Kayseri de Favo Bakıyorum Yard. Olmanızı bekliyorm

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kayseri de Favo Bakıyorum Yard. Olmanızı bekliyorm

İleti aylmz81 » 28 Eyl 2009, 17:19

Merhaba,

İLk otomobilimi almak istiyorum. Favoritlerin iyi bir başlangıç olacağını düşündüm. Sahibinden de bir kaç ilan buldum, bu arada Kayserideyim. Aşağıdaki linklerle ilgili görüşlerinizi bekliyorum.

Bu arada Kayseride olan varsa araçlarını yakından görmek isterim. Ve tanıdık usta tavsiyesine de ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler..

http://www.sahibinden.com/99000_km_de_1 ... isplayitem

http://www.sahibinden.com/skoda_skoda_s ... isplayitem

http://www.sahibinden.com/ruhsat_sahibi ... isplayitem

aylmz81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 28 Eyl 2009, 17:46

SELAMLAR ABDULLAH KARDEŞİM... ÖNCELİKLE BENDE SENİN DEVELİ'Lİ BİR HEMŞEHRİN OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM Kİ, LİNKİNİ VERDİĞİN ARAÇLARIN HEPSİNİ İNCELEDİM VE HİÇBİRİNİ BEĞENMEDİM...
    BENİM DE İLK ARABAM 93 MODEL FAVORİT 135 L İDİ... 6 AY KULLANDIK VE SATTIK...
    İKİNCİ ARACIMIZ 93 MODEL FAVORİT LX İDİ... 6 YIL KULLANDIK VE SATTIK... AMA FAVORİT LX'İN KALİTESİ, KEYFİ BAMBAŞKAYDI...
    ŞUAN ÜÇÜNCÜ ARACIMIZ OLAN 2000 FELİCİA KULLANIYORUZ... SANA TAVSİYEM 93 VE 94 MODEL FAVORİT / FORMAN LX YADA GLX YADA SİLVERLİNE/BLACKLİNE DONANIMLISINI (ÇOK TEMİZ İSE) TAVSİYE EDERİM... ACEMİ İSEN KESİNLİKLE FAVORİT ALMANI ÖNERİRİM... KARDEŞİM SANA BİR DİĞER TAVSİYEM İSE İSTANBUL'A GELME İMKANIN VARSA İSTANBUL'A GEL SANA İNTERNETTEN TERTEMİZ BİR FAVORİT LX BULUP, BENİM 9 YILDIR MÜŞTERİSİ OLDUĞUM SKODA SERVİSİNE ARABAYI KONTROL ETTİRİP, SONRA KAYSERİYE ARACINLA GİTMEN YÖNÜNDEDİR... EĞERKİ LPG TAKTIRMAK İSTERSEN LPG MONTAJI YAPAN KALİTELİ BİR YER DE VAR EYÜP'TE... ARABA ALMAK İÇİN İSTANBUL'A GELMEK İSTERSEN SANA ELİMDEN GELEN HER TÜRLÜ YARDIMI KESİNLİKLE ESİRGEMEM KARDEŞİM... O ARABALARI ALMA BEN BEĞENMEDİM...  
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 28 Eyl 2009, 17:50

KAYSERİ'DE BULAMAZSAN İSTANBUL'DA BULABİLİRİZ SANA GÖRE TERTEMİZ BİR ARABA.. SAKIN BENİ YANLIŞ ANLAMA BEN TİCARET ADAMI DEĞİLİM, ARABA ALIP SATAN BİRİSİ DEĞİLİM, SADECE SKODA FANATİĞİ 9 YILLIK BİR SKODA KULLANICISIYIM... İNSANLARA YARDIM ETMEYİ ÇOK SEVERİM, HEPSİ BU... ŞUAN İŞİM DE YOK ZATEN BÖYLE BİR NİYETLE İSTANBUL'A GELİRSEN, HERKONUDA YARDIMCI OLURUM SANA. sonertevfik@hotmail.com msn adresim... 
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti aylmz81 » 28 Eyl 2009, 18:11

Eyvallah Soner kardeşim bu söylediklerini değerlendireceğim. Şimdilik hoşça kal..Eğer tavsiye edeceğin araçlar olursa özelden linkleri bana ulaştırmana sevinrim. Bende arayacağım tabii ki ...
aylmz81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglu » 28 Eyl 2009, 18:26

Yeni Sanayi Camii Karşısında ODAK OTO ya gidebilirsin arkadaşım ....
azakoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir