97 Model Felicia-Brava Takas..Yorumlarınız...

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

97 Model Felicia-Brava Takas..Yorumlarınız...

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 12:49

Arkadaslar merhaba.
Hemen konuya giriş yapıyorum ve siz abilerim/kardeşlerimden cevaplarınızı beklıyorum.Yaşım 21 ve bu konularda cok acemıyım.
http://www.sahibinden.com/sifir_gibi_fe ... item 
Aracım bu arkadaşlar az cok tanıyorsunuz sızde.Ses sistemi falan fılan.

http://www.sahibinden.com/galatasarayli ... item  Bu aracla kafa kafaya takas planladık sahıbıyle konustum kabul etti.Daha yuz yuze gorusmedık.Şimdi arkadaslar bu takas sizce ne kadar mantıklı.Bu araba hakkında bilginiz varmı motoru ne kadar dayanır.Cevapplarınızı cok acıl sekılde beklıyorum.
Teşekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 13:45

Güncel...
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 07 Ekm 2009, 13:58

saçmalama
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti C@GL@R » 07 Ekm 2009, 14:04

EN AZINDAN FIAT BROVA DAHA MODERN GÖRÜNÜMLÜ HEMDE GENÇİN EĞER ARAÇDA HERHANGİ BİR SORUN YOKSA DEĞİŞEN BOYA KAZA BENCE MANTİKLI BİR TAKAS OLUR..BEN YILLARCA FİAT UNO YA BİNDİM PARÇASI UCUZ AYNI ZAMANDA BANA HİÇ MASRAF ÇIKARMADI O ARAÇLA BİZ TÜRKİYEYİ GEZDİK 100.000 KM YAPTIK TIK DEMEDİ...
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti grey_wolf » 07 Ekm 2009, 14:07

[quote="samet"]saçmalama[/QUOTE]

ClapClap

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 14:07

neden boyle dedin ?
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 14:07

Ben 21 yasındayım felicia bana gore değil oyle dusunuyorum.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 07 Ekm 2009, 14:18

[quote="Balki, Burak"]
neden boyle dedin ?
[/QUOTE]

BURASI SKODANIN SİTESİ HERALDE BÖYLE DİYECEKLER BEN ESKİ BİR FİAT KULLANICISI OLARAK TAKAS YAP DERİMThumbs%20Up
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti grey_wolf » 07 Ekm 2009, 14:20

[quote="Balki, Burak"]Ben 21 yasındayım felicia bana gore değil oyle dusunuyorum.
[/QUOTE]

30 yaşına gelince anlarsın o zaman.

2006 Fabia Sedan 1.4 16V Ambiante + landirenzo omegas
Kullanıcı avatarı
grey_wolf
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: EROL YÜKSEL
Arabanız: 2006 FABİA AMBIANTE SEDAN 1.4 16V

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 14:22

Gercekten oyle ama 30 yasına gelince eyvallahta.Soyle dusunun ne dıreksıyon hıdrolık ne baska bı ozellıgı var kalas gıbı araba.tek ozellıgı arka camlarda elektrık ısıtıcısının olması .:D 
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 07 Ekm 2009, 15:17

ustad saçmalama dememin sebebi aracını az buçuk biliyoz kaza yaptın komple kaporta boyaya girdi jant aldın ettin,mekanik sorunlarını hallettin araban tıkır tıkır kaşınıyosun sen herhalde sorunlarla mucadele etmeye,sana sadece diyeceğim git yetkili servise sor nasıl bilirsiniz rahmetliyi diye,ustadımız uno kullanmışta brova ile ayrı segmentin aracı boyle duşunmek lazım,ha ben gencim piyasa yapacam diyosan sanayiden boş kalan zmaanlarında yaparsın ozamanLOL,kullandım bu aractan kuruş vermem aslında senin aracının ustune para vermesi lazım bu durumda,tekrar saçmalama ve kaşınma diyorum sana kullanıcı sozu dinle

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 07 Ekm 2009, 15:18

bu arada çok realistimdir skodamanialıgım yoktur LOL
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 15:57

[quote="samet"]

ustad saçmalama dememin sebebi aracını az buçuk biliyoz kaza yaptın komple kaporta boyaya girdi jant aldın ettin,mekanik sorunlarını hallettin araban tıkır tıkır kaşınıyosun sen herhalde sorunlarla mucadele etmeye,sana sadece diyeceğim git yetkili servise sor nasıl bilirsiniz rahmetliyi diye,ustadımız uno kullanmışta brova ile ayrı segmentin aracı boyle duşunmek lazım,ha ben gencim piyasa yapacam diyosan sanayiden boş kalan zmaanlarında yaparsın ozamanLOL,kullandım bu aractan kuruş vermem aslında senin aracının ustune para vermesi lazım bu durumda,tekrar saçmalama ve kaşınma diyorum sana kullanıcı sozu dinle

[/QUOTE]
yanlış anlama ilk once samımıyetın ıcın ayrıca tesekkur ederım.Ancak mesela takası yaptık dıyelım servıse goturduk ve herhangı bır sorun cıkmadı ben bu arabayı aldım.Aldıktan sponra ne gıbı sorun cıkarıyor mesela:S benım arkadasımda almıstı bundan gayet ıyı kullandı ve sattı:S
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti tolga_kaan_ » 07 Ekm 2009, 16:26

fiatın hep istediğim modelidir  bu araç.  Durumu da  kötü görünmüyor    servisine güzelce  baaktırmak lazım.  Felicia da  iyi bir arabadır ama   Feliciadan  sonra   Bravo ya  binmek   sanırım çok  farklı ve güzel olur.  Skoda  fanatikliği yapmanın alemi  yok bence.  Zaten sınıf olarakta  kıyaslanamayacak araçlar.  Fiat  hakkında şunu biliyorum   yakıt  konusunda    seni  üzebilir.    100 KM'de   + 9 lt  civarı bir tüketimi var.  İlandaki aracın  motor durumu da bunda etkili tabiki.  Lpg   uygulamasında  sıkıntı çıkaran bir motor değil    Lpg  ile  makul  tüketimler  elde edebilirsin  ama felicia ya yaklaşmaz :)     Eğer  alırsan   hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olur  İnşallah.
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 17:17

[quote="tolga_kaan_"]fiatın hep istediğim modelidir  bu araç.  Durumu da  kötü görünmüyor    servisine güzelce  baaktırmak lazım.  Felicia da  iyi bir arabadır ama   Feliciadan  sonra   Bravo ya  binmek   sanırım çok  farklı ve güzel olur.  Skoda  fanatikliği yapmanın alemi  yok bence.  Zaten sınıf olarakta  kıyaslanamayacak araçlar.  Fiat  hakkında şunu biliyorum   yakıt  konusunda    seni  üzebilir.    100 KM'de   + 9 lt  civarı bir tüketimi var.  İlandaki aracın  motor durumu da bunda etkili tabiki.  Lpg   uygulamasında  sıkıntı çıkaran bir motor değil    Lpg  ile  makul  tüketimler  elde edebilirsin  ama felicia ya yaklaşmaz :)     Eğer  alırsan   hayırlı olsun. Kazasız belasız binmek nasip olur  İnşallah.
[/QUOTE]
Cok teşekkur ederım.Ancak benım aracta zaten 30-35 kurus civarı yakıyor.Yani cok ekonomık oldugu soylenemez.Tanıdıgım felişçilerin cogunda bu sorun var arac haddinden cok yakıyor yani.O yuzden 40 kurusta yaksa razıyım ben.Benzin yonunden sıkıntım yok.Dedıgım gıbı 21 yasındayım ve en azından kendıme yakısan benı yansıtan bır araca bınmek ısterım.Baba baskısıyla aldım bu aracı ancak sımdı egıtımımı tamamladım elden cıkarmak ıstıyorum.Aldıgım için pişmanmıyım? tabikide hayır.Cok guzel bir araç.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 07 Ekm 2009, 18:52

Olabilir bence.. Bravada o kadar kötü bi araç değil..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti Balki, Burak » 07 Ekm 2009, 19:17

Kullanan yokmu yaf:p
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 07 Ekm 2009, 19:22

[quote="Balki, Burak"]Kullanan yokmu yaf:p
[/QUOTE]

Kullanmadım ama 150hp lik brava hgt lerin nasıl bi makina olduğunu herkes bilir, bunun hakkında pek bi fikrim yok ama felicia'dan iyidir bence..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir