Satılık 2006 Jetta 1.6 FSI Comfortline !

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık 2006 Jetta 1.6 FSI Comfortline !

İleti gbasara » 01 Ekm 2009, 18:13

paranın miktarı, azlığı çokluğu vs. ana kriter değil.. aynı para mercedes için azdır ama doğan için çoktur. bu göreceli bir kavram..

konu, 2006 model aracın fiyatının (31500) yüksek gelmesi bize. o kadar parayı 2006 model arabaya verecekse biri, 10 bin lira daha üzerine koysa sıfırını alabiliyor, onu anlatmak istiyoruz. alsın da demiyoruz almasın da..

2006 model aracın, triger değişimi geliyor, lastik değişimi geliyor, garantisi bitmiş, bakımları yapılacak, yenidan kasko-sigorta-akü-işçilik toplayın bunları 3000-4000 arası... ama bu parayı verince çok para olmuyor nedense..

buna bir de yakın zamanda hiç ummadığınız yerlerden çıkacak masrafları da ekleyin...

eğer diyoruz, alacaksanız 2006 model bir araç bari aldığınıza ve edeceğiniz masraflara değsin.. ille de alıyorsanız da fiyatı bu şartlar içinde uygun bir fiyat olsun..

yoksa alan memnun veren memnun bize ne.. ama bu forumda istek açıp yorum bekliyorsa arkadaşlarımız lütfen her cevaba hazırlıklı olsunlar.

hem dost acı söylemez mi...

gbasara
CLASSIC
CLASSIC

İleti Torrado » 03 Ekm 2009, 11:51

[quote="gbasara"]

paranın miktarı, azlığı çokluğu vs. ana kriter değil.. aynı para mercedes için azdır ama doğan için çoktur. bu göreceli bir kavram..

konu, 2006 model aracın fiyatının (31500) yüksek gelmesi bize. o kadar parayı 2006 model arabaya verecekse biri, 10 bin lira daha üzerine koysa sıfırını alabiliyor, onu anlatmak istiyoruz. alsın da demiyoruz almasın da..

2006 model aracın, triger değişimi geliyor, lastik değişimi geliyor, garantisi bitmiş, bakımları yapılacak, yenidan kasko-sigorta-akü-işçilik toplayın bunları 3000-4000 arası... ama bu parayı verince çok para olmuyor nedense..

buna bir de yakın zamanda hiç ummadığınız yerlerden çıkacak masrafları da ekleyin...

eğer diyoruz, alacaksanız 2006 model bir araç bari aldığınıza ve edeceğiniz masraflara değsin.. ille de alıyorsanız da fiyatı bu şartlar içinde uygun bir fiyat olsun..

yoksa alan memnun veren memnun bize ne.. ama bu forumda istek açıp yorum bekliyorsa arkadaşlarımız lütfen her cevaba hazırlıklı olsunlar.

hem dost acı söylemez mi...
[/QUOTE]
İlanımdada belirttiğim gibi 60 bin bakımı yapıldı lastikler önceki sahibi tarafından 52 bin kmde değiştirilmiş yani 75 bin kmye kadar 1 lira masrafı yok diyorum
Torrado
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 03 Ekm 2009, 11:55

sahsi fikrim bıktım bu ilandanLOL
adam aracı satıyorbizimkiler ince ayar soruyor bakım v.s ne gerek var zaten skoda forumunda wv ilanı abes ama ne diyeceksin lanet olsun adminin içindeki insan sevgisine
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti oguz » 03 Ekm 2009, 12:07

herkeze acık bu forum aramızda reno fiat aracı olupta yaptıklarını arızalarını bizle paylaşanlar var. sizde ilk  mesajdan satılık jetta diyince yüklenenler normal. 52 binde eskin sahibi lastikleri degişti demişsiniz siz 61 binde aracı satıyosunuz 53 binde siz almıssınız sayarsak aracı 8bin km kullanmıssınız. çok kısa bi süre degilmi. bunuda geçersek herkezin dedigi gibi 2006 araca 31bin vermek banada normal gelmiyo. belki ederi o sonucda vw. ama o paraya alınacak çok alternatif var diye düşünüyorum.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Torrado » 06 Ekm 2009, 23:54

[quote="oguz"]herkeze acık bu forum aramızda reno fiat aracı olupta yaptıklarını arızalarını bizle paylaşanlar var. sizde ilk  mesajdan satılık jetta diyince yüklenenler normal. 52 binde eskin sahibi lastikleri degişti demişsiniz siz 61 binde aracı satıyosunuz 53 binde siz almıssınız sayarsak aracı 8bin km kullanmıssınız. çok kısa bi süre degilmi. bunuda geçersek herkezin dedigi gibi 2006 araca 31bin vermek banada normal gelmiyo. belki ederi o sonucda vw. ama o paraya alınacak çok alternatif var diye düşünüyorum.[/QUOTE]
Yılda 10 bin kmyi zor yapıyorum arabaya çok binen birisi değilim 55 bin kmde aldım aracı bir arkadaşımda 1.4 TSI Comfortline Jettasını kullanınca motor çok hoşuma gitti nasipse bunu satıp 1.4 TSI Comfortline Jetta ile önümüze bakıcaz :)
Torrado
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir