80.000Tl lik Megane

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

80.000Tl lik Megane

İleti hdoner » 09 Eyl 2009, 23:27

özellikle yerli montaj araçlarda sıklıkla montaj hataları çıkmakta.Yine kıbrıslı bir megane kullanıcısından benzer şikayetler duymuştum.Aracın ön kaput montajında terazide yapılan yanlışlık çok sonraları düzeltildi.Malesef yerli montajda herşey olabılıyor bazısı çok sağlam cıkarken bazısında daha km yapmadan ses geliyor :SS

Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 10 Eyl 2009, 02:12

İnsanlar niye şu meganlara para verir anlamış değilim!
Araba ben rezilim kepazeyim diyor bizim millet koşa koşa alıyor.
Ünlü bir sözün dediği gibi DEVEYE DİKEN.... misali heralde
Ben skoda octavia alacağım dediğimde bazı arkadaşlar skoda alınırmı gibisinden diyordu.
Şimdi herkes arabayı çok beğeniyor.
Ben octi ambianteyi alırken, 2500 lira pahalısına arka camı krikolu, aynaları bile gövde rengi olmayan, içi kalitesiz plastikle dolu megane peynir ekmek gibi satılıyordu. Bizim millete müstehak!

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat321 » 10 Eyl 2009, 06:45

[quote="ayhani"]

İnsanlar niye şu meganlara para verir anlamış değilim!
Ben skoda octavia alacağım dediğimde bazı arkadaşlar skoda alınırmı gibisinden diyordu.
Ben octi ambianteyi alırken, 2500 lira pahalısına arka camı krikolu, aynaları bile gövde rengi olmayan, içi kalitesiz plastikle dolu megane peynir ekmek gibi satılıyordu. Bizim millete müstehak!

[/QUOTE]

İnsanlara bu şekilde bakmanız yanlış, zevkler tartışılmaz.
Kimi insanların megan hoşuna gider kimisini octavia veya bir başkası...
Megan alan insanlar hakkında deveye diken bilmem ne gibi tabirler kullamamalısınız.

murat321
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 10 Eyl 2009, 10:32

[quote="murat321"] [quote="ayhani"] İnsanlar niye şu meganlara para verir anlamış değilim!

[/QUOTE]

İnsanlara bu şekilde bakmanız yanlış, zevkler tartışılmaz.
Kimi insanların megan hoşuna gider kimisini octavia veya bir başkası...
Megan alan insanlar hakkında deveye diken bilmem ne gibi tabirler kullamamalısınız.

[/QUOTE] çok eleştirdiğim bir forum sitesi vardır toyotaclub açıkcada soluyorum ismini,forum adminleri saçmalayanlar ordusundan ibarettir uslub takıntısıdır gider,bu forumdada bu zihniyet insanlar olmaya başladı arkadaşımız gibi zevkler ve renkler tartışımaz ise tabirlerde tartışılmaz madem bu kadar demokratiğiz bu konudada oyle olmamanız uzuyor..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir