Beyaz Gelincik

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Beyaz Gelincik

İleti mysunny » 25 Arl 2009, 11:59

Saygı Değer Forum Arkadaşlarım
Öncelikle hepinize Güzel bir Gün dileklerimle,

Çok sevdiğim ancak Ticari bir gereklilikten dolayı(Ticarette Maddi sıkıntı) istemeyerek te olsa ayrılmak durumunda olduğum Beyaz Gelinciğim- Octavia Tour 2006 Model A4- Kaza Değişen yok Çizik vs. den dolayı bazı küçük Boya yapılmış olan Orj. Landi Tüp taktırdığım(102 Bin Km.de) ve şu an 105 Bin Km de olan Octimi Satmak durumundayım. Aracımda Navigasyon, Arka Bagaj Kapağı üzeri Zarif Tip Spoyler Ön lere özel olarak Dizaynı bana ait takılmış olan Sis lambaları ve Hem Kışlık Hem Yazlık Sıfır Lastikler ile birlikte Ağır Bakımı (Kayışlar vs.)95. binde Skoda Servisinde(Yüncüler Oto) yapılmış) Frenler dahil herşey Yenilenmiş aracımı şu an daha aklıma gelmeyen birkaç Detay özellikli halde maalesef Satmak durumdayım. Tek dilediğim inşallah benim gibi bu aracı çok seven Kusursuz problemsiz çok az Yakan(150 - 165Krş Şehiriçi/Km) bir Araç almak isteyip Ailesiyle Keyfini sürmek isteyen bir Kardeşime nasip olur. Öncelikle sizlerden Ricam bu aracıma yanlış bir Fiyat talebinde bulunmamak için bana istemem gereken Rakam konusunda yardımcı olmanız ve sonrasında ise yukarıda yazdığım gibi inşallah gerçekten ihtiyaç duyan ve kıymetini bilecek birisine nasip olması. Şu an Fotğrafların maalesef kendi beceriksizliğimden siteye koyamıyorum ancak eşten dostan yardım alıp bunu da halletmeye çalışacağım en kısa zamanda. Ben Eskişehirdeyim ve araç ve kendim konusunda Refererans verebilirim onlarada sorabilirsiniz. Hayırlısı olsun ne diyelim inşallah ben şu sıkıntımı giderdikten sonra yine bir Skodam oldu müjdemi sizlerle paylaşabilmek dileklerimle, herkese Saygı ve Selamlarımı gönderiyorum.(Cep telefonum: 0554 2482600)

mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti bahane » 25 Arl 2009, 12:19

rabbim sıkıntılarını atlatmanda yardımcı olur inş.da birgün araban yine sana nasip olur.. (amin)
bahane
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sami
Nereden: Zonguldak
Arabanız: 2007 Skoda Fabia 1,2 Classic Plus Sedan-Benz+Lpg

İleti mysunny » 25 Arl 2009, 12:33

Amiin Kardeş, Allah Razı olsun, Rabbim hepimizin sıkıntılarını gidersin inşallah.
Saygılarımla

mysunny
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir