FAVORİT ALACAĞIM LÜTFEN YARDIM...

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT ALACAĞIM LÜTFEN YARDIM...

İleti akinerkan » 16 Oca 2010, 02:15

merhaba sayın üyeler foruma yeni üye oldum öncelikle herkese selamlar saygılar.... okulumu yeni bitirdim beni işime götürüp getirecek (her gün 25 km yaklaşık) hafta sonları da ailemle şöyle bir gezebileceğim ekonomik bir araba arıyorum. ekonomik derken hem fiyatı 5000 TL civarı, yedek parçası ucuz, LPG li ve az yakan ve yolda bırakmayıp baş ağrıtmayan bişeyler olsun istiyorum,konfor önemli değil... Fark ettim ki ben "favorit" arıyormuşum :). eniştemin de favoriti var ve herkese tavsiye eder eniştem yaşlandı araba hala süper :) neyse lafı fazla uzattım galiba son olarak bir favorit beğendim ve aracı önümüzdeki hafta servise göstereceğim inşallah. araçın özellikleri ve fiyatı şu şekilde:
-94 Model 135 LX 
-80 bin km

-vize 2011 -LPG işli  

-beyaz, temiz -lastik yeni -merk kilit -alarm -çelik jant 

FİYAT : 5.400

ilk aracım olacağı için çok heycanlı ve tecrübesizim sizce doğru tercih yapmış mıyım? fiyatın biraz yüksek olduğunun farkındayım ancak satıcı çok iddialı arabası için, gerçekten temiz masrafsız bir arabaysa bu fiyata değer diye düşündüm, YORUMLARINIZ benim için çok önemli... yardımlarınız için teşekkürler...

akinerkan
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: 96 Felicia GLX

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir