibi  camına roket atar atsalar yinemi bişe olmaz arabaya Big%20smile[/QUOTE]

evet, ama zannımca bir kereliğe mahsus, amaç roketleri yiyip içerden sırıta sırıta ''acımadı kiii'' diye el kol hareketi yaparak gitmek değildir LOL

sadece canını kurtarmak için biraz zaman kazandırır.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir