TDİ' mi Satıyorum (SATTIM!)

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TDİ' mi Satıyorum (SATTIM!)

İleti mehle » 07 Mar 2010, 22:38

Hangi araba pazarında ben araba almayı düşünüyorum... Fiyatı baya uygun geldi bana... İlk 2 arabam skoda fabia oldu... Yeni fiat punto aldım 2 ayda sattımm.. Fabiadaki konfor ve rahatlığı bulamadıkk bulabilirsem gene fabia alacam nasip olursa...

mehle
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Barış
Nereden: Kastamonu

İleti vuslat52 » 08 Mar 2010, 03:39

fabia her şeyiyle  güzel ama malesef içi dar.
vuslat52
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 08 Mar 2010, 10:41

[quote="mehle"]Hangi araba pazarında ben araba almayı düşünüyorum... Fiyatı baya uygun geldi bana... İlk 2 arabam skoda fabia oldu... Yeni fiat punto aldım 2 ayda sattımm.. Fabiadaki konfor ve rahatlığı bulamadıkk bulabilirsem gene fabia alacam nasip olursa...[/QUOTE]
adana
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti C@GL@R » 08 Mar 2010, 11:02

[quote="vuslat52"]fabia her şeyiyle  güzel ama malesef içi dar.

[/QUOTE]

içi aslında pek dar değil diz mesajesini diyorsanız eğer öndekiler uzun boylu ise arkadaki biraz rahatsız olabilir ama tavan olsun ferahlık olsun fabia da var bence bagajıda oldukça yeterlik depoyu iyiki simit yapmışısz yoksa katledewcektik bagajı
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti lazianke » 09 Mar 2010, 01:39

arkadaşlar bu akşam marşbiyeldeki ufak hasarı kaskodan yaptırdıktan sonra arabayı teslim ettim. hiç bir şey değil de bizim küçük skodacının gözyaşları bana çok dokunda. baba daha arabamız yeni ya niçin satıyoruz? ben okuluma nasıl gideceğim diye boncuk boncuk ağladı yavrum. neredeyse arayıp vazgeçirecekti beni.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti lazianke » 04 Nis 2010, 20:24

yahu kardeşler, sahibindende bakıyorum da biz arabayı 15 e ucuz mu verdik diyorum. yoksa millet mi uçmuş, üstelik bizimkinin cc ve park sensörü gibi ekstraları da vardı.
(gerçi iş işten geçti ama insan gene de içi rahat olsun istiyor)
http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004&b=1&list_type=0
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti serdar5306 » 04 Nis 2010, 20:30

satmışsın artık hayrını gör karıştırma arkasını Hemşo boşver.
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti lazianke » 15 Nis 2010, 07:43

serdar5306 yazdı:satmışsın artık hayrını gör karıştırma arkasını Hemşo boşver.

öyle de hemşo insan sattıktan sonra bile işkilleniyor.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti lazianke » 27 Haz 2010, 22:35

bu skoda kullanıcılarına has bir özellik olsa gerek. forumda çok şahit olduk, kullanmadığı bir aksesuarı isteyene gönderen arkadaşımıza.
skodacılar paylaşımcı vesselam.
aracımı sattığım arkadaşla ara sıra tlf da görüşürüz. bana araçla ilgili bir şeyler sorar. elimden geldiğince cevaplamaya çözüm üretmeye çalışırım. bugün aradı, yalanım yok, her aradığında acaba fabişe bir şey mi oldu da yüzümüz kızaracak korkusu yaşarım.( alıcı arkadaş aracımdaki kusurları en ince ayrıntısına kadar nasıl anlattığıma bizzat şahittir.) konuşurken rizede tavsiye ettiğim ustaya gittiğini, araçta tekleme olduğunu, mazot filtresinden tahmin ettiğini, ama cihaza bağlayınca bir soketin yerinden çıkmış olması nedeniyle olduğunu, ustamın 20 tl ücret istediğini ve fazla bulduğunu, benim de onu uyaracağımı; bakım parçalarının temini, alternatifler, parsan oto, servislerin sicili vs vs. konuştuk. arkadaş kapatınca baktım 15 dk konuşmuşuz.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Henien » 28 Haz 2010, 08:12

Arabayı satarken tüm kusurlarını söyledikten sonra çıkan her sorunda alıcının eski sahibini aramasına karşıyım ben. İkinci el araba bu, el değiştirdikten 5 dk sonra motoru bile düşebilir. Satıcı bildiği tüm kusurları söylediyse eğer bir sorumluluğu olmamalı. (Hukuken yok zaten de vicdanen de olmamalı)
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir