ÇOK UCUZA SATILIK MASAÜSTÜ PC SATILDI :))))

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOK UCUZA SATILIK MASAÜSTÜ PC SATILDI :))))

İleti yexplorer » 01 Nis 2009, 03:03

pc konusunda bende özkana katılıyorum iç kısım aynı iken sadece logo için para vermek bana anlamsız geliyor. tabi hiç işten anlamıyorsan servis ağı bakımından düşünülebilir

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti hetepe » 01 Nis 2009, 10:31

Hayırlı satışlar... Bu sitede satılacağını sanmam ama...umarım satılır.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 11:14

Alan-satan hayrını görsün. Samimiyetinize inanıyorum. Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 15:57

[quote="delidolu"]

Buyur sıcağı sıcağına fotoğrafını çektim gönderiyorum. Fiyatı 60 TL. dir. Geçen hafta aldım.

Çipseti intel 945 dir.

Ayrıca -son nesil çıkardıkları hariç olmak üzere- ASUS kadar dandik bir anakart da yoktur.

Ben anlamıyorum bir önceki satışınızda da aynı bilgilendirmede bulununca "delidolu" arkadaşımızın hatırına indirim yaptım derken şimdi bilgilendirme yapınca "düşman" oldum.

La vela havle kuvvete illa billahi aliyyül azim.

[/QUOTE]
ASUS dandik diyorsun ama 2005 yılında asusun anakartı en iyi performanslı anakart secılmıstı.Neye gore dandık? 60 mılyona alırsan tabıkı dandık olur :) 4.000 dolarada asus anakart var hatırlatırım :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 16:14

Hocam çok laf ettim uğraşamam artık. Öyle diyorsan öyledir. Tamam, senin dediğin olsun.

Yoksa şimdi sana yukarıda yazılanlarla karşılaştırma yaparak laf yetiştiremiyeceğim. yada TR de 4000 $lık kartı kim neresine şeyedecek onu da soracak değilim.

Benim yazdığım herşey 1e1 yaşadığım iş tecrübelerime dayanmakta ve piyasa şartlarında halkın kullanımında olan donanımları 100lerce kez 1e1 kullanmama dayanmaktadır. Yazılan söylenene bakmadan "dam başında saksağan gel bana bazı bazı" olmaya da gerek yok.

Extrim örnekler peşinde koşacaksak buna ayrı topik açalım da mevcut bilgisayarın satışı farklı yönlere kaymasın. Böylece sen benim haksız olduğuma dair herhangi bir konuda sadece 1 örnek ver ben de sana karşılığında geçerli en az 5 neden/gerekçe söyleyeyim. 

Forumdaki arkadaşlar da izlesinler...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 16:56

Arkadasım. O 4.000 dolarlık anakartı bizzat kendım toplayıp onlarca musterıme sattım.Bunun dısında o senın aldıgın 60 lıralık kartlar dandıktır cunku dedıgın gıbı cın malıdır.O anakartlar gırıs sevıyesındekı kullanıcılara hitap eder ve arastrırısan bıraz cogu zaman uzerınde yazılan verı yolu hızları hıcbır zaman eş zamanlı performans gostermez.Bizde bilgisayarcıyız. Bizde birşeyler biliyoruz. Ama hiçbir zaman birşeyler biliyoruz diye hiçbirşeyi küçümsemiyoruz.ASUS dediğin dandik markanın mimarisini efsanevi MOTOROLA anakart kullanmıstır.Ve bu anakarta gore yine efsanevi işlemci IBM işlemciler üretmiştir.Ve yine senin dandik dediğin anakart mimarisi sayesinde dünyanın en hızlı işlemcileri arasına giren işlemciler üretilmeye başlandı.
Bunun dışında HP Amerika'nın en iyi teoknoloji markalarından biridir.
HP'den bilgisayar almakla Necat Abi'den bilgisayar almak arasında fark var.Siz o kasanın dısındakı boyaya logoya fark odemıyorsunuz.Siz güvenilirliğe,saygınlıga ve en önemlisi KURUMSALLI'ga fark oduyorsunuz.Gidip necat abiyle muhabbet etmek yerine Kurumsal bir şirketle muhattap oluyorsunuz.

Benim diceklerim bu kadar.Koskoca HP ile Toplama bilgisayar satan amatörleri karsılastırmak sacma.bu bilgisayar parasını sonuna kadar hak ediyor.cok pahalı diyenlerde aynı bılgısayarı donanımlarıyla beraber buraya getırsınlerde bızde bilelim.Yorum yapmak için yorum yapmayın.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 17:11

Hocam o sadece 4000$+%18KDV+1,65dolar kuru= 6.500 TL yi sadece anakarta verenleri bana da gönder, biraz da ben yolayım ne diyim şimdi...

Detaylı açıklamalarınla 100W lık ampül kadar aydınlandım. Teşekkürler. İyi ki varsın.

Bu arada sonercim senin anakartına balkiburak:

"Bunun dısında o senın aldıgın 60 lıralık kartlar dandıktır cunku dedıgın gıbı cın malıdır.O anakartlar gırıs sevıyesındekı kullanıcılara hitap eder ve arastrırısan bıraz cogu zaman uzerınde yazılan verı yolu hızları hıcbır zaman eş zamanlı performans gostermez" der.

Ben genel olarak ASUS dan bahsettim, ama intel çipsetli old. için bu ankart iyi bir anakarttır.

İnanıyorum hak ettiği değeri bulacaktır.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 17:13

Yolma denmez buna işte.aramızdaki fark bu.Adam iş yapıyor.Ve üç beş kuruşla ugrasmıyor.Milyon dolarlarla iş yapıyor.Yani biz çoluk cocuga bilgisayar toplamıyoruz.Profesyonellere en iyi en kalıtelı parcaları topluyoruz.O yuzden bu kadar net ve kesın konusuyorum ;)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 17:15

Ampul kadar aydınlanmak ıstıyorsan arastırıp ogrenebılırsın.Ben ogretmen degılım.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 17:16

[quote="Balki, Burak"]Yolma denmez buna işte.aramızdaki fark bu.Adam iş yapıyor.Ve üç beş kuruşla ugrasmıyor.Milyon dolarlarla iş yapıyor.Yani biz çoluk cocuga bilgisayar toplamıyoruz.Profesyonellere en iyi en kalıtelı parcaları topluyoruz.O yuzden bu kadar net ve kesın konusuyorum ;)[/QUOTE]

Yaw hocam milyon$ larla uğraşıyorsan burda ne işin var?

Vakit nakittir, atla uçağını gez toz... Müşteri ayarla...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 17:17

[quote="Balki, Burak"]Ampul kadar aydınlanmak ıstıyorsan arastırıp ogrenebılırsın.Ben ogretmen degılım.[/QUOTE]

Araştırmaya gerek yok bir senin verdiğin bilgiler, bir de 29 Mart sabahı kazanan partinin ampülü yeterli.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 17:23

Ben mılyon dolarlarla ugrasmıyorum onlar ugrasıyor.Ama llaha sukur keyfım yerınde.Allah hepımıze versın.Müşterilerimde belli Allaha şükür.Ama olayı kişisel bir tartısma haline donusturme ıstersen
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 17:24

Uygundur.

Barış çubuğu içelim..

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 17:32

Afiyet olsun
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 01 Nis 2009, 17:33

Bir anakarta 6500 tl verenlere takıldım bende... ne iş yapabilirler ki 6500 lük anakart ihtiyaçları olsun?
Hindistan mı burası ki yazılım üzerine yatırım yapılsın?

Bu kadar deha mı barındırıyoruz da haberimiz yok?

TÜBİTAK bile bu kadar bir malzeme gereksinimi duyuyor mudur ki?

Ya da böyle birşey var mı.....Ermm
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 17:36

TUBiTakta calısan arkadasların yarısıda bizim müşterilerimizden.cogu macbookpro kullanır. bılgısayarın fıyatıda 6.500 ytl cıvarı.Masaustu olarakta 10 mılyarlık macPro kullanırlar falan fılan.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 17:40

Zaten yazılım degilde grafıkle filmle ugrasan ınsanlar ugrasır bu bılgısayarlarla.Mesela Asi dizisini yayına hazırlayan seslerı goruntulerı ayarlayan sırket bızım musterımız.MacPro bilgisayarla yapıyorlar video efekt/ayarlama ıslemlerını.8 çekirdekli 23GB ramli bir makınaları var.Onunla yapıyorlar.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 01 Nis 2009, 18:28

İşin içine film , dizi, vb. gereksiz şeyler girince bu paraları nasıl verdikleri ortaya çıkıyor.
Kolay kazanınca verir tabii...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir