SATILIK MÜKEMMEL DURUMDA HP PAVİLİON MASAÜSTÜ PC

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK MÜKEMMEL DURUMDA HP PAVİLİON MASAÜSTÜ PC

İleti aytekin041 » 19 Mar 2009, 19:10

hayırlı satışlar

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 20 Mar 2009, 00:22

Arkadaslar fıyat cok dıyorsunuz ama doların euronun yukseldıgı bu donemde boyle full bır bılgısayar takımını bu fıyata arayın bakalım bulabılıyormusunuz.arkadasımız burda herseyıyle yazmıs ve bılgısayar bu parayı hakedıyor baska bır magazaya gıtsenız daha kotusunu pofpoflayarak 1.500e satarlar sıze.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti narec » 20 Mar 2009, 00:52

[quote="sonertevfik"]
[quote="delidolu"]

Mümkünse, tüketici bilgilendirmesi kötüleyerek değil NET olarak bilgilendirilerek yapalım...

[/QUOTE]

TEŞEKKÜRLER DELİDOLU KARDEŞİM...    ART NİYETLİ ARABOZUCU İNSANLARA GEREKLİ CEVABI VERDİĞİN İÇİN...
[/QUOTE]

arkadaşım bu foruma üye olalı pek fazla olmadı. daha tanımadan etmeden bu tür yorum yapman yanlış! herhangi bir art niyetim olmasına imkan yok. teknoloji piyasası böyle.istersen 1 saat önce almış ol ertesi saat değeri düşüyor!
BU İMZA MAHKEME KARARI İLE İPTAL EDİLMİŞTİR.

Karar No: 2001 / 154 HP

Yüksek Dağın Karı Çok Olur.
Kullanıcı avatarı
narec
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sivas
Arabanız: Skoda Forman 135L idi :)

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 12:30

[quote="Balki, Burak"]Arkadaslar fıyat cok dıyorsunuz ama doların euronun yukseldıgı bu donemde boyle full bır bılgısayar takımını bu fıyata arayın bakalım bulabılıyormusunuz.arkadasımız burda herseyıyle yazmıs ve bılgısayar bu parayı hakedıyor baska bır magazaya gıtsenız daha kotusunu pofpoflayarak 1.500e satarlar sıze.[/QUOTE]

Burak kardeşim ben kaliteli malı ister 0 ister 2. el herzaman değerinin üstünde almaya razı olmuşumdur. Buna rağmen ben kesinlikle değerinin üstünde bir fiyat istemiyorum bilgisayara, Burak kardeşim sen daha iyi biliyorsun, airties modem, philips web kamera veriyorum zaten onları sıfır alsan değeri 100 lira... inanın 0'dan farksız benim kullandığım hiçbir eşyam kolay kolay yıpranmaz... Bu arada bilgisayarımı sahibinden.com'a versem belkide çoktan satılırdı, ama ben ısrarla bu forumdan bir kardeşimize satılmasını, yabancıya gitmemesini istiyorum, sadece bu sebepten başka hiçbir yere ilan vermedim, daha akrabalarıma bile söylemedim...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 12:35

Tunçmatik Lite 650VA Line Interactive UPS

Ürün%20Resmi

Favori Ürünlere Ekle

Tunçmatik Lite 650VA Line Interactive UPS

Marka:

TUNÇMATİK

Model:

011.02.04.0021

Fiyatı:

$41.27+ KDV

TL Fiyatı:

71,40 YTL+ KDV

KDV Dahil:

84,25 YTL

Havale İndirimli:

80,04 YTL (%5)

sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 20 Mar 2009, 12:36

Soner arkadasım;
Bence sen dırek sahıbınden.com sıtesıne ılan ver gercekten cok cabuk gıdıyor urunler.Ancak sansına ekonomık krız denen ıllet yapıstı yakamıza belkı o kadar hızlı gıtmeyebılır ama yınede gıder emın ol. Ben bu sıteye cok ılan koydum. 15 liraya sıfır ram sattım ona bıle laf ettıler :) Koydum sahıbınden.com'a alan aldı almayaqnda en azından işime karısmadı. Zaten senı sıtede tanıyan tanıyor.Bu sıtede cok olan bısey her ılana karısma 'burda sıfırı su kadar', ' ben ıkı gun once su kadara aldım' dıyıp ılanla alakasız seyler soyleyen cok oluyor.Ben bunun ıcın her ılanımın sonuna 'sadece alıcılar yazsın almak ıstemeyen arkadaslar yazıp ılanı kırletmesınler' dıye bır yazı yazıyordum.O yazıyı alınan arkadaslar oldu cunku forum sonucta ılla bır yerden bırsey bulup konusmaları lazım :) Burda o bılgısayarı 300 mılyona satsan bu seferde bozuk hırsız malı falan derler emın ol :) o yuzden ver sahıbınden.com'a ılanını kafanda rahat olur boyle seylerlede ugrasmazsın:)
Hayırlı satıslar demek ısterdım ama pekte hayrı kalmadı artık :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 12:40

HEDİYE BENZİN, HEDİYE MODEM, HEDİYE WEB KAMERADAN SONRA BİRDE SİZE DAHA ÇOK KISA BİR SÜRE ÖNCE GOLD'DAN SATIN ALDIĞIM 650'LİK UPS CİHAZINI DA HEDİYE EDECEĞİM, ELEKTRİK KESİLİNCE ANINDA DEVREYE GİRİYOR VE BİLGİSAYARI 15 DAKİKA ÇALIŞTIRABİLİYOR, VOLTAJ YÜKSELMELERİNE DALGALANMALARINA KARŞI DA KORUYOR...   BU DONANIMDA BİR HP'Yİ 2000 LİRAYA KESİNLİKLE MALEDEMEZSİNİZ İSTEDİĞİM FİYAT 1250 LİRA FİYAT PEŞİN VE PAZARLIK KESİNLİKLE YOK, SÖZKONUSU HEDİYELER ÜRÜN TESLİMİNDE TARAFIMDAN EKSİKSİZ OLARAK VERİLECEKTİR... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 20 Mar 2009, 12:41

UPS'in garantisi devam ediyormu ?
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 12:50

EVET BURAK KARDEŞİM MAALESEF ÖYLE NE KADAR İYİ NİYETLİ OLDUĞUMU BAZI ARKADAŞLARIMIZ ANLAMIYOR VEYA ANLAMAK İSTEMİYOR... DEDİĞİNİ YAPACAĞIM, BURAK BİR İNCELE SADECE VERDİĞİM HEDİYELER 250 LİRAYI GEÇİYOR, AMA BU ZAMANDA ART NİYETLİ SİNEKTEN YAĞ ÇIKARAN AÇ GÖZLÜ MAL SAHİPLERİ YARANIYOR DEMEKKİ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 12:51

EVET UPS'NİN GARANTİSİ EN AZ 1,5 YIL DEVAM EDECEK FATIRASI ELİMDE ZATEN...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 20 Mar 2009, 12:53

İnsana seven değil öpen yaranır demısler yacok dogru o :) UPS için özelden bir fiyat yazarsan almak isterim.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 13:07

BURAK MESAJI ATTIM CEVAP BEKLİYORUM
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 20 Mar 2009, 17:29

Bu güne kadar skodam.com'dan gerçekleşen bir satış olduğunu hiç sanmıyorum burada uğraşacağınıza gittigidiyor.com sahibinden.com gibi sitelere ilan verin kimse ile uğraşmadan alıcılarla muhatab olmuş olursunuz.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hetepe » 20 Mar 2009, 17:38

Emir bey'in de belirttiği gibi ben de hiç tanık olmadım birşey satıldığına.Hatta oto forumu olmasına rağmen otoyla ilgili aksesuar, parça gibi şeyler de rağbet görmüyor, bedava verenlerinki de hemen gidiyor ama...(örneğin gökhan'ın vites topuzu hemen gitti bedavaya)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mygokhan » 20 Mar 2009, 19:03

[quote="?"]

Bu güne kadar skodam.com'dan gerçekleşen bir satış olduğunu hiç sanmıyorum burada uğraşacağınıza gittigidiyor.com sahibinden.com gibi sitelere ilan verin kimse ile uğraşmadan alıcılarla muhatab olmuş olursunuz.

[/QUOTE]

Ben sadece Burak'tan RAM aldım:) Birde parsan otodan mal aldım :)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti sonertevfik » 20 Mar 2009, 23:37

Arkadaşlar bugün Gold'a gidip masaüstü ve notebook bilgisayar fiyatlarını inceledim ve fiyatların müthiş artmış olduğunu gördüm... Çok da kaliteli olmayan muhtelif markalı pc'ler 1500 - 1600 liradan başlıyor ve hiçbirisi benim bilgisayarın yanından geçemez arkadaşlar... Hepimizin canı sağolsun, ben bilgisayarımı satmaktan şu an itibari ile vazgeçmiş bulunuyorum.  (AYRICA EMİR KARDEŞİME SATIŞ TAVSİYESİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM) 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ankaralı_06 » 21 Mar 2009, 13:23

en iyisi satma tabi napacan satıpta şef ankarada 300 tl ye bilgisayar topluyo adamlar .Profosyonel bir sistem için de 1250 tl istiyorlar.Full+Full
ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir