FELİCİA İÇİN ÜCRETSİZ YEDEK PARÇA İSTEYEN?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİA İÇİN ÜCRETSİZ YEDEK PARÇA İSTEYEN?

İleti sonertevfik » 19 Oca 2010, 02:27

ARKADAŞLAR YAZIN UFAK BİR KAZA YAPMIŞTIK FELİCİA'MIZLA. ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN ÖLÜM KALIM OLMADAN ATLATTIK, FAKAT ARACIMIZIN SAĞ TARAFINDA BİRAZ HASAR OLMUŞTU. SAĞ SİNYALİ DEĞİŞTİRDİM, BU SEFER SOL SİNYAL ÇOK KÖTÜ DURUYORDU ( ESKİ OLDUĞU İÇİN) KIRIK OLMAMASINA RAĞMEN SOL SİNYALİ DE DEĞİŞTİRDİM.
   KISACA ARKADAŞLAR YAZDAN BERİ ELİMDE DURAN SOL SİNYAL LAMBAMI VE SOL VE SAĞ ÇAMURLUK SİNYAL LAMBALARIMI, FELİCİA'LARININ SİNYAL LAMBALARI KIRIK OLAN VE BÖYLE BİR ÜRÜNE İHTİYACI OLAN (1998-2001 MODEL) YENİ YÜZ FELİCİA SAHİBİ OLAN ARKADAŞLARIMA VEYA ARKADAŞIMA ÜCRETSİZ HEDİYE ETMEK İSTİYORUM. ÜRÜN TESLİMİNİ EVİMİN ÖNÜNDEN YA DA  METROPORT AVM BAHÇELİEVLER ÖNÜNDEN YAPABİLİRİM. SİNYAL LAMBASI KIRIK FELİCİA KALMASIN :))

SONER TEVFİK: 0545-399-95-00  (06:00 - 24:00 Arası Arayabilirsiniz)

Not: şehirdışından isteyen arkadaşlarım, zaten bu 3 parça ürünün yenisini 30 liraya aldım ben, kargo ücreti size ait olarak yollarım ama en az 10 lira tutar kargosu. Lütfen elden teslim almaya gayret edelim.

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir