SATILIK ANFİ--SUBWOOFER+AÇIKHAVA FİLTRESİ HEDİYE..

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK ANFİ--SUBWOOFER+AÇIKHAVA FİLTRESİ HEDİYE..

İleti real81 » 24 Haz 2009, 13:03

yollasın butun extraları para filan istemiyorum yukarıda liste var ben hala sözümün arkasındayım.

real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 24 Haz 2009, 13:06

Şu an için en temiz çözüm bu bence de ...Mallar gelince helalleşsinler, konu kapansın gitsin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti delidolu » 24 Haz 2009, 13:18

[quote="hetepe"]Şu an için en temiz çözüm bu bence de ...Mallar gelince helalleşsinler, konu kapansın gitsin.[/QUOTE]

Mutlaka helalleşsinler... Dünya malı dünyada kalacak... Kul hakkı beraberinde peşin sıra gelecek!

Kısa 1 hikâye -uydurmasyon olabilir-:

Zamanında -örn: vehbi koç gibi- çok zengin bir adam oğluna demiş ki oğlum bu zarfı sana veriyorum ama bunu sadece ben öldükten sonra açacaksın. Ayrıca diğer isteğim de ben öldüğümde çoraplarımla gömülmek istiyorum diye vasiyet etmiş. Oğlu da tamam demiş, almış bir kenarda saklamış. Vakit gelip hak tecelli ettiğinde, babasını vasiyeti gereği çoraplarla gömülmesini istemiş hocalar da olur mu öyle şey mümkünatı yok diye izin vermemişler ve beyaz kefenle toprağa verilmiş. Sonra oğlunun aklına zarf gelmiş, açmış zarfı okumuş. Babası oğluna bak oğlum işte bu kadar mal mülk ve zenginlik içindeki ben bile öbür tarafa 1 çift çorap bile götüremiyorum, dünya malı dünyada kalır, var gerisini sen düşün diye de son nasihatını vermiş.

Aklımda kaldığınca yazdım tam ifade edememiş olabilirim, önemli olan verdiği mesaj ve bu mesajın herkes tarafından algılanıp, uygulanabilmesi...

Umarım 2niz içinde orta yol bulunur; çünkü aranızdaki alacak-satacak mevzusu sitedeki herkes tarafında ciddi 1 biçimde takip ediliyor ve sonucu şimdiden merak konusu oldu çıktı!

Ve umuyorum ki; bu olay sonucunda arkadaşlık/dosluğunuz katbekat artacak.

HAYAT ZATEN ACI MÜMKÜNSE SİZİN SONUNUZ TATLI BİTSİN, İNANIN SİTEDEKİ HERKES DE BU MUTLULUĞU KENDİ YAŞAMIŞÇASINA PAYLAŞACAK.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti Balki, Burak » 24 Haz 2009, 14:16

[quote="delidolu"]

[quote="hetepe"]Şu an için en temiz çözüm bu bence de ...Mallar gelince helalleşsinler, konu kapansın gitsin.[/QUOTE]

Mutlaka helalleşsinler... Dünya malı dünyada kalacak... Kul hakkı beraberinde peşin sıra gelecek!

Kısa 1 hikâye -uydurmasyon olabilir-:

Zamanında -örn: vehbi koç gibi- çok zengin bir adam oğluna demiş ki oğlum bu zarfı sana veriyorum ama bunu sadece ben öldükten sonra açacaksın. Ayrıca diğer isteğim de ben öldüğümde çoraplarımla gömülmek istiyorum diye vasiyet etmiş. Oğlu da tamam demiş, almış bir kenarda saklamış. Vakit gelip hak tecelli ettiğinde, babasını vasiyeti gereği çoraplarla gömülmesini istemiş hocalar da olur mu öyle şey mümkünatı yok diye izin vermemişler ve beyaz kefenle toprağa verilmiş. Sonra oğlunun aklına zarf gelmiş, açmış zarfı okumuş. Babası oğluna bak oğlum işte bu kadar mal mülk ve zenginlik içindeki ben bile öbür tarafa 1 çift çorap bile götüremiyorum, dünya malı dünyada kalır, var gerisini sen düşün diye de son nasihatını vermiş.

Aklımda kaldığınca yazdım tam ifade edememiş olabilirim, önemli olan verdiği mesaj ve bu mesajın herkes tarafından algılanıp, uygulanabilmesi...

Umarım 2niz içinde orta yol bulunur; çünkü aranızdaki alacak-satacak mevzusu sitedeki herkes tarafında ciddi 1 biçimde takip ediliyor ve sonucu şimdiden merak konusu oldu çıktı!

Ve umuyorum ki; bu olay sonucunda arkadaşlık/dosluğunuz katbekat artacak.

HAYAT ZATEN ACI MÜMKÜNSE SİZİN SONUNUZ TATLI BİTSİN, İNANIN SİTEDEKİ HERKES DE BU MUTLULUĞU KENDİ YAŞAMIŞÇASINA PAYLAŞACAK.

Abi senin yazılarına bayılıyorum ya yine dokturmussun ve sonuna kadar haklısın.Her insan bazen ayrı düşer fikirlerinde anlaşamazlar.Olay dahada karısmadan bence gorusun anlasın bır sekılde bıtsın bu olay.Hayırlısı ne ise o olsun

Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti RoadFighter » 24 Haz 2009, 14:19

[quote="real81"]komple listede burada........

xenon+sis (phılıps ampullu)+15" jant+195*50*15 lastik+hava filitresi+cam çıtası krom+kapı kolları krom+alarm+gögüs kaplama+ pıonerr 6850mp3+grande zeroo mid tiz takımı+ 280 w * 2 arka kolon+ 1000w phonocar ampi+600 w alpine sub+ vites topuzu krom+kapı eşikleri.

[/QUOTE]

Abi diğerlerini anladım da bu koyu olanları da mı sökmek üzere anlaştınız?

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti lejyoner » 24 Haz 2009, 17:56

Yazılanları okudum bu iş epey karışık bence ve burda değilde karşılıklı anlaşmaları lazım.toprağın dediği gibi ahmetin balıkesire gitmesi lazım.İnşallah anlaşırlar,zaten toprak davet etmiş top ahmet'te gider sorun tatlıya bağlanır.Kimse kimseyi kırmasına gerek yok,tabii fotoda isteriz..
lejyoner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 24 Haz 2009, 18:05

Görüşmenin fotosu mu?
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti lejyoner » 24 Haz 2009, 18:28

tabi ki el sıkışma fotosu...

lejyoner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lejyoner » 24 Haz 2009, 18:29

barışsınlar dünya malı dünyada kalır.....
lejyoner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti SERKAN10 » 24 Haz 2009, 19:03

HERKESE SELAM,

BEN 10 TOPRAĞIN ABİSİ OLUYORUM. ARAÇ SATIN ALINIRKEN BENDE VARDIM. SATIŞ ESNASINDA BİZE KESİNLİKLE BU ŞEKİLDE BİR LİSTE VERİLMEMİŞTİR. SADECE AKSESUAR ADI ALTINDA KONUŞULMUŞTUR. BİZİM AKSESUAR OLARAK GÖRDÜKLERİMİZLE ONUN AKSESUAR OLARAK GÖRDÜKLERİ ARASINDA DAĞLAR KADAR FARK VAR. "BU LİSTE SONRADAN ÇIKAN BİR LİSTE "ARABA SATIŞI OLUP 2 AY GEÇTİKTEN SONRA YANİ.  SATIŞ ESNASINDA BİZE BÖYLE BİR LİSTE VERİLMEMİŞTİR. VERİLMİŞ OLSAYDI BİZ ARABAYI ALMAKTAN VAZGEÇERDİK ZATEN.  ODA BUNU BİLDİĞİ İÇİN İŞİN KURNAZLIĞA KAÇTI ARKADAŞ. SONRA ANLAŞIRIZ SONRA ÖDERSİN AYAĞINA YATTI.  BU LİSTEYİ ÇIKARTMAKLA UĞRAŞMASIYDIN HİÇ ARABAYI KOMPLE GERİ İSTİYORUM DESEYDİN DAHA İYİYDİ.BİRŞEY KALMADI ARABADA. KOLTUKLARI FALANDA SÖKÜP GÖNDERELİM İSTERSEN..

ARKADAŞIM SEN BURAYA GELMEDEN BU İŞ HALLOLMAZ. BUNU ANLA....  YAZ YAZ YAZ NEREYE KADAR 2 YIL DEĞİL 20 YIL GEÇSE BU ŞEKİLDE HAYATTA ÇÖZÜLMEZ BU İŞ. 10 TOPRAK ALTINOLUKTAN SEN İSTANBULDAN GELİR BALIKESİRDE BULUŞUR BİZİM AKSESUAR OLARAK GÖRDÜKLERİMİZİ SANAYİDE ÇIKARTTIRIR ALIP GİDERSİN. BAŞKA YOLU YOK. HAA GELDİN GELDİN. GELMEZSENDE KENDİN BİLİRSİN.  SONRA TEKRAR TEKRAR BU KONUYU GÜNDEME GETİRİP DURMA. YETER ARTIK.  

SERKAN10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 24 Haz 2009, 19:12

+1

Başka türlü de çözülmez zaten.

Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti y.emre » 24 Haz 2009, 19:46

alıcı aracı ilk gördüğünde aracın üzerinde ne varsa onlarla birlikte alır daha sonra söktür gönder gibi şeyler saçma ... :S liste olayı falan.

he satarken üzerindeki aksesuarlarıda almak istiyosan şu kadar daha en olarak alırım istemezsen burda söktürürüz öyle alıp gidersin demesi gerekirdi
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti lejyoner » 24 Haz 2009, 22:04

evet konuda kesinlikle toprak haklı böyle bir saçmalık olmaz iyi ne güzel arabayı sattım koltuklarımı, direksiyonu, stepnemi isterim... ayıp bir defa olmaması gereken bir davranış. ben 2.el bir ford focus aldım, aracın üstünde ne varsa hepsi içinde biri bana gelip ben parçalarımı istiyorum desede hava civa açıkcası satılmış malın HIKAYESI olmaz.... baştan düşünecektin arkadaşım açıkcası mallarını vermek istemiyorsan sökersin sonra buraya gelip yalancı sözünü eri değil gibi ithamlar bulunmak gerçekten çok AYIP. Sanki bana edilmiş gibi oldu ben okudum ben UTANDIM.  SERKAN10 ordaymış liste falan yok dedi... Sanki hükümeti düşürmek için ortaya atılan bir sahte belge gibi oldu bu... :) Lütfen arkadaşlar bu şekilde olaylara farklı yön vermeyelim ALICI ve SATICI kendi aralarında halletsinler lütfen kimseyede laf düşmez Ahmet arkadaşımız ve Toprak Arkadaşımız Balıkesirde buluşup bu olayı çözmelerinde fayda ve yarar görüyorum... Saygılarımla
lejyoner
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti real81 » 26 Haz 2009, 13:16

toprağın abisi sıfatıyla yazan vatandaş ,  sende biliyorsun ki yüzsüzlüğü yapan kardeşin , kendisiyle msnde yazıştığımız zaman yanındamıydın , arabayı almadan önce neler konuştuğumuzu biliyormusun ?  ordan gelip kabadayı gibi gelirsin alırsın gidersin demek ne oluyor öyle ? sen kendi başına neye karar veriyorsun ? sanayide söktür yolla o kadar basitse ...

son olarak ......

benim haksız olduğum konu karşımdakini sözüne güvenilir biri olarak görüp bildiğim için yardımcı olmaya çalıştım , listeden haberim yok diyorlar ama  listedeki ürünler için pazarlık yaptıklarını unutuyorlar , lakin "söz" herşeyden önemlidir benim için . o gun o ürünleri sökmeyeyle uğraşsaydık 1 gün daha istanbulda kalmaları gerekecekti , hatta yolculukları rahat olsun diye ogs yi bile sökmedim ( daha sonra kargo ile yolladılar tabiki ödemesini kargoya ben yaptım düşünün yani ). bu saatten sonra dediğim gibi ister söker yollarsın hepsini, istersen bu dünyanın öbür tarafıda var ben vicdanen rahatım . arabayı istediğin yerde istediğin yetkili servise sen götürdün yok arabanın şusu vardı busu vardı deme hepsini gördün aldın , yok şurasında vuruk vardu burasında camlar manuelmiş deme , istanbuldan gelmeden önce burda başka bi arkadaşa gösterdim senin isteğin üzerine ve ondan sonra geldin arabayı almaya, geldiğindede vazgeçebilirdin , senden kapora felan hiçbişey almamıştım.   neyse böyle bi konunun gündeme gelmesini ben istemezdim , kafanız karıştı vaktizi aldık , şimdiye kadar hiçbir yerde bu konuyu açmadım taki böyle bir başlık görene kadar ....

yolunuz açık olsun ...

Ahmet Şener
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lejyoner » 27 Haz 2009, 15:16

Herkese Hayırlı İşler.... Olan olmuş artık yapacak bir şey yok buna şükür diyelim sohbetimize başka yerde devam edelim... Bizi izlemeye devam edin....
lejyoner
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir