2001 16V 101hp Fabia...

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2001 16V 101hp Fabia...

İleti umitfatihgenc » 12 Nis 2009, 17:14

Arkadaşlar aracımı uzunca bi süre yurtdışına gideceğim (belkide hiç
dönmemek üzere) için satmak zorunda kaldım...Son derece memnun kaldığım
fabiam satılıktır o na en az benimkadar iyi bakabilecek fabiaseverler
aranıyor ((

ilan linki :

http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_...XQQdisplayitem

Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: U-F-G
Nereden: İzmir
Arabanız: 2012 Yeni İ30

İleti RoadFighter » 12 Nis 2009, 17:22

Hayırlı satışlar olsun.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti umitfatihgenc » 12 Nis 2009, 17:31

Teşekürler dostum...
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaTeRRiiSStt » 12 Nis 2009, 17:48

ilanına yazdıgın debrıyaj ve dıger masrafı ıcın verdıgın fıyat düşük debrıyaj setı sadece 275ytl. ayrıca motor ıcınsoyledıgın bugune kadar hıc lpg takılmaıdıgı ıcın motoru super demende acayip geldı bana. bizim passat 200 bine dayandı lpgli ve motoru kız gibi..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti umitfatihgenc » 12 Nis 2009, 19:06

Doğrudur dostum belki kız gibidir motoru sizin passatın ama lpgsiz kullanılan araçla lpgli kullanılan aracın motoru hakkında inanılmaz fark olur.Bunu kime sorarsan sor aynıdır.Zaten lpg kuru yakıt oldugu için motorda zamanla daha çok yıpranmaya neden oluyor.Debriyaj setinin fiyatını nereden aldın bilemem ama ben ankara güven skodadan 180 ytl orjinaline 110 ytl de yan sanayisine fiyat aldım.İşçilik içinse 70 ytl fiyat istediler.Ben ordada belirttim zaten isteyene ben kendim yaptırır satarım diye.Üzerinede çok değil sadece 300 lira eklerim.
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitfatihgenc » 14 Nis 2009, 18:45

Araç tanıdığa satılmıştır.İlginizden ötürü teşekürlerimi sunarım!
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 14 Nis 2009, 20:17

şu an için LUK marka debriyaj setini özellikle sölüyorum LUK  marka debriyaj setini(ORJİNAL LUK OLARAK KONUŞUYORUM) DEĞİL 180 LİRAYA 240 a bile alamazsınız.eğer 180 den var ise luk 620 3054 00 numaralı 180 den değil 220 den 50 tk alırım.
böyle saçma fiyatlar sadece kafa karıştırır.sizin dediğiniz rakamlar 68 hp fabilar için geçerlidir.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitfatihgenc » 14 Nis 2009, 21:13

Tamam dostum ben sana 220 den 50 takım ayarlayım hemen :))) orjinal olarak sadece luk satılmıyo piyasada hella da orj olarak geçiyo sachs da.Bende tutupta sormadım adama abi illede luk olsun diye.Sen ankaraya gel istediğin markayı sana piyasadn çok daha ucuza ayarlarım soz veriyorum dostum,ama burda böle ahkam kesmekle olmuyo saçma fiyatlarla kafa karıştırıyosunuz diye.Yaptığınızı cahilliğinize veriyorum,saygılar.
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

İleti parsanoto » 15 Nis 2009, 01:59

[quote="umitfatihgenc"]Tamam dostum ben sana 220 den 50 takım ayarlayım hemen :))) orjinal olarak sadece luk satılmıyo piyasada hella da orj olarak geçiyo sachs da.Bende tutupta sormadım adama abi illede luk olsun diye.Sen ankaraya gel istediğin markayı sana piyasadn çok daha ucuza ayarlarım soz veriyorum dostum,ama burda böle ahkam kesmekle olmuyo saçma fiyatlarla kafa karıştırıyosunuz diye.Yaptığınızı cahilliğinize veriyorum,saygılar. [/QUOTE]

senin bindiğin araba türkiyeye girdiğinde ben skoda parçacısıydım,girmeden öncede skoda parçası ile uğraşmaktayım.bi kere işi bilmediğiniz hella örneği vermekle başlıyor.hella sadece far ve elektrik malzemesi üretir.fabia 101 ler için sachs orjinal omuyor kardeşim.fabia 101 in fabrika çıkışı debriyaj markası luk tur.kaldıki ahkam kesiceğim kişi sen değilsin,benim işimi benden daha iyi bilebilmen için benim işimi 15 sene yapmış olman gerekir.ankaraya gelmeme gerek yok.otomobilin başkenti marmara bölgesidir.

adama eğer sormadıysan markasının ne olduğunu burda demiceksin orjinal debriyajı 180 lira diye.bu şuna benzer senin arabanın istenbulda 8 bin lira olması gibi.

luk marka debriyaj dolar euro gibidir.fabrikadan belli bi çıkış fiyatı vardır.o debriyajın 180 lira olması için euronun şu an için 1,5 tl olması lazım.ayriyetten cahil olabilmem için üst satırlarda yazıdğım gibi tartıştığımız konuda bu işi benden daha iyi biliyor olman gerekir.tartıştığın konuda karşındaki insan bu işe yıllarını vermiş biriyse eğer onla tartışıyorsan bu senin cahilliğindir kardeşim.

bu linkte umarım senin için ikna edici olur.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti umitfatihgenc » 15 Nis 2009, 02:44

15 yıldır sanayide olmakla öğrenilimiyo malesef bunlar,ne ustalar gorduk biz 60 yaşına gelmiş ama bişeyden anlamayan.Bende Tarım Makinları bölümündeyim yaklasık olarak son 8 yılımı motor ve parçalarını geliştirmeye adamış biriyim.Çok yakın zamanda ismimizi wankhell motorla duyacaksınız zaten mrk etmeyin.Beni rahatsız eden şey zaten bilginiz değil uslubunuzdu ki sachs marka orjinal değil demekle bilginizi göstermiş bulunmaktasınız.Bana saçma fiyatlar kafa karıştırır demek yerine deseydinizki kardes o fiyata orjinali zor bulunur bi sorsauydın hangi marka oldugunu diye yklasabilirdiniz.Satılmıs bi urune yorum yapıyosunuz zaten.Baştan saçmalık burda,Hayırlı olsun diyeceğinize kalkıp saçma falan diyosunuz.Amacınız kendi reklamınızı mı yapmak ne anlamadım,madem sanayicisiniz koyun tum orjinal parça fiyatlarınıda herkes bilgilensin.Burası biliglendirmek için açılmış bi forum ticaret yapmak için değil.Dahada uzatmıycam herkes kendi bildiğini yapar,düşünür,soyler diğerlerinede saygı duymak kalır.
Kullanıcı avatarı
umitfatihgenc
CLASSIC
CLASSIC

İleti RoadFighter » 15 Nis 2009, 03:23

Aracın satılması hayırlı olsun Fatih kardeş. Daha iyileri olur inş.

Bu parça konusunda da klavyenin soğuk yüzünden ötürü ,yanlış anlamalardan,ifadenin yanlış aktarılmasından ötürü sürtüşmeler oluyordur diye ümit ediyorum.

Tartışmaya, çekişmeye değmez.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 15 Nis 2009, 10:34

Ucuz bir parça bulunduğu zaman başka bir parçacının o fiyata itirazı ya da malın orj. olmadığı iddası ''olmazsa olmaz''dır.Hiç şaşırmadım.Bu krizde 50 takım balataya da o kadar parayı kimse bağlamaz bence.Fatih'in söylediği ''Güven Skoda'' Ankara'da skoda parçasında daima uygunluk, çeşitlilik ve iyi esnaflık açısından isim yapmış bir yerdir.
Tek kusurları kendi bindikleri arabanın Mercedes 200E olmasıdır.Big%20smile
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti pippen » 08 May 2009, 12:13

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz?
pippen
Yeni Üye
Yeni Üye