Satılık jant we teyb

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık jant we teyb

İleti RAZOR10 » 04 Haz 2009, 00:21

arkadaşlar malumunuz bi süre önce benim feliye çarpmışlardı bende yapıldıktan snr fabia almıştım.. bu felimin üzerinde takılı olan jantlar we pıoneer teybimi satıyorum.. çünkü onları sökmüştüm satarken. jantı 3 ay kullandım 0 almıştım tanesini 100,00 tl ye.. teybimine 0 almıştım 249,00 tl ye..

jantlar 4 bijon we 14" inc'dir. ben lastiklerle beraber almıştım lastikleri patrona sattım iş yerindeki fiestaya taktık.

jantlar we pıoneer cd çalar a toplam 500 tl istiyorum.düşünen warsa istanbul anadolu yakasında ortak bi yerde buluşur werebilirim..

Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti 34SCU59 » 04 Haz 2009, 00:49

ARKADAŞLAR JANTLARI VE TEYİPİ BEN ALDIM..SEVDİGİM BİR USTAMIZA SATTIK JANTLARI VE TEYİBİDE AYNI ŞEKİLDE CUMA GUNÜ TESLİM ELIP YENİ RESİMLERLE CLİODA EKLERİM...

BU ARADA SELÇUK KARDESİME ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti RAZOR10 » 04 Haz 2009, 00:51

[quote="34 SCU 59"]ARKADAŞLAR JANTLARI VE LASTİKLERİ BEN ALDIM..SEVDİGİM BİR USTAMIZA SATTIK TEYİBİDE AYNI ŞEKİLDE CUMA GUNÜ TESLİM ELIP YENİ RESİMLERLE CLİODA EKLERİM...

BU ARADA SELÇUK KARDESİME ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
[/QUOTE]

rica ederim canım ne demek hayırlı uğurlu olsun cuma teslim edicem mallarıTongue
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 04 Haz 2009, 12:42

...........................

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti RAZOR10 » 04 Haz 2009, 22:08

[quote="samet"]satıldıysa açtıgın konuyu sil kardeşim forum yeterince konu çoplugu halinde zaten..[/QUOTE]
ne diosun sen ya. akşam geldim yeni nete girdim.bugun silecektim zaten artis artis konuşma!
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti MEGAN » 04 Haz 2009, 22:18

[quote="samet"]satıldıysa açtıgın konuyu sil kardeşim forum yeterince konu çoplugu halinde zaten..[/QUOTE]
Birazdaha sakin.. size zorla bişi satmıyor arkadaşımız dimi ? satmış orayada belirtmişler okumadan niye lap diye atlıyosunuz ?
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti RAZOR10 » 04 Haz 2009, 22:21

[quote="MEGAN"][quote="samet"]satıldıysa açtıgın konuyu sil kardeşim forum yeterince konu çoplugu halinde zaten..[/QUOTE]
Birazdaha sakin.. size zorla bişi satmıyor arkadaşımız dimi ? satmış orayada belirtmişler okumadan niye lap diye atlıyosunuz ?
[/QUOTE]

anlamadım gitti. şurda aile gibiyiz arkadaşın dediği lafa bak. konu çöplüğü demiş yeterince beğenmiyorsan girmessin çöplüğe olur biter ya!..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 05 Haz 2009, 00:25

ne alakası var madem silecektin konunu madem yeni girebildin bana ahlak dersi verme amacıyla bu konuyu hala tutmayacaksın..amacımız daha sağlıklı olarak forumdan faydalanmak,bu gibi işi bitmiş amacına ulaşmış konuların konuyu açanlar tarafından silinmesi bunda agreixf davranacak bir durum yok..amacına ulaşmış ama hala forumda bulunan kirlilik yaratan konular çopluğe atılır zoruna giden mantıgının kabul etmediği nokta ne anlamadım,anlatmanda onemli değil zaten şu andan ve tavırlarından sonra..iyi akşamlar..

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skoda61 » 05 Haz 2009, 00:40

SELÇUK BEY TEYBİNİZİ BENİM MP3 ÇALARLA TAKAS DÜŞÜNÜRMÜSÜNÜZ ?  SONY CDX-GT560S 52 W x 4 ÇIKIŞ GÜCÜ. OANY VERİRSENİZ ÜRÜNÜN RESMİNİDE EKLERİM TÜM ÖZELLİKLERİYLE EmbarrassedSAYGILAR
skoda61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RoadFighter » 05 Haz 2009, 00:45

[quote="samet"]

ne alakası var madem silecektin konunu madem yeni girebildin bana ahlak dersi verme amacıyla bu konuyu hala tutmayacaksın..amacımız daha sağlıklı olarak forumdan faydalanmak,bu gibi işi bitmiş amacına ulaşmış konuların konuyu açanlar tarafından silinmesi bunda agreixf davranacak bir durum yok..amacına ulaşmış ama hala forumda bulunan kirlilik yaratan konular çopluğe atılır zoruna giden mantıgının kabul etmediği nokta ne anlamadım,anlatmanda onemli değil zaten şu andan ve tavırlarından sonra..iyi akşamlar..

[/QUOTE]

İlan açıldıktan kısa bir süre sonra mallar satıldı galiba.

Olur mu olur yani.

Ben de monitörümü çok kısa bir sürede ,buradan bir arkadaşa, satmıştım.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti MEGAN » 05 Haz 2009, 00:45

[quote="samet"]

[/QUOTE]
abicim açılan konu silinmez diğer insanlar bir malın kaça satıldığı nasıl satıldığı hakkında da bilgi toplayabilirler öğrene bilirler bu satılmış jant ve teyp bize bişiler öğretebilir bundan çıkaracağınız derse bağlı bişi bu sizin gibi sınırlı kapasitede düşünenler satıldımı hemen sil konuyu işi bittimi at gitsin bu şekilde olmaz.... agresifliğin lufumu yok ve lütfen sakın benim açtığım konulara yorum yapmayın....
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti 34SCU59 » 05 Haz 2009, 01:01

ne olmus burada boyle arkadaslar bu kadar sıkıntıya gerek yok...gerekli konuları yönetici arkadaslar zaten siliyor vaktı zamanında mail ile bilgilendirilmiştik..ki hatta emir bey kimse benim konum neden silindi filan olayıda yapmayın demişlerdi eskiler çok iyi bilir..
buna istinaden bazı konular bile yanlıs konu yerleine açılıyo bunlar bile yönetici tarafından tasınıyo okuyucuya konu silmek düşmez düşüncesindeyim ama benim düşüncemm

hepimiz kardesiz gerek yok...konu kalır yada silinir...
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti RAZOR10 » 05 Haz 2009, 01:15

[quote="samet"]

[/QUOTE]
sen benim konumu konumu satılmış zaten sil tutma vs.. gibi laflar edersen bana saygısızlık etmiş olursun,ne burası sahibinden com yada gitti gidiyor flnmı? ürün satılınca konu kapanmıştır olacak!
mantığa gelince; mantıklı cwp yazarsan mantıklı cwp alırısın. bu gibi cwplarlar yazarsan sana yazdığım gibi bir cwp alırsın.. forumu bi açıyorum 1 kişi cwp yazmış ne yazmış die okuyorum kalkmışın konu kirliğinden fln bahseden 1 kişi war. ne alakası war kardeşim! 2 tarafada hayırlı olsun dersin olur biter!
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 05 Haz 2009, 01:28

hayırlı olsun demelerle bu konuda 15 20 25 kişiye dolayısıyla sayfalarca cvplara donuşur benzer başlıklarla açılmış yuzlerce konunun bulundugundan haberin yok hiç bu şekilde mudahale edilememesinden bu hale geldi başımız sıkıştıgında arama yapıyoruz çozume ulaşıncaya kadar konu çoplugu olarak bahsettiğimiz nekadara gereksiz şey oldugu ortaya çıkıyor,şahsınla hiçbir işim olmaz zaten..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 05 Haz 2009, 01:29

...........

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 05 Haz 2009, 01:36

Arkadaslar gereksız bır tartısma bos yere bırbırınızı kırmayın.Fazlalıklarıda eksıklerıde sıte yonetıcısı bılır zaten.forum yonetıcısı forumu duzenler fazlalıkları sıler eksıklerı tamamlar ve dıger noksan yerlerı duzenler.Tartısmaya bırbırınızı kırmaya gerek yok :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti RAZOR10 » 05 Haz 2009, 01:39

[quote="samet"]hayırlı olsun demelerle bu konuda 15 20 25 kişiye dolayısıyla sayfalarca cvplara donuşur teknik açıdan duşunemiyorsun forumdaki dosya yıgılmalarını benzer başlıklarla açılmış yuzlerce konunun bulundugundan haberin yok hiç bu şekilde mudahale edilememesinden bu hale geldi başımız sıkıştıgında arama yapıyoruz çozume yulaşıncaya kadar konu çoplugu olarak bahsettiğimiz nekadara gereksiz şey oldugu ortaya çıkıyor,şahsınla hiçbir işim olmaz zaten..[/QUOTE]

ya ne tekniğinden bahsediosun teknik düşünmeyi ben sendenmi örenecem ya..git o zaman o yüzlerce konuya böle bıdı bıdı konuş benimi buldun akşam akşam ya. çabuk sattım diemi zoruna gitti bu kadar anlamadımki..allah allah piyangodanmı çıktın sen benim başıma kardeşim.. işine bak.bu tip konulara muhalafet olma.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 05 Haz 2009, 01:42

[quote="Balki, Burak"]Arkadaslar gereksız bır tartısma bos yere bırbırınızı kırmayın.Fazlalıklarıda eksıklerıde sıte yonetıcısı bılır zaten.forum yonetıcısı forumu duzenler fazlalıkları sıler eksıklerı tamamlar ve dıger noksan yerlerı duzenler.Tartısmaya bırbırınızı kırmaya gerek yok :)[/QUOTE]
ne tartıçıcam balki burak kardeşim bu zmana kadar kimle tartışmışım bu forumda. çocuğun akşam akşam canı sıkıldı herhaldi. geldi gereksiz gereksiz şeyler yazdı. onamı sorcam konuyu silip silmicemi,admin war bilmem kim war gereksizse onlar gereğini yapar zaten. buna noldu anlamadımki
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir