SATILIK BLAUPUNKT OTO TEYBİ

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK BLAUPUNKT OTO TEYBİ

İleti sonertevfik » 12 Kas 2009, 14:33

ARKADAŞLAR HİÇBİR SORUNU BULUNMAYAN 9 SENE ÖNCE FABRİKANIN ARACIMIZA TAKTIĞI GİBİ PIRIL PIRIL RDS'Lİ BLAUPUNKT MARKA 2000 MODEL FELİCİA'MIZIN ORJİNAL TEYBİ SATILIKTIR.
   FİYATI 120 LİRADIR... SATMA SEBEBİM, CD VE MP3 ÇALARLI BİR OTO TEYBİ ALMAK İÇİNDİR... (TEYBİ ŞUAN ARACIMDA SORUNSUZ KULLANIYORUM, SATAMASAM DA SORUN DEĞİL BİR 9 - 10 SENE DAHA GİDER...)

(Arkadaşlar ufak bir temazsızlık sebebi ile, 6 ay önce tam 75 liraya Blaupunkt yetkili servisinde
teybimin kafadaki ve gövdedeki altınları orjinal olarak
değiştirildi...) (Şuan hiçbir sorunu yok teybimizin, almak isteyen
arkadaşım aracımızın üzerinde görerek deneyerek alacak)

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti RAZOR10 » 12 Kas 2009, 14:54

hayırşı satışlar, fakat fiyatını gözden geçirmeni dilerim 
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti MEGAN » 12 Kas 2009, 15:42

yani abicim o fiyast çok yüksek.
-Skoda Octavia A5 1.6 FSI //
-34 EU 8105
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
Kullanıcı avatarı
MEGAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: PEUGEOT 307 1.6//MAKYAJLI ALP BEYAZI // 34 EU 8105

İleti mygokhan » 12 Kas 2009, 15:44

Soner hayırlı satışlar..

Evde nasıl bir elektronik cihaz deposu var merak ediyorum :):)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti efboacestc » 12 Kas 2009, 16:11

hayırlı satışlar bence fiyat çok yüksek aynı teyipden bendede var dolabımda duruyor.
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti sonertevfik » 12 Kas 2009, 19:12

[quote="mygokhan"]Soner hayırlı satışlar..

Evde nasıl bir elektronik cihaz deposu var merak ediyorum :):)

[/QUOTE]

GÖKHAN'IM ÇOK MERAK EDİYORSAN GEL BİR AKŞAM MİSAFİRİM OL, BİRLİKTE ÇAY İÇELİM, BENDE SANA ELEKTRONİK DEPOMU GÖSTEREYİM... OLURYA DEPODAN SANA DA LAZIM OLAN BİRŞEYLER OLUR GÖKHAN KARDEŞİM... LOL NE YAPAYIM ZAMANINDA ELEKTRONİK EŞYALARA KARŞI İLGİM ÇOK BÜYÜKTÜ, ŞİMDİ İHTİYAÇ FAZLASI EŞYALARIMI SATIYORUM, SATAMADIĞIMI HEDİYE EDİYORUM (EN SON 9 YIL KULLANDIĞIM YEPYENİ ARÇELİK MASAÜSTÜ BİLGİSAYARIMI SATAMAYIP, BİR ARKADAŞIMA HEDİYE ETMİŞTİM... AH WİNDOWS 95'Lİ İLK BİLGİSAYARIM AH...

GÖKHAN'IM DEDİĞİM GİBİ GEL BİZE BİR ARA...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 12 Kas 2009, 19:13

[quote="efboacestc"]hayırlı satışlar bence fiyat çok yüksek aynı teyipden bendede var dolabımda duruyor.
[/QUOTE]

AHMET KARDEŞİM NEDEN EVDE SAKLIYORSUN TEYBİNİ, SAT BURADA FORUMDAN BİR ARKADAŞIMIZ İŞİNİ GÖRSÜN... EVDE İHTİYACIMIZ OLMAYAN EŞYALARI SAKLAMAYA GEREK YOK, SATALIM GİTSİN... İHTİYACI OLAN İŞİNİ GÖRSÜN...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 12 Kas 2009, 19:30

hiç kusura bakmayında arkadaşlar skodam uyeleri forumda satılıga mal çıkardımı çok faiş fiyatlar soz konusu oluyor,bunlar alır skodamanialar mantıgımı yurutuluyor anlamadım gitti 5 kofte 5 kuruşsa 10 kuruş demenin alşemi yok,piyasada satayım deseler 25 zor verilir kızmak yok soner gerçekçi olmak gerekirse bu boyle esnafız piyasa ahlakını biliyoruz herneyse forumda 120 tlOuch,bence daha sunucu daha paylaşımcı olunabilmesi açısından sahsi değerle değilde piyasa değerinin az ustune(50tl) satılıga çıkarılabilir ki şu gunlerde biçok fonksiyonu olan cd çalarların 95-100tl ye satıldıgı şu gunlerde(premier goldmasterda olsa dandikte olsa 2 yıl garantili sonuçta) biraz daha makul olmak gerekiyor sonuçta bir aile gibiyiz forumumuzda yanlışmıyım soner kardeşim..!!!
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti sonertevfik » 12 Kas 2009, 19:37

herkesin fikri kendinedir, ben kimseye zorla mal satmıyorum... fiyatım budur teklif vermek isteyenler, mesaj atabilir, ayrıca ben teybimi 120 liraya satsam bile üstüne bir miktar para ekleyip yine 2. el BLAUPUNKT ALACAĞIM... Başka marka teyp almam zaten aracıma... fiyat gayet makul, dediğiniz 25 liralık teyipler teyp değil, TENEKE PARÇASIDIR... 50 liraya satacağıma birine hediye ederimn daha iyi...   fikirlerinize katılmamakla birlikte, hiç kimseye zorla mal satmıyorum, isteyen de gider, başka yerden alır... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 13 Kas 2009, 00:13

evet arkadaşlar yokmu teklif verecek olan...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 13 Kas 2009, 16:06

[quote="sonertevfik"]evet arkadaşlar yokmu teklif verecek olan... [/QUOTE]
LOL
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti efboacestc » 13 Kas 2009, 18:18

[quote="sonertevfik"]
[quote="efboacestc"]hayırlı satışlar bence fiyat çok yüksek aynı teyipden bendede var dolabımda duruyor.
[/QUOTE]

AHMET KARDEŞİM NEDEN EVDE SAKLIYORSUN TEYBİNİ, SAT BURADA FORUMDAN BİR ARKADAŞIMIZ İŞİNİ GÖRSÜN... EVDE İHTİYACIMIZ OLMAYAN EŞYALARI SAKLAMAYA GEREK YOK, SATALIM GİTSİN... İHTİYACI OLAN İŞİNİ GÖRSÜN...
[/QUOTE]

abi satayım satmasınada kaç lira etcek 100 liraya cd çalar teyipler var.kim para verir 9 senelik kaset çalara hem verseler ediceği ne kadarki
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 13 Kas 2009, 18:19

[quote="efboacestc"]
[quote="sonertevfik"]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

abi satayım satmasınada kaç lira etcek 100 liraya cd çalar teyipler var.kim para verir 9 senelik kaset çalara hem verseler ediceği ne kadarki
[/QUOTE]
Maddi değeri olmayan şeyler meşhur FORUM KARDEŞLİĞİ adına hediye verilirse daha uygundur bence:)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti efboacestc » 13 Kas 2009, 18:23

[quote="Balki, Burak"]
[quote="efboacestc"]
[quote="sonertevfik"]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
Maddi değeri olmayan şeyler meşhur FORUM KARDEŞLİĞİ adına hediye verilirse daha uygundur bence:)
[/QUOTE]
aslında haklısın ihtiyacı olan varsa teyibi hediye edebilirim.
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 13 Kas 2009, 18:25

[quote="efboacestc"]
[quote="Balki, Burak"]
[quote="efboacestc"]
[quote="sonertevfik"]
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
[/QUOTE]
aslında haklısın ihtiyacı olan varsa teyibi hediye edebilirim.
[/QUOTE]
Olay budur :) Zaten parası olan her türlü alır.Ancak aramızda maddi sıkıntıdan dolayı bu ihtiyacını karşılayamayan arkadaşlar olabilir.Allah razı olsun duasını veya yüzdeki bir gülümsemeyi her zaman bulamazsınız/satın alamazsınız.Elimizde fırsat varken bunları değerlendirmek gerekir :)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti fıratt » 13 Kas 2009, 19:00

gunun adamı ornek insan ahmet/efboacestc Clap
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ugur_clskn » 13 Kas 2009, 22:36

söylediklerinde kesinlikle haklısın samet abicim sonuna kadar katılıyorum. saygılar...
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti efsanea_06 » 13 Kas 2009, 23:55

[quote="sonertevfik"]    ARKADAŞLAR HİÇBİR SORUNU BULUNMAYAN 9 SENE ÖNCE FABRİKANIN ARACIMIZA TAKTIĞI GİBİ PIRIL PIRIL RDS'Lİ BLAUPUNKT MARKA 2000 MODEL FELİCİA'MIZIN ORJİNAL TEYBİ SATILIKTIR.
   FİYATI 120 LİRADIR... SATMA SEBEBİM, CD VE MP3 ÇALARLI BİR OTO TEYBİ ALMAK İÇİNDİR... (TEYBİ ŞUAN ARACIMDA SORUNSUZ KULLANIYORUM, SATAMASAM DA SORUN DEĞİL BİR 9 - 10 SENE DAHA GİDER...)

(Arkadaşlar ufak bir temazsızlık sebebi ile, 6 ay önce tam 75 liraya Blaupunkt yetkili servisinde teybimin kafadaki ve gövdedeki altınları orjinal olarak değiştirildi...) (Şuan hiçbir sorunu yok teybimizin, almak isteyen arkadaşım aracımızın üzerinde görerek deneyerek alacak)
[/QUOTE]
ne yaptın kardeş 120 lira kaset çalara istenir mi?ama yine de hayırlı satışlarSmile
efsanea_06
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir