Octaviam (Beyaz Gelinciğim)

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Octaviam (Beyaz Gelinciğim)

İleti mysunny » 26 Arl 2009, 01:01

Saygı Değer Forum Arkadaşlarım
Öncelikle hepinize Güzel bir Gün dileklerimle,

Çok sevdiğim ancak Ticari bir gereklilikten dolayı(Ticarette Maddi sıkıntı) istemeyerek te olsa ayrılmak durumunda olduğum Beyaz Gelinciğim- Octavia Tour 2006 Model A4- Kaza Değişen yok Çizik vs. den dolayı bazı küçük Boya yapılmış olan Orj. İtalyan Landi Tüp taktırdığım(102 Bin Km.de) ve şu an 105 Bin Km de olan Octimi Satmak durumundayım. Aracımda Navigasyon, Arka Bagaj Kapağı üzeri Zarif Tip Spoyler Ön lere özel olarak Dizaynı bana ait takılmış olan Sis lambaları ve Hem Kışlık Hem Yazlık Sıfır Lastikler ile birlikte Ağır Bakımı (Kayışlar vs.)95. binde Skoda Servisinde(Yüncüler Oto) yapılmış) Frenler dahil herşey Yenilenmiş aracımı şu an daha aklıma gelmeyen birkaç Detay özellikli halde maalesef Satmak durumdayım. Tek dilediğim inşallah benim gibi bu aracı çok seven Kusursuz problemsiz çok az Yakan(150 - 165Krş Şehiriçi/Km) bir Araç almak isteyip Ailesiyle Keyfini sürmek isteyen bir Kardeşime nasip olur. Öncelikle sizlerden Ricam bu aracıma yanlış bir Fiyat talebinde bulunmamak için bana istemem gereken Rakam konusunda yardımcı olmanız ve sonrasında ise yukarıda yazdığım gibi inşallah gerçekten ihtiyaç duyan ve kıymetini bilecek birisine nasip olması. Şu an Fotğrafların maalesef kendi beceriksizliğimden siteye koyamıyorum ancak eşten dostan yardım alıp bunu da halletmeye çalışacağım en kısa zamanda. Ben Eskişehirdeyim ve araç ve kendim konusunda Refererans verebilirim onlarada sorabilirsiniz. Hayırlısı olsun ne diyelim inşallah ben şu sıkıntımı giderdikten sonra yine bir Skodam oldu müjdemi sizlerle paylaşabilmek dileklerimle, herkese Saygı ve Selamlarımı gönderiyorum.(Cep telefonum: 0554 2482600)

mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti ugur_clskn » 26 Arl 2009, 03:08

abi 23 24 ten gider zannediyorum daha bilgili arkadaşlar da vadır mutlaka
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti mysunny » 26 Arl 2009, 19:26

Sağol Uğur Kardeşim
Ben 22 500 e hatta kısa sürede olursa 22 000 e vermeyi düşünüyorum, inşallah kusursuz ve uygun araç arayan bir arkadaşımızın işine yarar da dua etsin yeter.

Saygılarımla

mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti ugur_clskn » 27 Arl 2009, 04:26

siz sahibindene ilanı verin detaylı resimlerle birlikte linki de buraya bırakın umarım en kısa sürede satılır. feliciamdan sorakı arabam octi olucak inşallah ama daha zamana ihtiyacım var.
PEUGEOT 306 1.6 SEDAN
Kullanıcı avatarı
ugur_clskn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur çalışkan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia 1.3lx idi

İleti mysunny » 28 Arl 2009, 12:28

Haklısın Kardeşim,
Aracımı sahibinden com. sitesine yazdım Fotoğraflarıda burada mevcut.

Skoda-Octavia-Tour-Special   (#19888419)

İlgi ve yardım çabalarına tekrar teşekkür ederim.

Hayırlı Günler tüm Forum dostlarına.

mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti C@GL@R » 28 Arl 2009, 12:37

verdiğiniz link hatalı
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti mysunny » 28 Arl 2009, 13:23

Haklısın Kardeş ya kusura bakmayın benim beceriksizliğim neyse Skoda-Octavia-Tour-Special yada (#19888419) ilan numarasını girdiğinde görüntüleniyor.

İlgi ve yardımlarınız için Teşekkürler.
mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti Melih » 28 Arl 2009, 18:31

Hayırlı satışlar hemşehrim. Allah gönlünüze göre versin inşallah. Anladığım kadarıyla dükkanınız falan var heralde memlekette. Ne işle uğraşıyodunuz acaba? İnşallah şubat tatilinde geldiğimizde bir tanışma fırsatı yakalarız. Tekrardan hayırlısı olsun.
DOĞRU SENDELER AMA YIKILMAZ...
Kullanıcı avatarı
Melih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Melih
Nereden: Aydın
Arabanız: Toyota/Corolla/1,33/2012

İleti mysunny » 28 Arl 2009, 18:56

Sağol Hemşehrim Allah Razı olsun,
Küçük çapta Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik sistemleri ile iştigal ediyoruz. Buyrun elbette tanışalım memnun olurum.

Hayırlı Günler sizede.
mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti şahinbey » 28 Arl 2009, 23:30

Hayırlı satışlar,Umarım istediğiniz rakama bir an önce satarsınız..Yanlız tour modelinde yağmur sensörü,yolbilgisayarı,fonksiyonel direksiyon,esp yok diye biliyorum,birde octavia nın tour special diye bir modeli olduğunu ilk defa duydum,bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı?
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 29 Arl 2009, 11:32

Şahin abi, karıştırma orasını, biraz süslemek lazım ilanı.DeadMillet ne anlar esp den, specialdan....
İlanı öyle vericen,dikkat çekicen;Big%20smile  adam gelince gerçekleri usulünde anlatacan...Confused
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mysunny » 29 Arl 2009, 11:55

Şahinbey Kardeşim öncelikle iyi dileklerin için Teşekkür ederim,
Bahsettiğin özelliklerin tam olarak ne olduğunu açık söylüyorum bilemediğim için vardır diye düşündüğüm kareleri işaretledim, ayrıca Htepe arkadaşımın yaklaşımına katılmıyorum yani amaç kimseyi yanıltmak değil evet hata ise yapmışım doğrudur ancak rica ederim bilinçsizliğime verin yoksa kesinlikle art niyet yok ve Htepe arkadaşımın ilgisinede ayrıca teşekkür ediyorum. Special Modelini ise ben bilinçli olarak yazdım nedeni biraz benim bu modele sonradan kendimin ilave ettiklerime dikkat çekmek içindi, yani Ön Sis farları,Arka Park sensörü, Bagaj üstü Spoiler, Motor Koruma sacı Kapı eşik korumaları ve diğerleri gibi ve zaten aracı görmeye gelen arkadaşlarada ilk önce söylediğim bu Special açılımını belirtmek oluyor yoksa Allah muhafaza kimseyi yanıltarak hakedilmeyen bir kuruş fazlada gözüm yok Allah korusun, ben zaten sıkıntımı yazdım Acil bir problemden dolayı ki bunun için araca ait ne varsa hepsini vermek istediğimi de(yani İki Takım Yazlık Kışlık Yeni Lastik, Navigasyon Cihazı vbz. gibi) belirttim. Sonuç olarak hayırlısı ne ise öyle olsun hepimiz için. Şundan eminimki Allah şahidimdir kusursuz problemsiz ve hiçbirşeyi gizleyip saklamadan aracımla ilgili belirttim ve belirtmeye de devam edeceğim bunun için de müsterihim, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Tüm Forum Arkadaşlarımıza Hayırlı, Mutlu, Sağlık ve Başarı dolu günler dileklerimle.
mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 29 Arl 2009, 18:13

Ben biraz yanlış anlaşılmışım sanırım...yanıltma amacı ile değil, dikkat çekmek amaçlı demiştim.Alıcı geldiğinde usulünce tüm özellikler ve extralar anlatılır tabii...
Aldanırız ama aldatmayız yani...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mysunny » 29 Arl 2009, 21:35

Teşekkürler Kardeşim ben yanlış anlamış olabileceğim için özür dilerim.
Saygılar, Hayırlı Akşamlar
mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti şahinbey » 30 Arl 2009, 00:23

[quote="mysunny"]Şahinbey Kardeşim öncelikle iyi dileklerin için Teşekkür ederim,
Bahsettiğin özelliklerin tam olarak ne olduğunu açık söylüyorum bilemediğim için vardır diye düşündüğüm kareleri işaretledim, ayrıca Htepe arkadaşımın yaklaşımına katılmıyorum yani amaç kimseyi yanıltmak değil evet hata ise yapmışım doğrudur ancak rica ederim bilinçsizliğime verin yoksa kesinlikle art niyet yok ve Htepe arkadaşımın ilgisinede ayrıca teşekkür ediyorum. Special Modelini ise ben bilinçli olarak yazdım nedeni biraz benim bu modele sonradan kendimin ilave ettiklerime dikkat çekmek içindi, yani Ön Sis farları,Arka Park sensörü, Bagaj üstü Spoiler, Motor Koruma sacı Kapı eşik korumaları ve diğerleri gibi ve zaten aracı görmeye gelen arkadaşlarada ilk önce söylediğim bu Special açılımını belirtmek oluyor yoksa Allah muhafaza kimseyi yanıltarak hakedilmeyen bir kuruş fazlada gözüm yok Allah korusun, ben zaten sıkıntımı yazdım Acil bir problemden dolayı ki bunun için araca ait ne varsa hepsini vermek istediğimi de(yani İki Takım Yazlık Kışlık Yeni Lastik, Navigasyon Cihazı vbz. gibi) belirttim. Sonuç olarak hayırlısı ne ise öyle olsun hepimiz için. Şundan eminimki Allah şahidimdir kusursuz problemsiz ve hiçbirşeyi gizleyip saklamadan aracımla ilgili belirttim ve belirtmeye de devam edeceğim bunun için de müsterihim, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. Tüm Forum Arkadaşlarımıza Hayırlı, Mutlu, Sağlık ve Başarı dolu günler dileklerimle.
[/QUOTE]
Beni yanlış anladınız,bendede aynı aracın(aynı renk) 2009 modeli var,acaba tour geçmişte spcial olarakta (collection da olduğu gibi) üretildimi bunu öğrenmek istemiştim.Yanılmıyorsam 2003 veya 2004 yılında Collection donanım üretildi sonra bu model üretilmedi tourdada böylemi oldu acaba diye düşündüm,neyse daha öncede söylediğim gibi inşallah bir an önce aracınızı satar,kısa zamandada daha iyisine sahip olursunuz.Allah yardımcınız olsun...
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mysunny » 30 Arl 2009, 00:32

Allah Razı olsun Kardeş,
Hepimiz için Hayırlısı ne ise öyle olsun.

Saygılarımı sıunuyorum, Hayırlı Akşamlar.
mysunny
CLASSIC
CLASSIC

İleti ggkk » 03 Oca 2010, 23:45

mrb inşallah bi an önce istediğiniz fiyata satarsınız aracı. benim öğrenmek istediğim arka spoiler ı nerden ve kaça taktırdınız?

ggkk
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2001 octavia elegance

İleti mysunny » 04 Oca 2010, 12:32

Değerli Arkadaşlar öncelikle tüm Üye arkadaşların Yeni yılını kutluyor yeni yılın hepimize Sağlık mutluluk bol kazanç ve refah dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum, değerli dostlar satmak için sitemize ilanını koymuş olduğum Beyaz gelinciğimin satışında vazgeçtim, Allah büyük inşallah mevcut sıkıntımı aşmak için bir başka olanak göründü böyle oluncada zaten hiç kıyamıyor olduğum Octim le silerin arasında kalmaya inşallah devam edeceğim, destekleyen ve yardımcı olmaya çalışan tüm arakadaşlara ve tüm forum üyelerimize Saygı ve selamlarımı sunuyorum, Allah hiçkimseyi zor durumda bırakmasın inşallah, nice güzel günlerde beraber olabilmek dileklerimle.
mysunny
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir