2005 Seat cordoba bu araba alınırmı görüşleriniz?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2005 Seat cordoba bu araba alınırmı görüşleriniz?

İleti SEAHAWK » 19 Haz 2009, 14:02

[quote="delidolu"]

Bir skodacı olarak seat'a gitmene içimiz el vermez; ama şartlar bunu gerektiriyorsa yapacak da 1şey yok elbette...

Evet hayırlısı olsun, resimleri de görmek isteriz. Seat sitesine -tabi ki varsa- de gitmeni istemeyiz...Wink

[/QUOTE]

Merak etmeyin; ben de Seat kullanıcısıyım ama Seat sitesinden çok burada takılıyorum. Orda 10 küsür yazım var. Sebebi ise, orda daha şekilci, modifiyeci insanlar takılıyor. Bilgi seviyesi yüksek olan üyeler olmasına rağmen bunu paylaşacakları ortam oluşmuyor.

===========================================

Araca gelince;

Yeni aracınız hayırlı olsun nolies. 75 hp'lik 1.4 TDI motora sahipsiniz.Smile

Zaten ilk gösterdiğiniz araç konusunda da bir şüphem vardı. Gösterdiğiniz araç 2005 model ise Referance değil, stella donanımlı olması gerekir diye biliyorum. Bu durumda da bildiğim kadarıyla 100 hp değil, 75 hp'lik motora sahip olması gerekir.

Referance donanımı ise 2006'daki makyaj sonrası ortaya çıktı.(ben böyle biliyorum)

Aracınız tekrar hayırlı olsun.Smile

SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nolies » 19 Haz 2009, 15:50

Evet maalesef seat sitesinde burdaki paylaşım ruhu çok fazla yok. aktif üye sayısı pek fazla gibi görünmüyor.

nolies
CLASSIC
CLASSIC

İleti Kyron » 19 Haz 2009, 16:40

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım allah kaza bela göstermesin..

Kullanıcı avatarı
Kyron
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir