Takasta Fikir

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Takasta Fikir

İleti lazianke » 24 Oca 2009, 01:32

arkadaşlar aşağıdaki linkteki araçla benim araç takas edilir mi? üste 3500 isteniyor.

benim araç:

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti by wodoo » 24 Oca 2009, 01:36

Bence üste para falan vermeyin, kafa kafaya takas yapılabilir, yada biraz daha pazarlık yapın...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti demirhan » 24 Oca 2009, 01:44

sonucta sizin arac dizelmis  octi benzinli ama km si orjinalse cok temiz bi arac demekki bide tüp taktırırm öyle binierim diyosanız bence olabilir birazda pazarlık payı var tabiii....
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 Oca 2009, 01:46

hocam kafadan takasa girmez, senin araç fabia ve 91.000 kilometrede, o octaviayaya binilmemiş, ayrıca full donanım elegance. benzinli oluşu belki biraz düşük fiyat sebebi olur ama yine senin fabia kadar ucuz olmaz.

gel gelelim o direksiyon göbeği ne öle, yepyeni parlıyor? airbag patlatmış olmasın bu araç? iyi araştır hocam, üste para verecen bide LPG masrafın olacak...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti demirhan » 24 Oca 2009, 01:47

yalnız octinin direksiyon göbegi rengi baya  farklı duruyor  hava yastıgının acılmıs olma ihitmali var sanki Ermm
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demirhan » 24 Oca 2009, 01:49

[quote="hakanerdogan"]hocam kafadan takasa girmez, senin araç fabia ve 91.000 kilometrede, o octaviayaya binilmemiş, ayrıca full donanım elegance. benzinli oluşu belki biraz düşük fiyat sebebi olur ama yine senin fabia kadar ucuz olmaz.

gel gelelim o direksiyon göbeği ne öle, yepyeni parlıyor? airbag patlatmış olmasın bu araç? iyi araştır hocam, üste para verecen bide LPG masrafın olacak...
[/QUOTE]
bende tam direksiyon göbeginden bahsediyordum benden cok yasayacan hakan. neyse konuyu dagıtmayalım
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 24 Oca 2009, 01:52

O renk atma olayını çoğu passattada gördüm ben, acaba zamanla aşınmadan rengi atmış olamaz mı ?
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti lazianke » 24 Oca 2009, 01:54

[quote="demirhan"]yalnız octinin direksiyon göbegi rengi baya  farklı duruyor  hava yastıgının acılmıs olma ihitmali var sanki Ermm[/QUOTE]
zaten arayıp sorduğumda da o araç için hatasız demedilerdi. şimdi hatırladım. işte forumun faydaları...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti demirhan » 24 Oca 2009, 01:58

[quote="by wodoo"]O renk atma olayını çoğu passattada gördüm ben, acaba zamanla aşınmadan rengi atmış olamaz mı ? [/QUOTE]
kardes renk atma olayını dedigin gibi özellikle passatlarda bende gördüm ama bu kadar bariz fark yoktu hic birinde bu resmen sırıtıyor yaw ben patladım diye
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 Oca 2009, 01:58

[quote="by wodoo"]O renk atma olayını çoğu passattada gördüm ben, acaba zamanla aşınmadan rengi atmış olamaz mı ?
[/QUOTE]

tamam dediğin doğru tutarken ordan tutmuyoruz, göbeğin rengi biraz daha canlı kalır, ama burda çok yeni, ayrıca araba 30 binde, ne kadar tuttun ki ne kadar atacak rengi. bariz göbek yeni...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 24 Oca 2009, 02:08

kardeşler, aracımı acele satmak gibi bir derdim olsa önce forumdaki arkadaşlara duyururdum. bazı arkadaşlar belki farketmişlerdir bile, ama o ilanım 1 seneye yakındır aktif. amacım daha geniş bir araca sahip olmak, başka bir şey kesinlikle değil. aklıma ilk gelen roomster. hatta servisi roomster 2.eli var mı diye aradım ama sonra bunları söylediler. daha önce de 2005 bir okti için aynı fiyatı önermişler. aracımı 17500 e saymışlardı. gene de okti olması insanı biraz heyecanlandırıyor. işte tam da bu durumlarda forumdaki diğer akılların bakış açısını öğrenmek işe yarıyor...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti demirhan » 24 Oca 2009, 02:11

hocam genislik konusunda romi nin pek genis oldugunu söyleyemem fabıa ile arasında o kadar ahım şahım bir fark yok
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 Oca 2009, 02:14

[quote="lazianke"]kardeşler, aracımı acele satmak gibi bir derdim olsa önce forumdaki arkadaşlara duyururdum. bazı arkadaşlar belki farketmişlerdir bile, ama o ilanım 1 seneye yakındır aktif. amacım daha geniş bir araca sahip olmak, başka bir şey kesinlikle değil. aklıma ilk gelen roomster. hatta servisi roomster 2.eli var mı diye aradım ama sonra bunları söylediler. daha önce de 2005 bir okti için aynı fiyatı önermişler. aracımı 17500 e saymışlardı. gene de okti olması insanı biraz heyecanlandırıyor. işte tam da bu durumlarda forumdaki diğer akılların bakış açısını öğrenmek işe yarıyor...[/QUOTE]

hocam sana samimi olacağım, bence geniş araç ise eğer istediğin, A4 kasa alma, aynı, hatta daha fazla genişliği roomsterda bulursun, hem yeni yüz, yeni model araç. A4 octavialar eskidi artık, felicia tipi var.

tek dert genişlikse ciddi diyom roomster al, hem bagajda güzel, memlekete gider doldurur gelirsin yağını yoğurdunu etini... A4 octi eski yüz, roomi yeni, hemde 5 yıldız güvenlik sunuyor.

ama ben roomster inceledim, sürüm pozisyonu yüksek, yol tutuşuda fabianı aratır, bu roomi kullanıcılarından duyduğum, yol tutuşu.

malzeme kalitesi eh diyim, sınıfındakilerin çoğundan iyi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 24 Oca 2009, 02:15

[quote="demirhan"]hocam genislik konusunda romi nin pek genis oldugunu söyleyemem fabıa ile arasında o kadar ahım şahım bir fark yok [/QUOTE]

yanlamasına bakarsan aynı, bende öle düşündüm ama arkadaki diz mesafesi bizim facia gibi olan fabialardan sonra iyi geldi. ama önde oturunca aynı hiç bi değişiklik yok. haliyle biraz da bagaj avantajı var, yükseklemesine yığma imkanı...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti cemo » 24 Oca 2009, 11:25

takas etme bence bu adam galerici karı olmadığı yerde hayatta iş yapmaz senin minimum 2000 lira zararın olur aracını sat ondan sonra bak
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 24 Oca 2009, 20:26

2001 yılına kadar muayene problemi yok demek :=)
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir