fabialar ayna konusu

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabialar ayna konusu

İleti yusufbyz » 25 Ağu 2009, 02:27

arkadaşlar ben bir felicia kullanıcısıyım. arabama oturduğum zaman aynalardan sağ sol ve arkayı aynen önümü gördüğüm gibi görebiliyorum. şimdi arabayı yükseltmeyi düşünüyorum. fakat fabia sedanlarda ve yeni kasa oktavialarda aynalar sanki çok küçük gibi arka tam görünmüyor gibi ölü noktalar çok gibi. acaba ben bizim feliciaya alıştığım için banamı öyle geliyor, yoksa gerçekten geri görüşü biraz düşük mü?

yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yusufbyz » 25 Ağu 2009, 02:30

özür dilerim ben bu konuyu fabia başlığının altına açtığımı zannettim ama satılıklara açmışım. tekrar özür.....

yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 25 Ağu 2009, 02:51

Evet bence feliciaya göre görüntü daralması var fabiada. bazen zorlandığım oluyor şahsen.

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti hakanerdogan » 25 Ağu 2009, 02:57

fabiada feliçitadaki kadar arkaya bakmazsın LOL

olay özetle şu, sol aynada öyle bir durum söz konusu değil, ama felicia aynasına göre ince olduğundan diklemesine görüntü daralır ve bu sizi görüntü kaybı yaşıyorum düşüncesine itebilir, ama fabianın sol aynası 99 passat aynasıdır, uzundur, kör noktası feliciaya göre daha gelişmiştir, fark etmesenizde daha güvenli bir aynadır aslında.

lakin sağ aynam tırt bi halta yaramıyo kabul ediyorum, sadece park ederken kullan diye koymuşlar sanki, zira arabalar muassır medeniyete ermiş eğitilmiş toplumlarda üretildiğinden zaten kimseyi sağlamazlar, sizde kimseyi sağlamazsınız oralarda gerek pek olmaz o aynaya.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yusufbyz » 25 Ağu 2009, 03:31

biliyorsunuz istanbul yolundan her sabah ve akşam gidip geliyoruz. sağınızdan solunuzdan geçen belli değil ki mecburen her yöne bakmak lazım.

yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir