SATILIK BLAUPUNKT OTO TEYBİ

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK BLAUPUNKT OTO TEYBİ

İleti sonertevfik » 23 Eyl 2013, 20:53

EVET ARKADAŞLAR, GEREKSİZ YORUMLARI DİKKATE ALMIYORUM VE BU TEYBİ İHTİYACI OLAN BİR ARKADAŞA ÇOK UCUZA VERMEK İSTİYORUM. AYRICA SKODİZM KARDEŞE BİR ORTA DÜZEY YÖNETİCİ (KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU) OLARAK ÇALIŞTIĞIMI SÖYLÜYOR, KOCAMAN ADAM OLARAK KENDİSİNE BİZLERE MASAL ANLATMAMASINI TAVSİYE EDİYOR VE GÜLÜP GEÇİYORUM...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti paranoia » 23 Eyl 2013, 22:03

Soner Bey ;
Bu kadar eski bir başlık neden hortlamış acaba diye sadece son yazılanlara baktığımda başlıkta en son sizin yazdığınız post vardı ve enteresan ama 4 seneden beri hala satmaya çalıştığı bir ürün var ; helal olsun valla ; ben olsam nereye koyduğumu bile unuturdum diye gülüp geçmiştim. Lakin başlıktaki hareket devam edince üşenmeden bir okudum ve garip ama yazdıklarınızı size tekrar hatırlatmak istiyorum.

02 Arl 2009, 20:26 Teyp satılmış 120 liraya forum dışına ve başlık açılma amacına ulaştığı için aslında kapanmış

28 Haz 2010, 09:24 Aynı başlıkta sattığınızı belirttiğiniz aynı teyp bu sefer 40 liradan gene satışta

23 Eyl 2013, 05:21 Satıldıktan sonra geri geldiği anlaşılan ve 3 sene önce tekrar satışa çıkan aynı teyp bu sefer aynı başlıkta tekrar satışta sadece biraz zamlanarak 50 lira olmuş.

Attığınız postların sadeleştirilmiş bir özeti bu

Şimdi kurumsal iletişim sorumlusu unvanımıza hiç bir itirazım yok hayırlısı olsun umarım ilerde daha da büyük yerlere gelirsiniz ama Allah aşkına şu teyp nemeret bir şeydir ki satıldığı halde geri geliyor ve tekrar tekrar ilan verilip satılmaya çalışılıyor bir tam anlamıyla anlatın da öğrenelim bari o zaman

Kimsenin avukatı gibi davranmak istemiyorum ama sayın Skodaizm'in yaptığı basit bir ironidir sanırım anladığınız halde siz de karşılıklı bir ironi yapmak istediniz diye düşünmek istiyorum. Yoksa aynı teypten elinizde depodan çıkma 3 tane mi vardı durumu şöyle bir netleştirirsek ve kafalardaki bulanıklığı giderirsek sanki iyi olacak gibi durum değil mi ?
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti skodaizm » 23 Eyl 2013, 23:21

sonertevfik yazdı:EVET ARKADAŞLAR, GEREKSİZ YORUMLARI DİKKATE ALMIYORUM VE BU TEYBİ İHTİYACI OLAN BİR ARKADAŞA ÇOK UCUZA VERMEK İSTİYORUM. AYRICA SKODİZM KARDEŞE BİR ORTA DÜZEY YÖNETİCİ (KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU) OLARAK ÇALIŞTIĞIMI SÖYLÜYOR, KOCAMAN ADAM OLARAK KENDİSİNE BİZLERE MASAL ANLATMAMASINI TAVSİYE EDİYOR VE GÜLÜP GEÇİYORUM...

Arkadaş sayende ve sürekli senaryosu değişen Andersen masallarınla ve de engin pazarlama tekniğin ile zaten yeterince eğleniyoruz.

Ayrıca sürekli değişen bu karakter dalgalanmalarıyla daha yüksek makamlarda ve kariyerlerde seni görmek bizleri çok sevindirir.
Amma velakin mizaha olan yatkınlığını burada, bunca yıl sergilemen kariyerini bu dalda geliştirmen açısından sana daha faydalı olur gibi.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti erginbkr » 24 Eyl 2013, 03:16

ne teypmiş be arkadaş, bumerang gibi mübarek... :D
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti ozback » 24 Eyl 2013, 08:58

bence bu kadar paraya satmak yerine birine hediye etmeyi dusunebilirsin. nostaljik bir ürün değil antika değil mal senin ama bu kadar kıymet biçmekte biraz yanlış gibi zamanında aldın kullandın ve eskidi gitti yeni teknolojiler çıkıyor teknoloji her üç ayda bir kendini yeniler.... ve eskiler ortalama her yeni çıkan ürüne göre %5 düşer sen on seneden bahsediyorsun otur hesapla 20 liraya satamazsın bunu.. hala eski fiyatla satmaya kalkmak hiç doğru değil. istediğin kadar piyasa yapmaya çalış usb li hafıza kartlı aslan gibi teypler 100 lira. neyin kafasındasınız anlamadım gitti. orjinal kutusu da duruyorsa içine koyup dolabında sakla arada bir iç geçirirsin.... daha iyi olur.
Kullanıcı avatarı
ozback
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan ÖZBEK
Arabanız: Favorit 135 LX

İleti kispest » 24 Eyl 2013, 13:13

Birkaç gün sonra "forumdan çok sevdiği bir abisi" çıkar alır teybi merak etmeyin. Tabii 2 ay sonra teyp tekrar satışta. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti hetepe » 24 Eyl 2013, 15:51

Anaaaaammm, ne konu dönmüş, haberim olmamış, kaçırdık beaa...
aslanım soner, kırdın geçirdin ortalığı....
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti zezula » 24 Eyl 2013, 22:31

kasetçalar olduğu için değeri düşük fakat radyo kalitesi için alınabilir tek fiyat veriniz özelden lütfen
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: GLXİ

İleti paranoia » 25 Eyl 2013, 07:52

ozback yazdı:bence bu kadar paraya satmak yerine birine hediye etmeyi dusunebilirsin. nostaljik bir ürün değil antika değil mal senin ama bu kadar kıymet biçmekte biraz yanlış gibi zamanında aldın kullandın ve eskidi gitti yeni teknolojiler çıkıyor teknoloji her üç ayda bir kendini yeniler.... ve eskiler ortalama her yeni çıkan ürüne göre %5 düşer sen on seneden bahsediyorsun otur hesapla 20 liraya satamazsın bunu.. hala eski fiyatla satmaya kalkmak hiç doğru değil. istediğin kadar piyasa yapmaya çalış usb li hafıza kartlı aslan gibi teypler 100 lira. neyin kafasındasınız anlamadım gitti. orjinal kutusu da duruyorsa içine koyup dolabında sakla arada bir iç geçirirsin.... daha iyi olur.

Hakan Bey , size konuyu baştan sonuna kadar okuduktan sonra bence tekrar yorumunuzu gözden geçirin. Olay öyle sizin belirttiğiniz gibi olsa amenna tamamen katılıyorum da ama bu teyp öyle sizin bildiğiniz teyplere benzemiyor
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ozback » 25 Eyl 2013, 10:30

nasıl bir teypmiş merak ettim. modelini yazabilirmisiniz. satan arkadas:
Kullanıcı avatarı
ozback
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan ÖZBEK
Arabanız: Favorit 135 LX

İleti teknikeleman123 » 25 Eyl 2013, 20:37

üşenmeden baştan sona okudum yıkıldım gülmekten ya senaryo resmen :) ne teypmiş neyin kafasında bu arkadaş :)
teknikeleman123
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: fabia 1.4 tdi

İleti skodaizm » 25 Eyl 2013, 21:28

teknikeleman123 yazdı: üşenmeden baştan sona okudum yıkıldım gülmekten ya senaryo resmen :) ne teypmiş neyin kafasında bu arkadaş :)

Forumun mizah köşesi

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti zezula » 25 Eyl 2013, 21:46

teybin müşterisiyim fiyat bekliyorum
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Arabanız: GLXİ

İleti erginbkr » 25 Eyl 2013, 22:07

''teyp forumdan çok sevdiğim bir abime satılmıştır.ilginize teşekkürler'' :D :D :D
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti paranoia » 25 Eyl 2013, 22:38

Bir keresinde daha önceden böyle olmuştu. Arkadaşın birisi Skodaya ve skoda kullanıcılarına saydırıp sayıp sövüp basıp gitmişti , biz de 7 sayfamıydı 8 sayfamıydı neydi arkasından döşenmiştik de ama adamcağızın hiç haberi olmamıştı :oops:

Bu teyp işi giderek buna benzemeye başladı duyan geliyor bir satan yok ortada :D :D :D

Ayrıca ben bile nedense durup dururken acaba alsam mı diye düşünüyorum kendime engel olamıyorum
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti erginbkr » 26 Eyl 2013, 00:20

paranoia yazdı:...
Ayrıca ben bile nedense durup dururken acaba alsam mı diye düşünüyorum kendime engel olamıyorum

Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti elegance » 26 Eyl 2013, 10:25

Forumda epeydir böyle komedi olmuyordu.
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti sonertevfik » 27 Eyl 2013, 21:36

arkadaşlar iş yoğunluğum sebebiyle ancak dönebildim buraya. vaktim çok kısıtlı, malum toplantılar, müşteri ziyaretleri derken internet'e daha doğrusu foruma giremiyorum. zezula özelden mesaj attım sana...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir