A5 ELEGANCE -- 24.000 TL --

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

A5 ELEGANCE -- 24.000 TL --

İleti zbicer » 14 Şub 2009, 14:01

[quote="fyyaman"]
Şöför tarafındaki sol direkte bulunan düğmeyi kasdediyorsanız.....Aktif iç alarm ı devreden manuel olarak çıkartmak için;içerde bir hareket algılandığında flaşörler yanar,sesli uyarın açıksa ses alarmıda verir...Ama kapılar kilitliyken devreye girer.
[/QUOTE]

Bende düğmenin üzerindeki simgeyi görünce aynı şeyi düşünmüştüm ama ustam araçta iç hareket sensörlü alarm sistemi bulunmadığını söyleyince ve park sensörü o düğmeye bastıktan sonra çalışmaya başladığı için kafam karıştıConfused

Neyse arkadaşlar ortada bir sorun var, nasıl çözeriz ona bakmak lazım..

Geri vitese takınca uzun bir biiiip sesi duyuluyor sonra ses kesiliyor. Ekranda hiçbir değişiklik olmuyor. Sadece geri vitesten tam çıkarken ekrandaki mesafe gösteren araç simgesi yarım saniye kadar gözüküp kayboluyor..Tam vitesten çıkma anında oluyor bu dediğim olay..

Daha önce benzer sorunlar yaşayan ya da konuyla ilgili fikri olan varsa bekliyorum..

zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozgurbeyaz » 14 Şub 2009, 22:17

Benim araçta da aynı probem yaşandı sadece bir sensörde sörun var dendi ve 200 tl ye maloldu.
ozgurbeyaz
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir