80.000Tl lik Megane

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

80.000Tl lik Megane

İleti agros » 09 Eyl 2009, 18:57

ben açtım konuyu itiraf ediyorum:D. ya neyse ben bu ilanı gördükten sonra açıkcası buz gibi soğudum bi anda megane dan.

Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti joker » 09 Eyl 2009, 19:02

[quote="agros"]ben açtım konuyu itiraf ediyorum:D. ya neyse ben bu ilanı gördükten sonra açıkcası buz gibi soğudum bi anda megane dan. [/QUOTE]

nalan yazısı eksik olmuş bide nalan yazsaydın Big%20smile.. aynen bende katılıyorum bitti benim için reno grubu tamamen.sen koskoca bir firmasın nasıl hatalı arabayı satarsın yaa. koskoca by renault 50 milyar paraya mı muhtaç yoksa verin gitsin kazıklayın felsefesiylemi bu halde yoksa bunların gözünü para mı bürümüş.

joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 09 Eyl 2009, 19:09

Hiçbir zaman sevmedim ve sevmeyeceğim, asla bir reno sahibi olmayacağım zaten bundan zaten eminim de, adamın durumuna acıdım gerçekten... Paran ile rezil olma kavramı birebir böyle bir durum sanırım... Renolardan nefret ettiğim kadar var... Hakan kardeşin epey hoşuna gitmiş yakıttan dolayı megane ama inanın km'de 0,01 kuruş yaksa, hatta terkos suyu ile çalışsa, inanın kesinlikle işim olmaz renoyla... Acıyorum o arabalara verilen binlerce liraya... Alman malı olsunda çamurdan olsun kardeşim... Alman arabası olsun da at arabası olsun, yeterki Alman malı olsun... BU KONUDA MÜTHİŞ BİR TAKINTIM VAR, HERKES GİBİ BENDE İNANIYORUM ALMAN MALLARININ ÜSTÜN KALİTESİNE, KİMSE KİMSEYE HİKAYE OKUMASIN... GÖRÜŞ VE FİKİRLERİMDEN DOLAYI HERTÜRLÜ ELEŞTİRİYE DE KAPALIYIM ARKADAŞLAR. BU KONUDA FİKRİM SABİTTİR... HER KONUDA ELEŞTİRİYE AÇIĞIM AMA ALMAN ARAÇLARININ DİĞER DÜNYA ARAÇLARINDAN KESİNLİKLE ÜSTÜN OLDUĞU KONUSUNDA MUHALİF DÜŞÜNCELERE KARŞI TARTIŞMAYA GİRMEM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti joker » 09 Eyl 2009, 19:14

zaten öyle en iyisini almanlar yapıyor  Exclamation MERCEDES BENZ...Exclamation
joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 09 Eyl 2009, 19:15

bunlar görece şeyler. herkesin fikri farklıdır. aynısı Skoda marka bi aracında başına gelebilirdi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti joker » 09 Eyl 2009, 19:15

ayrıca alman arabaları dünyanın en iyi arabaları zaten audi-mercedes-skoda-wv-seat-opel-bmw-porsche( wv bünyesinde artık porsche'de alman oldu) daha aklıma gelmeyen vardır
joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti joker » 09 Eyl 2009, 19:17

[quote="hakanerdogan"]bunlar görece şeyler. herkesin fikri farklıdır. aynısı Skoda marka bi aracında başına gelebilirdi.

[/QUOTE]

+100000000  ClapClapClapClapClapClapClapClapClap kesinlikle doğru bi laf ama yinede reno kötü almanların hiç birine yetişemez 

joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 09 Eyl 2009, 19:18

Porsche zaten almandıda.

dünyanın en iyi arabasını bu ülke yapar demek zor bir şeydir. bence en kalite arabaları ingilizler yapıyor olabilir.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sonertevfik » 09 Eyl 2009, 19:24

ALİ KARDEŞİM POSRCHE ZATEN STUTGART'IN GURURU DİYE TABİR EDİLEN BİR ARAÇ. PORSCHE ZATEN SAFKAN ALMAN MALI BİR OTOMOBİL. FABRİKASI STUTGART'TA.. POSRCHE'NİN AMBLEMİNİN ORTASINDAKİ AT İSE STUTGART ŞEHRİNİ TEMSİL EDİYOR... ZATEN ALMAN MALIYDI VOLKSWAGEN'İN OLDU...     (DAYIM 40 YILDIR ALMANYA'DA... BMW (AÇILIMI BAYERN MOTOR WERKE) (YANİ BAYERN MOTOR FABRİKASI) DAYIM BMW'DE ÇALIŞIRKEN ONU BİRGÜN FABRİKADAKİ İŞÇİLERLE BİRLİKTE MERCEDES FABRİKASINA GEZMEYE GÖTÜRMÜŞLER, DAYIM BİRDE NE GÖRSÜN? MERCEDES FABRİKASININ DUVARLARINDA OLABİLDİĞİNCE ÇOK ''BİZDEN DAHA İYİ OTOMOBİLİ ANCAK TANRI YAPAR'' YAZIYORMUŞ... ALMANLAR YAPTIĞI İŞE İNANIYOR...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 09 Eyl 2009, 19:27

[quote="hakanerdogan"]

dünyanın en iyi arabasını bu ülke yapar demek zor bir şeydir. bence en kalite arabaları ingilizler yapıyor olabilir.

[/QUOTE]

Hakancım Dünyanın en iyi arabalarını kesinlikle Almanlar yapıyor.
    İngilizler önce araba yaparken DOĞRU KOLTUĞA DİREKSİYONU KOYMASINI ÖĞRENSİNLER.

LOLLOLLOL

sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 09 Eyl 2009, 19:28

tabi arabamın Czech Republic/Praha üretimi olduğunuda belirteyim. motor-mekanik alman. çoğu şeyi alman olduğu gibi daha fazlasıda CZ üretimi. Smile

Soner Abi'nin belirttiği gibi Bayerische Motoren Werken dediğimiz yüce Bavyeralı, NAZİ hırçınlığının bileşimi olan, önünde her modelinde olduğu gibi Führerlerinin, Adolf Hitler'in bıyığını taşıyan BMW ile Skodayı pek karıştırmamak lazım.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sonertevfik » 09 Eyl 2009, 19:32

İKİSİDE ALMAN AMA HAKAN... BMW FABRİKASININ İSMİNİ DÜZELTTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER...
DAYIM 5-6 YIL BMW'DE HOPARLÖR MONTAJI HATTINDA ÇALIŞMIŞ... BİZİM TAKTIĞIMIZ BLAUPUNKT MARKA TEYPLER VE HOPARLÖRLER ARADAN GEÇEN 30 SENEYE RAĞMAN HALA İLK GÜNKÜ GİBİ ÇALIŞIYOR DİYOR...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti joker » 09 Eyl 2009, 19:33

özür dilerim yanlış bilgivermişim .ama öğrenmiş oldum onun içinde teşekkür ederim hakan ve soner abi.ve hala ısrarla alman diyorum.ingiliz arabalarının hepsi çok güzel tipleri müthiş ama almanların hem tipi hem sağlamlığı var
joker
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti agros » 09 Eyl 2009, 19:51

sağlamlık kalite diyorsanız SAAB ı tek gecerim arkasından volvo gelir kiii ikiside aynı ülkenin aracı. Made in Sweden
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti zurna1788 » 09 Eyl 2009, 20:29

en güzeli 2002 şahin s :)))))))))))
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti oguz » 09 Eyl 2009, 22:01

eğer yazdıgı gibi bi fiyat verdiyse gerçekten hadi onu vermesin 50000 tl versin. o paraya gider bi octi elegance alırım keyfime bakarım hemde krallar gibi.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti felicia042 » 09 Eyl 2009, 22:13

ilan pasif olmuş şu an bence ya ilanı verenin gönlünü yaptılar yada sahibinden amaç dışı die kaldırdı :) bence bu aracın satılmadan önce başına bişiler gelmiş daha sonra onarıp satmışlar.
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti fıratt » 09 Eyl 2009, 22:56

sazanlık bu adamdakide ilk çıkan urun herzaman hata vermeye meyillidir çunku adaptasyon suresi diye birşey var ilk partı araclar herzaman kobay konumundadır.çogu firmada bu boyledir ford conect glx 110hp aracların ilk partisinin geri toplsnıp hata giderilmesi audi a4 platin serisinin abs arızası v.s gibi sorunlar hep karşılaşılıyor.
zaten butun parasını renault araca veren adamada bu mustahaktır diye duşunuyorum

ama bi gaflete duşup eğer renault alsaydım ve boyle bşr sorun olsaydı renault genel mudurlugune bodozlama sokardım bu aracı

skodada orjinal olmayan jant taktılarmı kıyameti koparıyoruz adamlar nelerle karşılaşıyor

yeni arac alacakların kulagına kupe olsun
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir