ÇOK UCUZA SATILIK MASAÜSTÜ PC SATILDI :))))

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOK UCUZA SATILIK MASAÜSTÜ PC SATILDI :))))

İleti Balki, Burak » 01 Nis 2009, 18:58

Aslında kolay kazanılmıyor be Engin Bey:) Gece 3lere 4lere kadar çalısıyor cogu.cok büyük emek istiyor.:)

Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti RAZOR10 » 01 Nis 2009, 21:46

isteyen isteği fiyata ürünün satsın. soner arkadaşımız son derece haklı bu konuda 2,000 tl e aldığı malı 900 e indirmiş hala pahalı gibi cwplar geliyor. pahalı demeyin alacağınız warsa şu kadar werim weya 1 az indirim isteyin bilg. piyasası külleyin zarar bi piyasadır zaten. ne doğubankı ne internet cafesii saçma sapan cwplar yazılmış adamın acil paraya ihtiyacı war demekki satmak istemiş. alcaksanız ilgilenin almıcaksanız hayırlı satışlar diliyip,işinize bakın.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti PİCK-UP » 02 Nis 2009, 01:16

Arkadaşlar tartışmalar almış başını gitmiş. Ben bilmem pahalısını ucuzunu, aynı model aynı marka bilgisayar kullanıyorum, bigün olsun "lan ne biçim makine" demedim. Malzemeler güzel, bana problem çıkarmıyor. Gece gündüz açık! 15 gün yeniden başlatmadan, kapatmadan çalıştırdığım oldu, bana mısın demedi. Fan sesini dahi zor farkediyorsun. Bugün alacak olsam yine hp alırdım. Herkes ne düşünür bilmem yargılamam ama ben bu markayı seviyorum.900 lirayı fazlasıyla hakeder ;)
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti delidolu » 02 Nis 2009, 02:37

[quote="RAZOR10"]isteyen isteği fiyata ürünün satsın. soner arkadaşımız son derece haklı bu konuda 2,000 tl e aldığı malı 900 e indirmiş hala pahalı gibi cwplar geliyor. pahalı demeyin alacağınız warsa şu kadar werim weya 1 az indirim isteyin bilg. piyasası külleyin zarar bi piyasadır zaten. ne doğubankı ne internet cafesii saçma sapan cwplar yazılmış adamın acil paraya ihtiyacı war demekki satmak istemiş. alcaksanız ilgilenin almıcaksanız hayırlı satışlar diliyip,işinize bakın.[/QUOTE]

Sevgili RAZOR "ne doğubankı ne internet cafesii saçma sapan cwplar yazılmış" diye "SAÇMA SAPAN!!!" yazan benim.

1. SATILIK MÜKEMMEL DURUMDA HP PAVİLİON MASAÜSTÜ PC

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=14541&PN=1

2. ÇOK UCUZA SATILIK MASAÜSTÜ PC

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=14760&PN=1

3. SATILIK MİNTON 1 GB MP3 PLAYER + KASET ADAPTÖRÜ

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 952#201952

4. FİYAT DÜŞTÜ AİRTİES RT - 102 ADSL MODEM SATILIK

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 685#200685

5. 1GB MP3 ÇALAR SADECE 10 LİRA

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 731#198731

6. SATILIK AİRTİES RT-102 ADSL MODEM

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 918#181918

7. SADECE 20 LİRAYA SONY VCD PLAYER MÜKEMMEL DURUMDA

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=4619&PN=1

Linklerinden de anlaşılacağı gibi çeşitli zamanlarda parça parça ya da komple set halinde satışlar olduğunu görünce insanın aklına:

1. Herhalde çok zor bir dönem geçiriyor elinde avcunda ne varsa satmaya çalışıyor.

2. Bu kriz döneminde çorbasını kaynatmak için al-sat yöntemiyle para kazanmaya çalışıyor.

şeklinde iki farklı düşünce geçti. Ben bunlardan "2."si olabilir mi diye düşündüm sadece o kadar.

Ne de olsa araba ile ilgili bir forum olunca araç alım-satımı olsa hiç aklıma bile gelmez ancak farklı bir kategori olunca takılıyor işte.

Kendime Not: Yazdıklarıma saçpa sapan bulan birini adam yerine koyup neden cevap veriyorsam.

Sonere Not: Soner sana sözüm yok, yanlış anlama ben de senin yerinde olsam sistemimi satmaya kafaya koysam farklı zamanlarda ya parça parça ya da tümden satmayı elbette düşünürdüm.

Razora Not: "alcaksanız ilgilenin almıcaksanız hayırlı satışlar diliyip,işinize bakın."

Sanırım almayacaksın ve sanırım sonere bir "hayırlı satışlar" demen gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti sonertevfik » 02 Nis 2009, 03:40

benim ne alıp ne sattığımı yazmak zorundamısınız anlamıyorum? hala ne amaçta olduğunuzu çözemedim... Ticaretle uğraşmıyorum bu bir. Elimde avucumda ne varsa satmak yerine sahip olduğum otomobilimi satarım bu iki. Bu kriz döneminde çorbamı kaynatmak için böyle 2000 liraya alıp 900 liraya mal satmam, daha değişik mallar alıp satarım üç... Sadece artık ihtiyacım olmayan çeşitli eşyalarımı çok ucuz fiyata ısrarla evet ısrarla burada satışa sunuyorum çünkü defalarca söyledim burayı ailem gibi görüyorum... Allah'a şükürler olsun zor durumda da değilim, sadece 1 haftaya kadar 1000 lira kadar paraya ihtiyacım var, hepsi bu...Amacım sadece buradaki arkadaşlarla adı alışveriş olsun diye 10 liraya 20 liraya mal satmamın sebebi budur, elimde avucumda ne varsa satmaya çalıştığımdan değil... Biraz daha derin düşünmeniz dileğiyle...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti Balki, Burak » 02 Nis 2009, 11:32

[quote="delidolu"]

[quote="RAZOR10"]isteyen isteği fiyata ürünün satsın. soner arkadaşımız son derece haklı bu konuda 2,000 tl e aldığı malı 900 e indirmiş hala pahalı gibi cwplar geliyor. pahalı demeyin alacağınız warsa şu kadar werim weya 1 az indirim isteyin bilg. piyasası külleyin zarar bi piyasadır zaten. ne doğubankı ne internet cafesii saçma sapan cwplar yazılmış adamın acil paraya ihtiyacı war demekki satmak istemiş. alcaksanız ilgilenin almıcaksanız hayırlı satışlar diliyip,işinize bakın.[/QUOTE]

Sevgili RAZOR "ne doğubankı ne internet cafesii saçma sapan cwplar yazılmış" diye "SAÇMA SAPAN!!!" yazan benim.

1. SATILIK MÜKEMMEL DURUMDA HP PAVİLİON MASAÜSTÜ PC

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=14541&PN=1

2. ÇOK UCUZA SATILIK MASAÜSTÜ PC

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=14760&PN=1

3. SATILIK MİNTON 1 GB MP3 PLAYER + KASET ADAPTÖRÜ

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 952#201952

4. FİYAT DÜŞTÜ AİRTİES RT - 102 ADSL MODEM SATILIK

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 685#200685

5. 1GB MP3 ÇALAR SADECE 10 LİRA

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 731#198731

6. SATILIK AİRTİES RT-102 ADSL MODEM

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?T ... 918#181918

7. SADECE 20 LİRAYA SONY VCD PLAYER MÜKEMMEL DURUMDA

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=4619&PN=1

Linklerinden de anlaşılacağı gibi çeşitli zamanlarda parça parça ya da komple set halinde satışlar olduğunu görünce insanın aklına:

1. Herhalde çok zor bir dönem geçiriyor elinde avcunda ne varsa satmaya çalışıyor.

2. Bu kriz döneminde çorbasını kaynatmak için al-sat yöntemiyle para kazanmaya çalışıyor.

şeklinde iki farklı düşünce geçti. Ben bunlardan "2."si olabilir mi diye düşündüm sadece o kadar.

Ne de olsa araba ile ilgili bir forum olunca araç alım-satımı olsa hiç aklıma bile gelmez ancak farklı bir kategori olunca takılıyor işte.

Kendime Not: Yazdıklarıma saçpa sapan bulan birini adam yerine koyup neden cevap veriyorsam.

Sonere Not: Soner sana sözüm yok, yanlış anlama ben de senin yerinde olsam sistemimi satmaya kafaya koysam farklı zamanlarda ya parça parça ya da tümden satmayı elbette düşünürdüm.

Razora Not: "alcaksanız ilgilenin almıcaksanız hayırlı satışlar diliyip,işinize bakın."

Sanırım almayacaksın ve sanırım sonere bir "hayırlı satışlar" demen gerekiyor.

[/QUOTE]
Deli dolu arakdasım :) Al-Sat işini bende yapıyorum.hemde alıp 200 ytl kar ıle satıyorum.İstersem 600 700 1milyarda kar koyarım.Yani burda demek istediğim adam ne hırsızlık yapıyor nede bir dolandırıcılık yapıyor.Senin zoruna giden ne ben onu anlamadım.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 02 Nis 2009, 12:53

arkadaşlar alan yokmu? Fiyatı 850 liraya düşürdüm...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 05 Nis 2009, 02:02

arkadaşlar aciliyetten fiyat pazarlıksız 700 lira oldu... Bilgisayar alacaksanız teklifimi iyice araştırın lütfen...  Tüm aksesuarları ile birlikte... Sadece aksesuarlarının fiyatı 150-160 lira...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ankaralı_06 » 05 Nis 2009, 02:42

arkadaş olurda 500 lere düşersen özelden msj at

ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 05 Nis 2009, 03:08

valla yazık oldu bılgısayara
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 05 Nis 2009, 03:10

Arkadaşım sen bunu burdan satamazsın sana pm attım ordan devam et satışa bence
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti RoadFighter » 05 Nis 2009, 03:11

Hayırlı satışlar. Bir arkadaşıma bilgisayar toplayacağız ama zamanı belli değil. Arkadaş sattığınız bilgisayarınızı almak isterse özelliklerini bir kritiğe tabi tutar ve sizinle iletişime geçeriz.

İnş. aciliyetiniz bir türlü hallolur.

Arkadaşlar bu zamana kadar girdiğim forumlardan anladığım kadarı ile ;

Satış ilanlarına iletilen iyi(veya kötü) niyetli fakat menfi yönde anlaşılan her yorum satış işini sekteye uğratıyor,araları bozuyor.

O nedenle bazı forumlarda satış ilanları direkt yoruma kapatılıyor. 

Buradan bir arkadaşımıza 17" Datron marka monitörümü satmıştım.

İlanı açtığım konuya da  "Philips'in daha iyi bir monitörü var" diye bir yorum yazmış arkadaş. Ben de iyi niyetindendir diyerekten ılımlı bir cevap verdiğimde baktım fikrinde ısrar ediyor. "E kardeşim benim istediğim 100 liranın üstüne 100 daha eklersen Philips alıyorsun ama o Philips'e de 100 lira daha eklersen sıfır 19" Samsung monitör alıyorsun belki" derim ben de o zaman. Bunun sonu yok ki. (bu arkadaşın yaşını geçenlerde öğrendim,akıl yaşda değil başta derler ama var bu yaş işlerinin de hikmeti :))

delidolu'nun anlatmak istediği "bu tarz ikinci el bir sistemin sıfırı da aynı paraya toplanabilir" noktası galiba. (monitör hariç)

Bu noktaya dikkat çekilmek istense bile ilan sahibi tarafından bunun yanlış anlaşılması normal.

Sanal alem yanlış anlaşılmalara müsait. Bazen de millet birbirini yanlış manlış anlamıyor nasıl olsa klavye gerisinden yazıyorum diye(sözüm meclisten dışarı)

Motosikletimi bir motosiklet forumunda satmak isterken ,tertemiz ve aksesuarlı motoruma, bir halttan anlamadığı halde laf edip ,sırf forumda aktif olduğu için milletin kafasını bulandıran tipler ile karşılaşıyordum.

İlan için arayanlar "bilmem şu forumda şunlar şunlar yazılmış" deyince 1-2 dengesizin yazdığı şeyler yüzünden gene birşeyden anlamayan adamların fiyat kırma çabaları ile uğraşıyordum.

Neyse,satış ilanını daha fazla bulandırmayalım. Ederine,kıymet bile birine satılır inş. bu bilgisayar.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 05 Nis 2009, 11:24

Samimiyetin için teşekkür ederim RoadFighter...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 06 Nis 2009, 01:39

[quote="ankaralı_06"]

arkadaş olurda 500 lere düşersen özelden msj at

[/QUOTE]

Canım arkadaşım 500'lere kesinlikle inmeyeceğim. Almak isteyen piyasayı araştırsın, öyle sistemler varki, şuanda satılan %90 sistemler monitörsüz satılıyor, atıyorum 700-800 liraya saözde yeni fakat kalitesiz bir pc alıyorsunuz, ayrıca monitörüne 250-300 lira para veriyorsunuz mesela... Tabi ayrıca adsl modeme, webcam'e, en önemlisi UPS cihazına ayrıca verdiğiniz paralar hariç... Birdaha güncellemek amacı ile yazı da yazmayacağım buraya. Eğerki 700 liraya da satılmaz ise İleride maddi olarak ferahlayınca, kendime notebook alıp bu bilgisayarı da ihtiyacı olan birine ücretsiz hediye ederim olur biter. Bu son teklifimdir... PAZARLIKSIZ TÜM AKSESUARLARIYLA 700 LİRA SON FİYATTIR. BİRDAHA KONU GÜNDEME GELMEYECEKTİR...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 06 Nis 2009, 01:48

Soner zaten bu fiyattan da aşağı inme malına yazık. Almayan olursa da hiç uğraşma gün ola devran ola... Bunda da bir hayır vardır elbet.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti Balki, Burak » 06 Nis 2009, 01:52

Aynen delidolu dogru soyluyor.Bu fıyat bıle senın ıcın zarardır zaten
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 07 Nis 2009, 02:07

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR. DAHA AŞAĞIYA İNMEYECEĞİM ZATEN... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kadir_ » 07 Nis 2009, 03:26

Sana pm atmıstım oraya ekle bırde detaylı açıklama yapıp
kadir_
CLASSIC
CLASSIC