fabia almak istiyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia almak istiyorum

İleti abdullah » 02 Oca 2009, 18:50

arkadaşlar 2001 1.4 68 lik fabiamı sattım şimdi ise 101 hp almak istiyorum tercihim renk olarak gümüş gıri beyazda olabilir tavsiyeleriniz nedir herkese teşekkürler

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti umt_d » 02 Oca 2009, 18:51

kaç TL civarı bişey bakıyorsunuz
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdullah » 02 Oca 2009, 18:56

en fazla 14 civarı  az kilometre ve orjinallik ve temizlikte önemli tabiki
Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti hasangrf » 02 Oca 2009, 18:59

hasangrf
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cemo » 02 Oca 2009, 19:13

benim favorim fabia combi duruşu hem sedandan hem hatchback den daha iyi bence

cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 03 Oca 2009, 00:32

Alımına ekonomik katkı sağladığım ve severek aldığım şuanda 63.000 km civarında olan sarı renkli bir 101Hp elegance fabiamız var. Evdekilerle bazı sorunlar yaşayınca sanırım 2 yıl kadar önce o arabayı bırakmış kendime bir seat cordoba almıştım. Geçtiğimiz günlerde seatı sattım şimdi fabiaya biniyorum zaten kardeşimde üniversiteye gitti babamda kullanamıyor fabia boşa çıkmıştı. Normalde babama 14.000 lira verip aracı almayı düşünüyorum ama tam olarakta karar verebilmiş değilim. Elimde nakit para varken hyundai getz 1.5 CRDI yada peugeot 206 HDI falan mı alsam diyorum. Konfor düşkünü biri olduğum içinde her arabaya binemiyorum. Siz biraz piyasaya bakın aklınıza yatan bir araba bulamazsanız banada bir sorabilirsiniz belki satmaya karar veririm.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti mesutd » 03 Oca 2009, 02:13

bende 101 bg 2004 beyaz renk fabia var ve çok memnunum.tavsiye ederim.motorun güçlü olması çok rahatlık verıyor.isteyınce hızlanıp gitmem demiyor ama basmayıncada gayet ekonomık oluyor.
mesutd
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mesut d
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: fabia 1

İleti fabialife » 03 Oca 2009, 19:01

[quote="?"]Alımına ekonomik katkı sağladığım ve severek aldığım şuanda 63.000 km civarında olan sarı renkli bir 101Hp elegance fabiamız var. Evdekilerle bazı sorunlar yaşayınca sanırım 2 yıl kadar önce o arabayı bırakmış kendime bir seat cordoba almıştım. Geçtiğimiz günlerde seatı sattım şimdi fabiaya biniyorum zaten kardeşimde üniversiteye gitti babamda kullanamıyor fabia boşa çıkmıştı. Normalde babama 14.000 lira verip aracı almayı düşünüyorum ama tam olarakta karar verebilmiş değilim. Elimde nakit para varken hyundai getz 1.5 CRDI yada peugeot 206 HDI falan mı alsam diyorum. Konfor düşkünü biri olduğum içinde her arabaya binemiyorum. Siz biraz piyasaya bakın aklınıza yatan bir araba bulamazsanız banada bir sorabilirsiniz belki satmaya karar veririm. [/QUOTE]

getz ? sen şimdi seattan, fabiadan inip getz'e mi binmeyi düşünüyorsun emir.? sen arabadan beklentileri yüksek olan ve benim gibi seçici insansın. bence o arabadan  almadan önce varsa eşiden dostundan emanet al yoksa rent-a cardan kirala bir uzun yol yap ondan sonra karar ver.

sana akıl vermek haddime değil çünkü bu piyasayı bilen insansın ama yine bence fransız arabalarından da uzak dursan iyi edersin.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti Hataylı » 03 Oca 2009, 23:09

[quote="abdullah"]arkadaşlar 2001 1.4 68 lik fabiamı sattım şimdi ise 101 hp almak istiyorum tercihim renk olarak gümüş gıri beyazda olabilir tavsiyeleriniz nedir herkese teşekkürler[/QUOTE]
Fabia kullanmış biri olarak tekar fabia almak istediğinizi belirterek tavsiye istemisiniz.Anlamış değilim ?Başka marka alacak olsanız tavsiyeyye ihtiyacınız olabilir  ama tekrar fabia.... 
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 03 Oca 2009, 23:55

Fabia yı bilen bir kişiye ne denir ki.İYİDİR.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti yonetici » 04 Oca 2009, 16:04

[quote="fabialife"]
 getz ? sen şimdi seattan, fabiadan inip getz'e mi binmeyi düşünüyorsun emir.? sen arabadan beklentileri yüksek olan ve benim gibi seçici insansın. bence o arabadan  almadan önce varsa eşiden dostundan emanet al yoksa rent-a cardan kirala bir uzun yol yap ondan sonra karar ver.

sana akıl vermek haddime değil çünkü bu piyasayı bilen insansın ama yine bence fransız arabalarından da uzak dursan iyi edersin.
[/QUOTE]

Konfor olarak Fabia'dan bir şikayetim yok 1.6 Cordoba'dan indikten sonra performans olarak Fabia yeni beklentilerimin altında kalıyor o ayrı mesele. Arabasız bir yere gidemiyorum zor geliyor bu yüzden işletme ve bakım maliyetleri düşük bir araca binmem gerekli. Mantığımla duygularım birbirine bu noktada pek uymuyor. Çünkü Fabia biraz masraf açma potansiyeli olan bir araç. Özellikle direksiyon sensörü veya pompa arızası korkulu rüyam.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti mustisahin » 04 Oca 2009, 17:09

http://www.sahibinden.com/sahibinden_sk ... isplayitem
o fiyatlarda dizel tdi al daha iyi bence, 
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 04 Oca 2009, 17:42

[quote="?"][quote="fabialife"]

[/QUOTE]

Konfor olarak Fabia'dan bir şikayetim yok 1.6 Cordoba'dan indikten sonra performans olarak Fabia yeni beklentilerimin altında kalıyor o ayrı mesele. Arabasız bir yere gidemiyorum zor geliyor bu yüzden işletme ve bakım maliyetleri düşük bir araca binmem gerekli. Mantığımla duygularım birbirine bu noktada pek uymuyor. Çünkü Fabia biraz masraf açma potansiyeli olan bir araç. Özellikle direksiyon sensörü veya pompa arızası korkulu rüyam.
[/QUOTE] ,

fabia konusundaki endişelerini anlıyorum ama yeni bir araba alacaksan; öncelikle alman menşeli bir araba düşün. rahat olsun , sağlamlık ve güvenlikte idare etsin dersen japon arabası al derim.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 04 Oca 2009, 18:12

[quote="fabialife"] 
fabia konusundaki endişelerini anlıyorum ama yeni bir araba alacaksan; öncelikle alman menşeli bir araba düşün. rahat olsun , sağlamlık ve güvenlikte idare etsin dersen japon arabası al derim.
[/QUOTE]

Söylediklerinize katıldığım halde son günlerde ciddi şekilde Citroen C3 Dizel bakıyorum Embarrassed 

Eğer onu alırsam aracımı cebimi fazla yakmadan kullanabileceğimi düşünüyorum. Servis konusunda ise pek bir fikrim yok sanırım bu konuda skoda kadar şanslı olmayabilirim.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir